samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://legend.az/uploads/posts/2011-12/1323248329_299682_237989876258707_208841769173518_731005_1503802620_n.jpg
Uwielbiam to zdjecie :D
1
z 10 razy podawalem ))
http://tv.jampo.tv/play/channel/ntvfootball
0
http://tv.jampo.tv/play/channel/ntvfootball
Ruski komentarz
0
Dzisiaj w trakcie meczu powinni przelaczyc na Vicente Calderon :D
0
No ja to nie narzekam u mnie o 20 bedzie lecial :D
0
Ostatnio stwierdzila ze jak nie wlacza to wygrywamy wiec dzisiaj tez by mogla sobie odpuscic )))
0
Miejmy nadzieje ze Vicky nie bedzie ogladac GD xD
3
Napster 0
16 godzin temu
Już jutro, Derby ziemi a dla nas piłkarski tlen na Santiago Berbaeu.
Wiesz istnieje taka mozliwosc jak przeczytanie komentarzy danych uzytkownikow ))
0
Silva bije brawo kibicom WHU ))
1
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,prasa-pisze-o-gran-derbi-zobacz-tytuly-,galeria,1,513147,459.html
0
2-1 City ale brama
0
2-0 haha:D Ale jaja
0
Co to za kretyn na C+ komentuje City? Song gra zaj.. nie moga mu pilki wyrwac rzucaja go na ziemie a ten hejtuje ze symuluje caly mecz :/
0
Najlepsza okladke ma dzis Marca :D
0
http://weeb.tv/online/mordoklejastv
1
Ciekawe ile milionow euro jutro bedzie na boisku :D
2
A co w tym zlego? Jeden bardziej przezywa El Clasico drugi mniej a jutrzejszy mecz ma nam dac odpowiedz w jakiej my jestesmy dyspozycji Suarez debiut wiec stres jak najbardziej zrozumialy :)
0
http://tv.jampo.tv/play/channel/ntvfootball
Na tym kanale tez bedzie polecam na smartfonie tez smiga :)
0
ja 0-3 postawilem bo mnie 37 kurs podkusil :D
0
Pamietacie? :D:D:D
2
Czy tylko ja mam takie wrazenie ze te El Clasico wywoluje wiecej emocji niz poprzednie? ))
0
Jak ja lubie kiedy Real jest tak pewny mysla ze maja fantastyczny sklad rozgromia wszystkich przychodzi mecz z nami i dostaja baty xD
0
Arsenal w 2 min 2 golexD
0
Proponuje w sobote w trakcie meczu wylaczyc komentarze bo nie tylko na SB bedzie goraco )))
0
Moze ktos powiedziec ktore to MVP Miessiego w tym sezonie?
1
http://tvtoss.com/pages/player.php?ch_id=1536542306&ctd=11&t=Poland%20TV%20Channels
3
Ivan 12.29 km :O
1
Mam prosbe nice ogladaj do konca xD
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55139
Czytal ktos? Jesli ma racje tzn ze walkowera moga dostac jesli zagra?
0