samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejsi 15-16 latkowie wlacza takie Zenki i Basshuntery i pomysla jakie z nas wiesniaki xDD
Nas cieszyla Nokia 3310 nowa pilka i Super Mario a teraz ?:)) Iphony srayfony i xboxy :p
0
Ja tu o dyskotekach w gimnazjum a ty o spaniu D
Basshunter ;))))
1
Trzymasz sie ?:p
2
Dyskoteki w gimnazjum mi sie przypomnialy :DDD
0
No i ?;)
0
O masz :DDD Nie poznalem go myslalem ze to ty xD
0
Fajny fryz : .
1
Weiss 3 asysty w 6 minut...
Jutro: "skauci Barcelony uwaznie przygladaja sie gwiezdzie Slowacji. Strony juz praktycznie dogadane!"
5
MD: RFEF pomaga klubowi? JM: Zawsze byli po naszej stronie. MD: W styczniu już będzie można kupować… JM: Nie, nie możemy rejestrować, lecz kupować już tak. Stąd tez pochodzi gniew FIFA.
Szczerze nie zrozumialem co Maestre zasugerowal o_O
0
Porownaj co zrobili nasi a co biali :p
Zagralismy 5 finalow potem CA a oni? Rekawy od poczatku roku zero pucharow a i tak maja wiecej kontuzji niz nasi
1
Lucho 3 - 0 Carlo
Zajechal cala druzyne tak ze od stycznia tarzali sie po murawie ;)
4
Ciekawe ze taki czlowiek jak Zizou twierdzi ze strzelanie goli jest najwazniejsze ;)
Nic nie powiedzial o tym ze Grzmot chce wygrywac puchary druzynowe :p
"Zawsze chce strzelqc jak najwiecej zawsze chce byc tu tam sralalala"
0
Tak podczas meczu irytuje ta dluga relacja za kazdym razem gdy chcesz zobaczyc komentarze. Jesli bedzie mozna zwinac to bedzie wygodniej...
Co tam jeszcze...aa no i tagowanie postow tez by sie przydalo. Odpowiadasz w dyskusji jednemu reszta uczestniczacych w rozmowie tego nie widzi :)
5
– Strzelanie po 50-55 goli na sezon nie jest czymś ludzkim. Wystarczy spojrzeć, jak Cristiano trenuje. Na zajęciach, każda piłka, każdy mecz, każdy rzut rożny, on chce strzelić, on chce wygrać. Jest szczęśliwy. W tym wszystkim ciekawe jest to, że jest inny zawodnik, który na niego naciska. Chodzi o rywalizację z Messim. Cristiano jej nie potrzebuje, ale utrzymuje się na poziomie 50-60 goli na sezon, ponieważ istnieje motywacja, żeby w każdym roku strzelić więcej bramek niż rywal – powiedział Zinédine Zidane w wywiadzie dla Canal+.
– Cristiano jest najlepszym piłkarzem na świecie. To normalne, że inne kluby chcą przyciągnąć jego uwagę. Jednak on czuje się dobrze w Realu Madryt, jest zawodnikiem Realu Madryt. Po odejściu Raula stał się kolejną legendą tego klubu.
Zaczelo sie :) Do stycznia kazdego dnia ktos musi stwierdzac kto lepszy...potem cisza do pazdziernika i znowu i tak juz od 8 lat :D
0
:D.
4
Wszystko fajnie wszystko pieknie ;)
Zostala jeszcze porzadna aplikacja ktora na pewno jestescie w stanie zajebiscie dopracowac :)
1
Oj zdarza sie :D gdzies mi zniknela mozliwosc edytowania :p
1
Jeden z pierwszych klasykow jaki obejrzalem ;) Bylem jeszcze kibicem Juve i nie ogarnialem czemu tak rzucaja czym sie da w Figo :D
0
14
Klasyka :D
0
Nie wiedzialem ze Grzmot zna arabski :DD
https://m.facebook.com/Cristiano/photos/pb.81221197163.-2207520000.1444530563./10153770016257164/?type=3
2
Uwaga uwaga !!!
Juz od jutra w naszych katalonskich niesamowicie rzetelnych brukowcach powraca serial "Paul". W zeszlym sezonie nie poznalismy wszystkich losow bohatera ale jak twierdzi rezyser tym razem w 2 sezonie bedzie jeszcze gorecej! Nowa obsada ma zagwarantowac totalne zlasowanie mozgu kibica ;)
Wystepuja :
Paul Pogba
Marco Veratti
Coutinho
Arsenal (?!?)
Nolito
Reus
Gundogan
Tielemans
Kuyt (to akurat postac animowana xD)
Lavezzi
Giovinco
Yarmolenko
Laporte
Marquinhos part 5
Bazoer
I inni...
0
14 listopada bedzie meczyk Beckham vs Zidane. Druzyna Beksa to WB i Irlandia a kto bedzie gral u Zizou? I to mecz weteranow czy grajacych obecnie? Prosze o szczegoly ;)
4
Nie zrozumialem do konca wypowuedzi kolegi ponizej ;)
Co znaczy "za wczesnie wygral"? Myslisz ze teraz nie ma motywacji?;)
I tu cie zdziwie : Obecnie zyjacy kosmita Leo Messi napierd... staty i bije rekordy ktore wlasnie Ney bedzie chcial pobic.I wcale sie nie zdziwie jesli mu sie to uda poki co gdy patrzymy na liczbe goli Leo Grzmota i Neya w wieku 23 lat to brazylijczyk ma (jesli sie nie myle) jakies 40 bramek wiecej takze spoko niewazne czy wygral puchary ma bardzo wysoka poprzeczke do pokonania :)
0
Co z exclusive wywiadem Neya?;) mial byc o 14 wie ktos cos na ten temat?
20
Droga Redakcjo czy nie sadzicie ze juz czas na aplikacje fcbarca.com? ;))
Nie chce mi sie otwierac browsera za kazdym razem wpisywac albo szukac adresu mysle ze wiekszosc uzytkownikow tez by chciala miec na ekranie nasze logo i bezposredni dostep:)
12
Dalej mowcie ze 18M to za duzo za Nolito
1
Djiboti - Swaziland 0-6
Brawo!!!!
0
Zadaj pytanie czy Casillas w tym sezonie w Porto przegral jakis mecz?:)
0
Bardziej chodzilo mi o to czy to jakies rozgrywki klubowe czy towarzyski mecz o nic :)
Gola baba wchodzi idealnie na podanie strzela i druzyna sie zaczyna cieszyc :D