samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie Diego kupi go za 10-15 a potem opchnie Anglikom za 50 :D
3
Ktos nizej prosil o biografie Suareza dzisiaj juz podawalem swietny artykul zrobiony po transferze do FCB
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/478056/gwiazdy-od-kuchni-luis-suarez
Nie mialem pojecia ze mial problemy z alkocholem i ze wrocil do pilki dlatego zeby moc byc ze swoja Sofia ktora wyprowadzila sie do...Barcelony :)))
Milej lektury :)
10
real dostaje 0-4
Srodowy rywal bialych Shachtar wygrywa 4:0 swoj mecz ligowy...
Kurs na zw z realem - 4.0
Moze Wenger zastapi Beniteza?:D
1
Hehehe ;D el jarek wczoraj na twitterze o przygotowaniach do klasyku potem po meczu cos pomamrotal ze jego liczba jest 4 a dzisiaj patrze usunal wszystkie wpisy z wczoraj :DD
1
Bardziej chodzilo mi o trojke z przodu ale przyznam sie ze rok 2010 tez wylecial mi z glowy :) Przez sluzbe bylem 2 lata odciety od informacji wiec nie moge wszystkiego tak dobrze pamietac :P
1
Zeby ten rok byl jeszcze wspanialszy to marzy mi sie jeszcze ogloszenie naszej trojki jako finalistow ZP ;)))) Alez wspaniale byloby ich potem ogladac razem na gali nie pamietam zeby kedykolwiek mialo miejsce takie wydarzenie zeby cale tridente jednego klubu bylo na podium ;)
Ciekawe lu naszych zobaczymy w 11 roku :D
2
Jako ze dzisiaj dzien wolny i pelen relaxu po wczorajszym meczu polecam przeczytac biografie Luisa ;)
Ten cytat mozna pokazywac dzisiejszym 10-15 latkom ) :
"Rodzice rozwiedli się i byliśmy familią, która tak naprawdę nigdy nie mogła dokonać żadnego wyboru. Nigdy nie mogłem powiedzieć mamie lub tacie "chcę te buty" i po prostu przekonać ich do dokonania zakupu"
Artykul z 2014
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/478056/gwiazdy-od-kuchni-luis-suarez
1
Moze Moyesa?:DDD
9
Hahaha ale on jest pier...niety :D
Jeden z najwiekszych jajcarzy jakich mielismy i mamy :))
11
Zastanawia mnie co zrobi Perez jak mu znowu do gablotki nic nie wpadnie :)
On jest zbyt dumny zeby prosic Carlo o powrot, znajac jego polityke transferowa to pewnie sprzeda Keylora i Grzmota a po Euro sypnie z 200 milionow na nowa gwiazdke ;))))
I tak na marginesie : Panuje wielkie przekonanie ze Ancelotti byl wielki wspanialy i niesamowity ale chyba wszyscy zapomnieli jak zajechal druzyne do grudnia ;)
Taktyka wyjdz>laduj tyle goli ile mozesz niezaleznie od wyniku jakos nie specjalnie sie sprawdzila ;)
0
Don z niecierpliwoscia czekam na Twoj komentarz ;)))
7
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12243129_951768681550086_2933592306082550512_n.jpg?oh=657c98fba8461f0409548772c0713105&oe=56EE03B0
5
Thiery Henry
Nie staram się szukać wymówek dla Beníteza, ale najpierw i przede wszystkim musisz wejść na boisko z odpowiednią wolę. Z jednej strony widzieliśmy dzisiaj zespół, a z drugiej grupę zawodników, która w tamtym momencie nie grała dla zespołu, ale dla siebie. To sprawa kolektywna. Na koniec dnia być może to on weźmie winę na siebie. Ale ostateczni zawiedli dzisiaj jako zespół. Nie grali dobrze.
– W pewnym momencie patrzyłem na to, myśląc: „muszą zatrzymać mecz”, „to zbyt wiele”. Nie zrozumcie mnie źle, podobało mi się to spotkanie, jeśli lubisz piłkę nożną, takie coś będzie ci się podobać.
2
Oj sporo o tym Klasyku mozna gadac nawet czlowiek nie wie od czego zaczac ;)
Moze od tego ze oprocz sytuacji z Alvesem to swietnie sie spisal sedzia. Nie byl stronniczy i mozna powiedziec ze udzwignal presje;)
2
Jesli do konca grudnia :
Leos strzeli 5 goli
Ney 7
Suarez 8
to w roku kalendarzowym nasze trio bedzie mialo po 50 goli!!!!
Blisko naszej trojki jest obecnie.. Bayern ze 119-ma golami :D
I niech ktos mi powie ze oni nie powinni sie znalezc razem na podium ZP ;)
32
Enrique - "Iniesta jest dziedzictwem ludzkosci" :))
4
Zanim ochloniemy nadejdzie wtorek i nastepny mecz naszych geniuszy ;)))))
4
Grzmot pewnie powie ze w jego glowie to oni wygrali :D
6
Sierpien
"Damy rade Benitez to madry trener"
Wrzesien
"Widac cos ruszylo w druzynie"
Pazdziernik
"Mamy najlepsza defensywe swiata Barca ma ch... obrone zmieciemy was z powierzchni ziemi zapamietajcie nasze slowa"
Listopad
Benitez WON!!!
:D: ) :P
19
Wenger jest z nas dumny :D
34
Najbardziej mnie ucieszyl gol Iniesty ;) Uwielbiam tego goscia ostatnia bramke mial w 2014 w Gran Derbi i takim momencie zagral po prostu zajebiscie.
Cala druzyna dzisiaj po prostu perfekcja moze i w obronie troche za duzo pozwolilismy w 2 polowie ale Claudio pokazal co to znaczy swietny bramkarz ;)
Brawo Barca! Brawo Lucho! Brawo Benitez!!!!
11
Jutro Ney zostanie oskarzony o molestowanie seksualne 11 mezczyzn naraz :D
2
Jakies to musi byc dla nich upokarzajace ze nas stoper przez ostatni kwadrans gral w ataku :DDD
Hahaha mowili ze nas zmiota z powierzchni ziemi;)))
1
City-LFC 0-3
real-FCB 0-2
Hhahahaha :D
1
Nie nie nie to tylko rozgrzewka reszta w trakcie i po spotkaniu :)))
4
http://soccer365.ru/live/match-real-madrid-barselona-smotret-onlayn/
Przed meczem jeszcze raz wrzuce ale lapcie link. Jakis kwadrans przed meczem pod nazwami druzyn pojawia sie Sopcasty a obok bezposrenie streamy ;)
matchtv.ru
Tej strony jeszcze nie testowalem ale tez bedzie transmisja na nim wystarczy troszke zejsc i wcisnac play :P
1
Stinger gdzie jestes? :) Daj swoje typy jestem pewny ze cos postawiles dzisiaj :D
1
Postaw na naszych + Valencia over 2 ;)
Kurs 6 a jaka bedzie przyjemnosc jak wejdzie :P
1
Co tam jak tam ?:D Browary juz sie chlodza? :P Ja ju nie moge sie doczekac 1 gwizdka takze 1 juz otwarty :P
3
nie o 16 tylko o 4 ;))