1

0

0

Dzisiaj w trakcie meczu powinni przelaczyc na Vicente Calderon :D

0

No ja to nie narzekam u mnie o 20 bedzie lecial :D

0

Ostatnio stwierdzila ze jak nie wlacza to wygrywamy wiec dzisiaj tez by mogla sobie odpuscic )))

0

Miejmy nadzieje ze Vicky nie bedzie ogladac GD xD

3

Napster 0
16 godzin temu
Już jutro, Derby ziemi a dla nas piłkarski tlen na Santiago Berbaeu.

Wiesz istnieje taka mozliwosc jak przeczytanie komentarzy danych uzytkownikow ))

0

Silva bije brawo kibicom WHU ))

0

2-1 City ale brama

0

2-0 haha:D Ale jaja

0

Co to za kretyn na C+ komentuje City? Song gra zaj.. nie moga mu pilki wyrwac rzucaja go na ziemie a ten hejtuje ze symuluje caly mecz :/

0

Najlepsza okladke ma dzis Marca :D

0

1

Ciekawe ile milionow euro jutro bedzie na boisku :D

2

A co w tym zlego? Jeden bardziej przezywa El Clasico drugi mniej a jutrzejszy mecz ma nam dac odpowiedz w jakiej my jestesmy dyspozycji Suarez debiut wiec stres jak najbardziej zrozumialy :)

0

http://tv.jampo.tv/play/channel/ntvfootball
Na tym kanale tez bedzie polecam na smartfonie tez smiga :)

0

ja 0-3 postawilem bo mnie 37 kurs podkusil :D

0


Pamietacie? :D:D:D

2

Czy tylko ja mam takie wrazenie ze te El Clasico wywoluje wiecej emocji niz poprzednie? ))

0

Jak ja lubie kiedy Real jest tak pewny mysla ze maja fantastyczny sklad rozgromia wszystkich przychodzi mecz z nami i dostaja baty xD

0

Arsenal w 2 min 2 golexD

0

Proponuje w sobote w trakcie meczu wylaczyc komentarze bo nie tylko na SB bedzie goraco )))

0

Moze ktos powiedziec ktore to MVP Miessiego w tym sezonie?

3

Ivan 12.29 km :O

1

Mam prosbe nice ogladaj do konca xD

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55139
Czytal ktos? Jesli ma racje tzn ze walkowera moga dostac jesli zagra?

0

dzialac ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?