samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Valencia kolejny raz traci bramke a sedzia...gwizdze spalonego :/
2
Szanowna redakcjo moze zrobicie jakis obszerny artykul o tym ile razy w tym sezonie/roku Messi zostal MVP ? :))
1
To nie tobie powinno byc wstyd tylko jemu :)))
11
HAHAHAHAHa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajcie to na cytat tygodnia prosze niech wszyscy zobacza :D
0
Reasumujac polecilbym naszym graczom przed meczem 45 minut biegania..Odpowiedziec na hattricka Cr'a w taki sposob hahaha :D
0
Rekord bramek w fazie grupowej
2
Ciekawe czy Pedro nie zapomnial pozyczyc peleryny niewidki Harry'ego Pottera :))
1
1 gol w tym sezonie besposrednio z cornera )))
1
Brawo dla Luisa tez sie nalezy )))))
1
Leo ty skubancu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Cristiano pekl ze smiechu
2
A juz myslalem ze kogos ugryzl xD
0
Byloby wiecej odcinkow od "M jak Milosc"
13
Najlepszym porownaniem Masche do Busiego byl moment w ktorym Busi biegl i biegl
za kims tak i dogonic nie mogl Masche wylecial do przodu i zabral kolesiowi pilke :D
2
0
Przylaczam sie do pytania
0
Napisz swoje IQ
0
Nie martw sie jeszcze duzo razy nas zaskoczy
1
We Wloszech widac hajsik sie trzepie :))) Wczoraj Roma z 0-2 na 2-2 dzisiaj Napoli to samo a Atalanta z 0-2 do 3-2 :))
0
Ja tam czekam na jakis blad sedziego albo nieslusznie odgwizdany faul i masowe wejscie Hala Dzieci po meczu,2 godziny spamowania a na koniec tak kolo 24 bany :D
0
w internecie
0
Masip zmarnowal sobie kariere z wlasnej woli powinien byl odejsc a teraz siedzi i siedzi i nie ma zadnych szans na numer 1 czy 2 :.
0
Zamiast zastanawiac sie ile krystyna strzelila "niesprawiedliwie" zastanowcie sie ile Suarez juz spiep...
0
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5_70VmupN6lNLXOq2aB4xmVgYlNDM4BLrT-DyzBAXPDcyXY5iVTCSqEE
6
Jak tak dalej pojdzie to Ter Stegen nie zdazy zostac bramkarzem numer 1 bo co ten Ortola robi w bramce szok! :))
0
No tak w koncu to Leo wystarczy... sam musi wrocic podac do siebie i strzelic...
0
http://www.sport.es/es/noticias/real-madrid/cristiano-ronaldo-comparado-con-mireia-belmonte-por-tirarse-piscina-3751105
0
No to mamy odpowiedz dlaczego Montoya nie ma zamiaru byc wypozyczony )))
0
Jeden tekst zapamietalem z dzisiaj :D : "mini-atak" :)))
2
Ciekawe czy Einstein rozgryzlby sposob myslenia naszego trenera :)))