0

Dzisiejsi 15-16 latkowie wlacza takie Zenki i Basshuntery i pomysla jakie z nas wiesniaki xDD
Nas cieszyla Nokia 3310 nowa pilka i Super Mario a teraz ?:)) Iphony srayfony i xboxy :p

0

Ja tu o dyskotekach w gimnazjum a ty o spaniu D
Basshunter ;))))

1

Trzymasz sie ?:p

2

Dyskoteki w gimnazjum mi sie przypomnialy :DDD

0

No i ?;)

0

O masz :DDD Nie poznalem go myslalem ze to ty xD

0

Fajny fryz : .

1

Weiss 3 asysty w 6 minut...
Jutro: "skauci Barcelony uwaznie przygladaja sie gwiezdzie Slowacji. Strony juz praktycznie dogadane!"

5

MD: RFEF pomaga klubowi? JM: Zawsze byli po naszej stronie. MD: W styczniu już będzie można kupować… JM: Nie, nie możemy rejestrować, lecz kupować już tak. Stąd tez pochodzi gniew FIFA.

Szczerze nie zrozumialem co Maestre zasugerowal o_O

0

Porownaj co zrobili nasi a co biali :p

Zagralismy 5 finalow potem CA a oni? Rekawy od poczatku roku zero pucharow a i tak maja wiecej kontuzji niz nasi

1

Lucho 3 - 0 Carlo
Zajechal cala druzyne tak ze od stycznia tarzali sie po murawie ;)

4

Ciekawe ze taki czlowiek jak Zizou twierdzi ze strzelanie goli jest najwazniejsze ;)
Nic nie powiedzial o tym ze Grzmot chce wygrywac puchary druzynowe :p
"Zawsze chce strzelqc jak najwiecej zawsze chce byc tu tam sralalala"

0

Tak podczas meczu irytuje ta dluga relacja za kazdym razem gdy chcesz zobaczyc komentarze. Jesli bedzie mozna zwinac to bedzie wygodniej...

Co tam jeszcze...aa no i tagowanie postow tez by sie przydalo. Odpowiadasz w dyskusji jednemu reszta uczestniczacych w rozmowie tego nie widzi :)

5

– Strzelanie po 50-55 goli na sezon nie jest czymś ludzkim. Wystarczy spojrzeć, jak Cristiano trenuje. Na zajęciach, każda piłka, każdy mecz, każdy rzut rożny, on chce strzelić, on chce wygrać. Jest szczęśliwy. W tym wszystkim ciekawe jest to, że jest inny zawodnik, który na niego naciska. Chodzi o rywalizację z Messim. Cristiano jej nie potrzebuje, ale utrzymuje się na poziomie 50-60 goli na sezon, ponieważ istnieje motywacja, żeby w każdym roku strzelić więcej bramek niż rywal – powiedział Zinédine Zidane w wywiadzie dla Canal+.

– Cristiano jest najlepszym piłkarzem na świecie. To normalne, że inne kluby chcą przyciągnąć jego uwagę. Jednak on czuje się dobrze w Realu Madryt, jest zawodnikiem Realu Madryt. Po odejściu Raula stał się kolejną legendą tego klubu.


Zaczelo sie :) Do stycznia kazdego dnia ktos musi stwierdzac kto lepszy...potem cisza do pazdziernika i znowu i tak juz od 8 lat :D

0

:D.

4

Wszystko fajnie wszystko pieknie ;)
Zostala jeszcze porzadna aplikacja ktora na pewno jestescie w stanie zajebiscie dopracowac :)

1

Oj zdarza sie :D gdzies mi zniknela mozliwosc edytowania :p

1

Jeden z pierwszych klasykow jaki obejrzalem ;) Bylem jeszcze kibicem Juve i nie ogarnialem czemu tak rzucaja czym sie da w Figo :D

0


14

Klasyka :D

0

2

Uwaga uwaga !!!

Juz od jutra w naszych katalonskich niesamowicie rzetelnych brukowcach powraca serial "Paul". W zeszlym sezonie nie poznalismy wszystkich losow bohatera ale jak twierdzi rezyser tym razem w 2 sezonie bedzie jeszcze gorecej! Nowa obsada ma zagwarantowac totalne zlasowanie mozgu kibica ;)

Wystepuja :

Paul Pogba
Marco Veratti
Coutinho
Arsenal (?!?)
Nolito
Reus
Gundogan
Tielemans
Kuyt (to akurat postac animowana xD)
Lavezzi
Giovinco
Yarmolenko
Laporte
Marquinhos part 5
Bazoer
I inni...


0

14 listopada bedzie meczyk Beckham vs Zidane. Druzyna Beksa to WB i Irlandia a kto bedzie gral u Zizou? I to mecz weteranow czy grajacych obecnie? Prosze o szczegoly ;)

4

Nie zrozumialem do konca wypowuedzi kolegi ponizej ;)

Co znaczy "za wczesnie wygral"? Myslisz ze teraz nie ma motywacji?;)

I tu cie zdziwie : Obecnie zyjacy kosmita Leo Messi napierd... staty i bije rekordy ktore wlasnie Ney bedzie chcial pobic.I wcale sie nie zdziwie jesli mu sie to uda poki co gdy patrzymy na liczbe goli Leo Grzmota i Neya w wieku 23 lat to brazylijczyk ma (jesli sie nie myle) jakies 40 bramek wiecej takze spoko niewazne czy wygral puchary ma bardzo wysoka poprzeczke do pokonania :)

0

Co z exclusive wywiadem Neya?;) mial byc o 14 wie ktos cos na ten temat?

20

Droga Redakcjo czy nie sadzicie ze juz czas na aplikacje fcbarca.com? ;))
Nie chce mi sie otwierac browsera za kazdym razem wpisywac albo szukac adresu mysle ze wiekszosc uzytkownikow tez by chciala miec na ekranie nasze logo i bezposredni dostep:)

12

Dalej mowcie ze 18M to za duzo za Nolito

1

Djiboti - Swaziland 0-6
Brawo!!!!

0

Zadaj pytanie czy Casillas w tym sezonie w Porto przegral jakis mecz?:)

0

Bardziej chodzilo mi o to czy to jakies rozgrywki klubowe czy towarzyski mecz o nic :)
Gola baba wchodzi idealnie na podanie strzela i druzyna sie zaczyna cieszyc :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?