9

Od stycznia do konca sezonu na stronie nie bylo takich umyslowo chorych hala dzieci :) jak widac powrocili :)))

0

Specjalnie to zrobil chcial pokazac ze w def tez sobie radzi ;D

1

W zeszlym roku rozdawal autografy na rozgrzewce za co zostal ukarany myslalem ze spokornial nieco ;) ale powiedz mi pax ile lat ma Pique Iniesta co osiagneli juz w futbolu i porownaj do Neya :)

17

Troche irituje mnie zachowanie Neya... CA skonczyl wczesniej od Leo wszyscy wrocili juz niedlugo pierwszy wazny mecz sezonu a ten tylko baluje i juz brzuszek widac...wiem wiem to sa ludzie a nie roboty ale jest jeszcze mlody i jesli tak dalej bedzie szalal to bedzie R10 vol2.

Co jak co ale Leo i Cr zawsze byli wzorem jesli chodzi o profesjonalizm i podejscie do treningow.

1

Biali ida po 2 puchar!!:DD sezon sie jeszcze nie zaczal a ci juz tryplet zgarniaja ;))

3

Ojjj... jesli bylo to sorry umknelo mojej uwadze a dopiero co przeczytalem :)

0

Komentarz usunięty

1

Ja to od zeszlego roku mowie ze Sandro jest lepszym pilkarzem od Munira.
Ciekawe co sie stalo z Haddadim zapowiadal sie swietnie i nagle takie dno.

8

Zaczyna mi sie cos przypominac o pewnym uzytkowniku ktory w styczniu obiecal biegac nago po Wawie jesli tryplet wygramy :) Wkrotce sobie przypomne tego pana :D

1

Moze Vicky? :))

5

Wczoraj pare osob trabilo ze jesli przegramy wstawia zdj. na avatarce takze czekamy :D

3

I bardzo dobrze ze przegryqamy prezeson lepiej teraz zobaczyc bledy i je poprawiac.

A tak wogole to Suarez kozacko zagral we wszystkich meczach cos czuje ze bedzie w trojce ZP w tym roku :)
W sumie mamy jeszcze Arde i Vidala na styczen A Leos i Ney wypoczeci wiec trzeba pozytywnie podejsc do sezonu :))

1

Przez te jeb.. tournee i Copa America cale lato w robocie walcze z zamknietymi oczami :D

0

Przypomnial mi sie najbardziej porabany film jaki widzialem "7 psychopatow" :DD

0

W internecie :) eweeentualnie w TV zalezy komu wygodniej

0

No wlasnie :))) Tyle juz filmow obejrzalem ze teraz za kazdym razem musze z godzine szukac :) Podobny gust masz wiec ja ci polece Extracted ( w umysle wroga) genialny film i genialna koncowka :)

1

Po obejrzeniu Zaginionej przez tydzien nie chcialem sie widziec z panna :DD

0

Oho :) Jako ze chwala koncowke mozna obejrzec) Dzieki

0

Niestety nie mam polskich kanalow :) Myslalem nad jakims thrillerem :
"Wolny strzelec" np. ktos ogladal ?

7

Jordi by sie zbuntowal :D

0

Czlowiek pierd...ca dostanie przez te czekanie :[[
Jakies filmowe propozycje moze ?:(

2

No dobra powiedzial ale co to ma do Barcelony ? :)) Wiesz gdyby brac wszystkie wypowiedzi kazdego pilkarza to nawet na Leo by sie cos znalazlo. Arsenal go nie chcial on mial ochote grac na SWOJEJ pozycji Chelsea mu to zagwarantowalo wiec jakichs wiekszych zalow do niego nie mam w koncu Ivan godnie go zastapil :)

0

Ciekawe dlaczego Cesc stal sie "wrogiem" wiekszosci uzytkownikow na tej stronie.

0

Pojechac w tym na Camp Nou :D Ale jaja by byly))

1

A gdzie mialoby mu byc lepiej?

1

Wiesz ogolnie to zarabiaja na wszystkich nie tylko na Polakach :)

12

5

Pozytywem mieszkania w Rosji jest to ze za 10 zl (na polskie) moge w HD ogladac wszystkie ligi i kazdy mecz w TV :P Takze wbijajcie tutaj :DD

0

Shopping :D

0

Ciekawie sie zapowiada Arsenal - VFL ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?