9

Najlepsze jest to ze jak czlowiek nie ma mozliwosci obejrzenia meczu to na naszej stronce idzie taka relacj live jakbym sam ogladal te mecz xD

0

Ktos watpil w te 73 w drugiej polowie? :D

4

3 minuty temu "Messi gra?" Teraz "Messi jest genialny"

0

Spokojnie dopiero pol h a wy juz gadacie ze po meczu ))

0

Ooooj obrazilo was cos w moim komentarzu??? Krajana sam sie ogarnij to co napisalem wywnioskowalem ze wspolnych komentarzy jesli ty tak nie myslisz twoja sprawa

0

Pozwole sobie odpowiedziec hala dzieciom z rm.pl ktorzy twierdza ze mamy bol tylka...piszebtutaj bo i tak wiem ze to czytacie ;) my nie mamy zadnego bolu po prostu denerwuje nas zachowanie waszych graczy i mania wielkosci ktora owladnia was po dwoch udanych meczach....

0

20 goli w 8 meczach nawet niezle sie zaczelo )))

0

Przed meczem "Basel to dobra druzyna ograli Chelsea itd.." Po meczu "co takie slabe druzyny robia w LM?" Logika
nie znizajmy sie do ich poziomu moi drodzy )

0

Benfica Zenit polecam wlaczyc fajny meczyk

2

No to zobaczymy jak tam z "ciaglascia" w drugiej polowie ))) swoja droga dlaczego tak przezywacie a niech se 13-8 wygraja i tak sa do d...

0

Sporo bramek wpadlo powtorka z Mundialu?)))

0

Swietna robota))) a tak poza tym niedlugo startuje liga mistrzow z realmadrid.pl xD

0

Proponuje jeszcze dodawac artykuly o naszych bylych graczach na tegorocznej LM )

0

no to slupki byly czekamy na podanie alvesa po ziemi i kopie z Elcge

0

Witaj zdesperowany hala czlowieku co cie sprowadza do nas. Pytanie do pawla bylo

1

Rozumiem ze temat Falcao jest ciekawy ale dlaczego od 4 dni ciagle o nim gadacie ? A niech sobie idzie w cholere gdzie chce nasi jesli sa w formie to im nawet Bog nie pomoze..

1

30000 Baskow robi wiecej szumu niz 100000 Katalonczykow :]

0

No wlasnie dziwi mnie po prostu fakt ze na trybuny przychodza jak na piknik od czasu do czasu bija brawio i cisza... A kibice bialasow ida na mecz zeby wigwizdac kogos koniecznie. Wiecznie niezadowoleni :D

16

Gdyby Barca miala na trybunach takich kibicow jak Athletic Bilbao to przeciwnicy zesraliby sie juz w tunelu. Niewaze jaki mecz i tak stadion pelny...

0

O Cuardado 2 miesiace gadali a to ze kwestia godzin a to ze juz 99% nasz i co? Douglas )))) dlatego nie wierze w zadne plotki poki nie potwierdza

6

Bog dal mu dar grania odbierajac jednoczesnie rozum...tyle na ten temat

0

Real go bardzo chcial a gdy go kupilismy kibice bialych stwierdzili ze byl za slaby a Barca dowiedziala sie ze Perez sie nim interesuje dlatego go kupila :D

0

wlasnie to chcialem napisac... a gdzie mamy dyskutowac o innych meczach klubach i wgl?

0

Rudy tez mial byc katastrofa ktora potyka sie o wlasne nogi zapomnieliscie jalie opinie tutaj byly? Gracza ocenia sie po a nie przed...ale warto zachowax niektore komentarze na przyszlosc )))

3

70 % komentarzy nie dotycza danego artykulu a ja zostalem zablokowany za wpis "widzieliscie nowe stroje realu? zabojcze smoki na klatce :D".... Oczywiscie proba skontaktowania sie z adminami jest niemozliwa. Smiem twierdzic ze mamy na naszej stronie bardzo duzo zajerestrowanych kretynow z rm.pl ktorzy zglaszaja wszystko co ich "cudownej druzyny" dotyczy :/

4

0

Przeciez takie PSG City i inne szejki moga z latwosca dac 12 melonow i pilkarzowi jakies 50 "pod stolem" ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?