samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Defensywa Liverpoolu = 0
3 pilkarzy napier... w bramkarza na 2 metrze a ci stoja jak oszolomy
0
Skubaniec 1-1
2
Mega doping na Anfield :)))
0
za karnego 3.20 daja :D
0
Jak myslicie warto postavic na >3,5 w meczu Realu. kurs 3.50
0
Szkoda mi Sandro...koles wszedl na koncowke z Espanyolem strzelil bramke (znowu po wejsciu) i od tamtej pory nawet na lawie go nie ma :/ Po co tych chlopakow ciagna do 1 druzyny a potem hamuja im rozwoj nie rozumiem..
0
Za to Marca ma takie jak komiksy kiedys
0
Jutro Valencia i Atleti maja ciezkie mecze wiec mozemy na 2 miejsce wskoczyc a co do Realu raczej wygraja ale kto wie kiedys punkty musza stracic.
3
To oznaczalo raczej "Jutro superbus Almeria"
1
Czy to ty chciałeś sprowadzenia Douglasa?
"Pokładam w nim duże nadzieje"
Cytat tygodnia normalnie :D
0
Pedro zaliczyl asyste wszechczasow po co nam Sandro
2
"Wazne zeby kasa sie zgadzala" ;)
19
I tak Cristiano ma 100 mln like'ow na facebooku...
:D
0
Xavi bylby tam najwyzszy :D
14
Pierwsze 3 wypowiedzi :„To nie jest kryzys, mamy dopiero 25 procent sezonu przed sobą"
Raczej za soba a nie przed
"Luis Enrique pokazuje jaki jest, szczery”.- Poki co mowi jedno robi drugie
„Mamy bezkonkurencyjny środek pola z Xavim, Iniestą i Busquetsem"- no coment! Doslownie kazda wypowiedz jest kretynska i wez go tu nazywaj prezydentem klubu
0
Kiedys z 3310 sie cieszylismy ze w Snake'a mozemy pograc a teraz nie nadazamy bo co kupisz to za rok i tak bedzie stare :D
1
Dokladnie :) A 0-3 jest doskonala odpowiedzia na tiki take
0
http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Uderzyl-sedziego-Pilkarz-zdyskwalifikowany-do-2064-roku,wid,17004941,wiadomosc.html?ticaid=113bc2
Moze go kupimy
0
A ja ci polece Nokia Lumia 1520 kozacki telefon
0
Zeby jeszcze mogli wywalczyc wybory w 2015 roku wtedy powiedzialbym ze jest cudownie
0
Mowilem ze kurs 3.5 na Valencie to byl prezent :/ Caly dzien sie szykowalem zeby postawic i nie wyszlo... Znajac szczescie wtedy by przegrali :D
2
Polecilbym naszemu trenerowi zeby obejrzal dzisiaj Olympic Marseille ktora w chwili obecnej jest jak Barca Pepa
0
Mogl zabrac Sandro
0
I pomyslec ze kurs na Valencie byl dzisiaj prezentem :) (3.50)
1
Zrobil wiecej niz atak przez caly mecz? Bez jaj...
2
Wrzucilismy silnik z malucha czyt. Pedro ;)
1
Spoko kiedys zagra ;D
Co do nieobecnych widzial ktos wczoraj Montoye na trybunach ?
1
"Teraz trzeba się podnieść i pokazać, że jesteśmy przygotowani na tę sytuację”.
Przynajmniej zdaje sobie sprawe ze lezymy
2
Ten genialny Kloop ktorego tak duzo ludzi chce wlasnie zajmuje 16 miejsce (jutro moze i nawet 17) w Bundeslidze ;) Zmiana trenera po 10 meczach moze totalnie rozpie... druzyne wiec lepiej wierzyc ze sie ogarnie niz eksperymentowac
0
Hahahahaahahahahahahahahahahahahahaahha! :/