1

Defensywa Liverpoolu = 0
3 pilkarzy napier... w bramkarza na 2 metrze a ci stoja jak oszolomy

0

Skubaniec 1-1

2

Mega doping na Anfield :)))

0

za karnego 3.20 daja :D

0

Jak myslicie warto postavic na >3,5 w meczu Realu. kurs 3.50

0

Szkoda mi Sandro...koles wszedl na koncowke z Espanyolem strzelil bramke (znowu po wejsciu) i od tamtej pory nawet na lawie go nie ma :/ Po co tych chlopakow ciagna do 1 druzyny a potem hamuja im rozwoj nie rozumiem..

0

Za to Marca ma takie jak komiksy kiedys

0

Jutro Valencia i Atleti maja ciezkie mecze wiec mozemy na 2 miejsce wskoczyc a co do Realu raczej wygraja ale kto wie kiedys punkty musza stracic.

3

To oznaczalo raczej "Jutro superbus Almeria"

1

Czy to ty chciałeś spro­wa­dze­nia Do­ugla­sa?
"Pokładam w nim duże na­dzie­je"
Cytat tygodnia normalnie :D

0

Pedro zaliczyl asyste wszechczasow po co nam Sandro

2

"Wazne zeby kasa sie zgadzala" ;)

19

I tak Cristiano ma 100 mln like'ow na facebooku...
:D

0

Xavi bylby tam najwyzszy :D

14

Pierwsze 3 wypowiedzi :„To nie jest kry­zys, ma­my do­pie­ro 25 pro­cent se­zo­nu przed sobą"
Raczej za soba a nie przed
"Lu­is En­ri­que po­ka­zu­je ja­ki jest, szcze­ry”.- Poki co mowi jedno robi drugie

„Ma­my bez­kon­ku­ren­cyj­ny śro­dek po­la z Xa­vim, In­iestą i Bu­squ­et­sem"- no coment! Doslownie kazda wypowiedz jest kretynska i wez go tu nazywaj prezydentem klubu

0

Kiedys z 3310 sie cieszylismy ze w Snake'a mozemy pograc a teraz nie nadazamy bo co kupisz to za rok i tak bedzie stare :D

1

Dokladnie :) A 0-3 jest doskonala odpowiedzia na tiki take

0

A ja ci polece Nokia Lumia 1520 kozacki telefon

0

Zeby jeszcze mogli wywalczyc wybory w 2015 roku wtedy powiedzialbym ze jest cudownie

0

Mowilem ze kurs 3.5 na Valencie to byl prezent :/ Caly dzien sie szykowalem zeby postawic i nie wyszlo... Znajac szczescie wtedy by przegrali :D

2

Polecilbym naszemu trenerowi zeby obejrzal dzisiaj Olympic Marseille ktora w chwili obecnej jest jak Barca Pepa

0

Mogl zabrac Sandro

0

I pomyslec ze kurs na Valencie byl dzisiaj prezentem :) (3.50)

1

Zrobil wiecej niz atak przez caly mecz? Bez jaj...

2

Wrzucilismy silnik z malucha czyt. Pedro ;)

1

Spoko kiedys zagra ;D
Co do nieobecnych widzial ktos wczoraj Montoye na trybunach ?

1

"Te­raz trze­ba się pod­nieść i po­ka­zać, że je­steśmy przy­go­to­wa­ni na tę sy­tu­ację”.
Przynajmniej zdaje sobie sprawe ze lezymy

2

Ten genialny Kloop ktorego tak duzo ludzi chce wlasnie zajmuje 16 miejsce (jutro moze i nawet 17) w Bundeslidze ;) Zmiana trenera po 10 meczach moze totalnie rozpie... druzyne wiec lepiej wierzyc ze sie ogarnie niz eksperymentowac

0

Hahahahaahahahahahahahahahahahahahaahha! :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?