samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Moja sympatia do Mullera odwrotnie proporcjonalna do jego formy.
Im bardziej go nie cierpie tym lepiej gra :D
Nawet nie wiem czemu tak jest po prostu go nie trawie :D
0
Za pozno...Wolisz Adama prosze bardzo idz trzec ser :P
0
Nie odzywam sie do ciebie....
1
To juz nie mozna nic innego robic tylko ser trzec ? :D A na moim brzuszku mozna kawe pic idealnie pasuje jao stol i kto jest bardziej przydatny on czy ja?:P
0
Oj tam od razu jest na co popatrzec :D Sterdydy :P xD!!!
0
w 18 minut Costa gol i asysta :) Ale Bayern ma zabawe w Budeslidze ciekawe ile ich zmiota
0
No to gramy przeciwko sobie bo ja mam zw Celty :P
0
Nie moze byc tak ze w 23 osobowej kadrze wszyscy beda sie trzymac ze wszystkimi na pewno sa w druzynie grupki bardziej lubiace sie i blizsze przyklad latynosi :)
A jesli chodzi o Ivana to zawsze mi sie wydaje powazny moze po prostu to taki cichy czlowiek przeciez nie kazdy musi z otwarta geba latac ;)
1
Arda zamiast reki rzuca butem ;D
0
Ja mam zw. Celty -1.85
Sevilla - zwycuestwo albo remis - 1.90
Barca - over 2.5 - 2.20
Wole postawic na te 3 mecze 5 dych niz tak jak ostatnio 16 "pewniakow" z kursem 2000 z ktorych 4 mi nie wpadly ;d
2
Z czyja zona idzie Antonella?
Swoja droga... Waka Waka ty szczesciarzu :(
0
Ciekawe ile my mamy tych przedsawicieli ?:))) Codziennie slyszymy ze ch.. wie gdzie jest nasza delegacja ktora obserwuje to tego to tamtego. I kim sa ludzie ? ;)
3
Juz tak bardzo sie brzydze od tych wszystkich mediow i wymyslow ze odechcialo mi sie jakiegokolwiek transferu oprocz Nolito ;)
A co do Dudy>>> xDDD.
0
Haha 1:10 Lewy jaka samba :D
https://www.facebook.com/fcbayern.en/videos/956153357789072/
4
Moze na niego tez ma tasme ?;DDD
2
Pamietam jak rok temu rozdawal autografy na rozgrzewce. Niesamowicie mnie wk..ial jak widac spokornial i zmadzral nie ma gwiazdorzenia :))
Zawsze mam jakies glupie wrazenie ze przez balety skonczy jak R10 mam nadzieje ze u boku Leo stawia sobie cele na wiele lat :)
0
A wuefista fotografuje :D
0
Mi bardziej przypomina Tinky-Winky czy jak mu tam bylo :P
1
No wlasnie jestem niemal pewny Barcy i boje sie tej Sevilli. 1X to wygrana albo remis w obu przypadkach kupon wchodzi pozostaje pytanie czy dadza rade czy nie. real nie gra nic pieknego kwas w szatni moze tym razem limit szczescia im sie skonczy :)
0
Podanie,bieg zygzakiem i znaczek BUM w polu karnym ;D
0
Ostatnie 15 sotkan na Sanches Pizjuan to 9 zw Sevilli 1 remis i 5 zw bialych.
Kurs Odpoweidnio 3.80; 4; 1.90
Mysle nad postawieniem 1X za ktorego daja bardzo ladne 1.95 i zwiazac to z over Barcy +2.5 z kursem 2.20
Jak dla mnie to pewniak boje sie tylko wieksza sume postawic tym razem :)
1
A tam... obejrzyj "Jestem jaki jestem" :DDD
1
Ciekawe pytanie :) Zrobie sobie porownanie jest wiele sytuacji w zyciu kiedy wiemy ze cos sie stanie i im blizej tego dnia tym "szybciej" i gorzej ucieka ten czas :)
Nikt nie powinien znac date swojego konca ale w jednym z filmow uslyszalem fajny cytat byl chyba o kims co na raka choruje i cudem sie wyleczyl kiedy juz myslal ze jego dni sa blisko :) "Kazdy dzien przezywaj tak jakby mialby byc twoim ostatnim" :]
6
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1625760154130861/?type=3&theater
3
rok temu tez miala byc przerwana passa ;) Niedobrze ze w Leo nie wierzysz on w grudniu nadrobil 13 goli do Grzmota nie zapominaj kogo my mamy w druzynie :P
1
Tak naprawde to kazde trofeum jest dla nich wazne. Przez jeden sezon nic nie wygralismy a po zwyciestwie w PK orgasm z radosci ;) Wyobraz sobie eraz kibicow Romy i o jak bardzo chca cos zakosic :)
1
Tez licze na Rome. Na ich miejscu odpuscilbym LM i celowalbym w awans z 3 miejsca do Ligi Europy tam maja duze szanse wygrac no i w Serie A do usranej smierci chyba bede czekac az podniosa ten puchar;)
9
Sporo sie posmialismy ale dziwicie sie ze taki Dougi slabo zagral? Ktokolwiek potrafi powiedziec kedy on ostatni raz gral tak dlugo? hmm...presezon?
Nie mowie ze gdyby byl ograny to dzisiaj zajebiscie by wystapil ale nie krytykujmy kolesia ktory przypadkiem trafil do nieba raz na 3 miesiace wychodzi biega i wraca na swoje stanowisko. A tak wogole to go lubie bardzo bo zawsze jak go pokazuja to mi sie morda cieszy (i nie tylko mnie ostatnio CN go oklaskiwalo :P) :D
2
Zmiencie tytul na "Rezerwowi dali dupy" bardziej by pasowalo :)
W sumie nie musicie nawet niczego zmieniac wystraczy spojrzec na glowna fotke i juz wiesz :D
2
Zaraz na nocna zmiane wyobraz sobie ile dup wyrwie w pracy :D