1

Costa poplynal :)))

2

Iniestaa!!! No niech ktos powie ze sie wypalil ;))))

3

Ale klepia Silva z Andresem. :O

3

Jak dla mnie to symulowal.

4

Gwizdza na swoich jak tylko cofaja pilke do tylu.

2

Ale "emocje" na trybunach :)))

1

Ojojo nie zdazylem aprawdzic sorry wielkie ;)))

2

Faworyci do zwyciestwa ME u bukmacherow i obecne kursy :

Niemcy - 4
Francja - 4.50
Hiszpania - 7
Belgia - 11
Anglia - 14
Polacy na 11 miejscu z kursem 51 :)

9

"Gdyby Messi byl Polakiem mielibysmy najlepszego pilkarza swiata w kadrze..."
#wp.pl

Genialne spostrzezenie :D

1

Kurs na San Marino 101 :D chyba sie skusze )))

2

8

Wszyscy mysla ze w Nyonie jakies kulturalne posiedzonko a pewnie dzi*** i melanz leci :D

1

Najlepszy bolid ma Bilbao na zdjeciu :D

1

Prawa czesc strony jest dosyc swobodna moze by tak dodac tabele strzelcow ?
Duzo razy sie juz o tym mowilo ;)

0

Chcial Hiszpanie to niech w niej gra w Canarinhos miejsce w skladzie jest niewadoma ;)

3

Off: Posmialismy sie zajeb.. Ale to juz sie zalosne zrobilo Real i Mu w oficjalnych komunikatach rzucaja wine na 2 strone kibice sie nawzajem wyklinaja jednym slowem jeden wielki burdel. Sytuacja jak w zoo : w jednej klatce orangutan Perez siedzacy i myslacy a w drugiej szympans VG rzucajacy gownem :D

3

Nie wiem dlaczego ale w tym sezonie bardziej obawiak sie Atleti niz bialasow.w Realu jakies chore akcje trener jak kalejdoskop a ATM nabralo sil i swiezosci i znowu moga pokusic sie o puchary. LM przegrali kondycyjnie teraz wygladaja lepiej i pod wzgledem druzyny i przygotowania

14

Ciekawe kogo i za ile kupi w styczniu Floro zeby kibice mu to darowali ;) Wczoraj gdzies czytalem ze juz dzisiaj mialy ruszyc stroje z nazwiskiem DDG jesli juz zrobili jakies to fajna ma pamiatke :D Pierwszy raz w zyciu bedzie jedynym nabywca :D

Co do Martiala - szkoda slow... Ludzie z glodu umieraja na swiecie kryzys a w pilce sraja pieniedzmi... I pomyslec ze na R10 dalismy 25 melonow ;)

9

Hahaahahaa zniszczyles mnie :DDD

10

Rzucaja wszystko na MU ze to oni z czyms tam nie zdazyli. Nooo jesli teraz Keylor odejdzie do nich to mamy gwalt stulecia :D

1

Kiko to ma pewnie radoche :D Juz nie mowiac o Navasie ktory z kontraktu 2,5 zrobil 4 w MU. W sumie najwiekszym poszkodowanym okazuje sie De Gea bo do stycznia bez gry ;)))

5

Argentyńczyk strzelił najwięcej goli, zanotował najwięcej asyst, wykonał najwięcej podań, oddał najwięcej strzałów, a także rozegrał największą liczbę minut

Najpirkniejszy fragment ;)))

15

Nie ma to jak w ostatnim dniu transferowym kazac bramkarzowi odchodzic (wedlug marci chca wlaczyc Keylora jako oddzielny transfer)
W sumie nie nasza sprawa ale tak zeszmacic kolesia ktory caly sezon czekal na szanse potem ja dostal i swietnie sie z niej wywiazal to tylko Real moze ;))
Lopez,Iker,Navas wyobrazam sobie jak bardzo nienawidza ten klub ;)

1

Tymczasem "moda na sukces" czyli historia z De Gea sie konczy wedlug La sexta trwaja ostatnie negocjacje. Co o tym myslicie ? Szkoda mo Keylora naprawde fajny grajek co do DDG wyobrazam sobie co sie bedzie dzialo jak nie bedzie w formie ;) Nowa druzyna presja 100% moze tego nie wytrzymac takze zycze bialasom udanego transferu.

4

Oj :D.

2

Czy wy wiecie co to jest czytanie ze zrozumieniem?

Po 1. Ney nie postawil zadnych warunkow to ze chce takiej kasy nie znaczy ze nie zgodzi sie na inna

Po 2 jasno i wyraznie pisze ze bedzie czekac do zimy i potem dopiero ZACZYNA NEGOCACJE

po 3 doslownie 2 dni temu powiedzial ze nigdzie nie ma zamiaru odchodzic a wiec kolesiowi dobrze u nas wiec nie sadze ze pieniadze moga stac sie jakims ogromnym problemem

I po 4! Jesli klub stac na takie pieniadze i zgodza sie dac to nie ma co marudzoc na hierarchie placowa kiedys zarabialo sie po 5-6 teraz czasy sie zmienily nawet na jeden gowniany transfer trzeba 30 M wylozyc. Iniesta Pique Alves maja juz po 3 dychy na karku zapracowali na swone pensje ale czasy sie zmienily i nie wszystkim klub jest w stanie po 15 M placic tym bardziej ze zostalo im 2-3 sezony a Ney to przyszlosc tego klubu.



Jesli mam.byc krytykowany za ta wypowiedz z gory mowie ze to jest moja subiektywna ocena sytuacji mozna sie z nia po prostu nie zgodzic i tyle ;)

5

Marc bedzie nr 1 u nas ma wielki talent ale na chwile obecna gdy leci do niego pilka mam takie emocje jak za czasow Pinto

10

Pewien belgijski hazardzista i kibic The Bus online wylozyl 10000€ na zwyciestwo swojej ukochanej ekipy ;) Wyobrazcie sobie ile microzawalow dostal jak zauwazyl ze pod wplywem ch.. wie czego odwrotnie postawil i potem kiedy wygral )))
Eh zycie .... gramy po dyszce i gowno z tego mamy ;)

1

Nedved Gattuso Zidane Del Piero Buffon ;))) Pilkarze unikalni ktorzy mieli swoj poziom i styl ktory sie nie powtarza ;)
Nie wymienilem nikogo z Barcy bo nie wiem nawet od kogo zaczac i na kim skonczyc )))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?