samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Najlepsze jest to ze jak czlowiek nie ma mozliwosci obejrzenia meczu to na naszej stronce idzie taka relacj live jakbym sam ogladal te mecz xD
0
Ktos watpil w te 73 w drugiej polowie? :D
4
3 minuty temu "Messi gra?" Teraz "Messi jest genialny"
0
Spokojnie dopiero pol h a wy juz gadacie ze po meczu ))
0
Ooooj obrazilo was cos w moim komentarzu??? Krajana sam sie ogarnij to co napisalem wywnioskowalem ze wspolnych komentarzy jesli ty tak nie myslisz twoja sprawa
0
Pozwole sobie odpowiedziec hala dzieciom z rm.pl ktorzy twierdza ze mamy bol tylka...piszebtutaj bo i tak wiem ze to czytacie ;) my nie mamy zadnego bolu po prostu denerwuje nas zachowanie waszych graczy i mania wielkosci ktora owladnia was po dwoch udanych meczach....
0
20 goli w 8 meczach nawet niezle sie zaczelo )))
0
Przed meczem "Basel to dobra druzyna ograli Chelsea itd.." Po meczu "co takie slabe druzyny robia w LM?" Logika
nie znizajmy sie do ich poziomu moi drodzy )
0
Benfica Zenit polecam wlaczyc fajny meczyk
2
No to zobaczymy jak tam z "ciaglascia" w drugiej polowie ))) swoja droga dlaczego tak przezywacie a niech se 13-8 wygraja i tak sa do d...
0
Sporo bramek wpadlo powtorka z Mundialu?)))
0
Swietna robota))) a tak poza tym niedlugo startuje liga mistrzow z realmadrid.pl xD
0
Proponuje jeszcze dodawac artykuly o naszych bylych graczach na tegorocznej LM )
0
no to slupki byly czekamy na podanie alvesa po ziemi i kopie z Elcge
0
Witaj zdesperowany hala czlowieku co cie sprowadza do nas. Pytanie do pawla bylo
1
Rozumiem ze temat Falcao jest ciekawy ale dlaczego od 4 dni ciagle o nim gadacie ? A niech sobie idzie w cholere gdzie chce nasi jesli sa w formie to im nawet Bog nie pomoze..
1
30000 Baskow robi wiecej szumu niz 100000 Katalonczykow :]
0
No wlasnie dziwi mnie po prostu fakt ze na trybuny przychodza jak na piknik od czasu do czasu bija brawio i cisza... A kibice bialasow ida na mecz zeby wigwizdac kogos koniecznie. Wiecznie niezadowoleni :D
16
Gdyby Barca miala na trybunach takich kibicow jak Athletic Bilbao to przeciwnicy zesraliby sie juz w tunelu. Niewaze jaki mecz i tak stadion pelny...
0
O Cuardado 2 miesiace gadali a to ze kwestia godzin a to ze juz 99% nasz i co? Douglas )))) dlatego nie wierze w zadne plotki poki nie potwierdza
0
https://www.facebook.com/douglas.perreiradossantos?fref=ts
Joke :D
6
Bog dal mu dar grania odbierajac jednoczesnie rozum...tyle na ten temat
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Zaskakujacy-transfer-Barcelony,wid,16838177,wiadomosc.html?ticaid=113574
haha wierzy ktos w to? :D
0
Real go bardzo chcial a gdy go kupilismy kibice bialych stwierdzili ze byl za slaby a Barca dowiedziala sie ze Perez sie nim interesuje dlatego go kupila :D
1
http://www.forbes.pl/najlepiej-zarabiajacy-pilkarze-2013,ranking,155685,1,1.html
0
wlasnie to chcialem napisac... a gdzie mamy dyskutowac o innych meczach klubach i wgl?
0
Rudy tez mial byc katastrofa ktora potyka sie o wlasne nogi zapomnieliscie jalie opinie tutaj byly? Gracza ocenia sie po a nie przed...ale warto zachowax niektore komentarze na przyszlosc )))
3
70 % komentarzy nie dotycza danego artykulu a ja zostalem zablokowany za wpis "widzieliscie nowe stroje realu? zabojcze smoki na klatce :D".... Oczywiscie proba skontaktowania sie z adminami jest niemozliwa. Smiem twierdzic ze mamy na naszej stronie bardzo duzo zajerestrowanych kretynow z rm.pl ktorzy zglaszaja wszystko co ich "cudownej druzyny" dotyczy :/
4
0
Przeciez takie PSG City i inne szejki moga z latwosca dac 12 melonow i pilkarzowi jakies 50 "pod stolem" ....