1

Specjalnie zalozyles konto zeby mi odpowiedziec? Dziekuje bardzo ;))))

1

Komentarz usunięty

1



Typ z koszulka Pioruna fajnie go parodiuje :D
I pytanko; to sa pilkarze? Bo technike maja zajebista ...

1

Kupi sobie Ipada zamiast notesu i zapomni o meczu grajac w Fruit Ninja

2

Przyjedz na jeden mecz Zenitu i patrz co sie dzieje w metrze o 12 :D

0

I do buka :D

2

Przeciez wygrali Audi Cup i puchar Santiago Benabeu...

6

Weekend rozpoczety :DD Czlowiek wraca po tygodniu harowy lapie kawe siada przed kompem i 1 info : real wyj..bany :D
Czy to nie jest piekny poczatek?:))))

2

I to by bylo na tyle;)) Wszystkie kluby zgodnie mowia ze dostali powiadomienia ;)))
Jutro sie dowiemy ze tego dnia nie bylo pradu faks nie dzialal wogole ten swat jest beee, Uefalona,spisek,piekne imie realu chca zbeszczescic, Benitez jest swietnym trenerem :*

1

Zdecydowanie Sporting ;)))

0

34 :)))

3

To tak jakbys zapytal czy po wylaczeniu bezpiecznikow mozna odpalic kompa ;D

3

terrorystą..... nie zebym sie czepial ale razi w oczy ;D

0

poprawione ;)

1

cz 2 ;)
ZP
Leo 1.05
Piorun 12
Ney 15

Puskas Awards
Leo 1.25
Florenzi 5
Lira 5

LM
Bayern,Barca 3.50
real 7
PSG,City 13

Krol strzelcow LM
Leo 12
Suarez 5.50
Ney 34
Piorun 1.60
Lewy 5

2

Ile mialiardow? :D
Mam jeszcze ciekawszy zaklad
Real - Getafe
1.11>10

1

Moja ulubiona pora czyli obecne kursy za mistrzostwo :

BPL
City-1.90
Arsenal 3.75
MU 6
LFC 12
...The Bus 40

LaLiga
Barca 1.17!!!
real 5.50
ATM 17

Bundesliga
Bayern 1.01
BVB 30
VFL 251

Serie A
Napoli 1.90
Juve 4.50
Inter 6
Roma 7
Fiora 12

2

Czy pana zabolały lub obraziły wczorajsze przyśpiewki i żarty kibiców Cádizu wobec pańskiej drużyny i pańskiego trenera?
Obraziło mnie to nieszczęście, które tutaj komentowaliśmy. Boli mnie, że przez niepoprawną komunikację jesteśmy zamieszani w coś takiego.

Od Klasyku nasza LaRambla rozkwitla :D co chwila jakies boskie teksty od najwiekszego wroga.
A wiec nie on nie Federacja a komunikacja zle dziala :D haha no moze przesadzam ale nie moge z nich :))) Ciesze sie tym nieszczesciem w Madrycie :P

2

Jeszcze maly fragmencik :D Zobaczcie jak sie wywija skurczybyk :D

Socios z karnetami na cały sezon zapłacili także za mecze Pucharu Króla. Teraz mają wątpliwości czy jeśli Real odpadnie z Pucharu Króla, to zostanie zwrócona im odpowiednia część pieniędzy. Rozmawiali o tym panowie na zebraniu zarządu?

Nie rozmawialiśmy o tym w ogóle, bo jesteśmy w fazie, w której mamy nadzieję na wygranie tej sprawy. Jeśli będzie trzeba, będziemy o tym rozmawiać, a socios i kibice nie muszą się martwić, bo wiedzą, że wszystko, co tu robimy, jest dla ich dobra i stabilności oraz utrzymywania przez ten klub statusu największego na świecie.

1

cz2/
Z drugiej strony, nawet jeśli przyznalibyśmy, że kara jest efektywna, czemu zaprzeczamy, to powinna ona zostać automatycznie anulowana w związku z zastosowaniem artykułu 2. punktu 1. artykułu 112. Kodeksu Dyscyplinarnego, który mówi, dokładnie cytuję, że «w rozgrywkach o Puchar Króla po zakończeniu trzeciego dwumeczu zostają automatycznie anulowane trwające cykle kar wszystkich uczestników, rozpoczynając nowy cykl». Pada tam także fraza «dla wszystkich uczestników 1/16 finału».
W związku z tym uznajemy, że kara nie była efektywna z powodu braku osobistego powiadomienia zawodnika i nawet jeśli byłby o niej powiadomiony, to naszym zdaniem nie był ukarany, ponieważ również wierzymy, że zawieszenie było anulowane. Podsumowując, Real Madryt nie wystawił wczoraj nieuprawnionego składu.To jest nasza opinia po analizie sytuacji z prawnikami klubu i to chciałem wam przekazać”, powiedział prezes.Po odczytaniu oświadczenia odbyła się konferencja prasowa, której zapis zamieścimy na stronie w najbliższym możliwym terminie.

1

Witam wszystkich ponownie na stadionie Santiago Bernabéu. W związku z wystawieniem przez Real Madryt do gry piłkarza Czeryszewa w spotkaniu Pucharu Króla, które odbyło się wczoraj w Kadyksie, oraz analizą tego zdarzenia na spotkaniu zarządu, które właśnie się zakończyło, chcę ogłosić, co następuje:
Kara składająca się z zawieszenia na jeden mecz za zgromadzenie trzech żółtych kartek w Pucharze Króla w poprzednim sezonie, kiedy zawodnik był wypożyczony do Villarrealu, według nas nie jest efektywna, ponieważ nikt nie poinformował piłkarza o tej karze, o czym jasno mówi artykuł 41. ustęp 2. Kodeksu Dyscyplinarnego Federacji. On stwierdza, że kary nie wchodzą w życie dla zainteresowanych dopóki nie dojdzie do osobistego powiadomienia.
To podstawowa i kluczowa zasada całego prawa karnego, że kara nie jest skuteczna i nie istnieje dopóki nie powiadomi się o niej ukaranego. Piłkarza Czeryszewa, o czym on powiedział, nikt nie poinformował o karze i dlatego ta nie jest efektywna. Real Madryt nie wiedział o jej istnieniu, nikt go o tym nie poinformował, ani zawodnik, ani Villarreal, ani Federacja, a osobiste powiadomienie zostało wyraźnie uznane przez Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w orzeczeniu z 30 stycznia 2015 roku.

1

Czytalem pare dni temu ze juz w zimie chce uciekac z Madrytu.
Nie zdziwie sie jesli to zrobil specjalnie ;p Musialby byc najwiekszym debilem zeby przy tak malej liczbie minut nie pamietac ze jest sie zawieszonym ;P

0

Serio? Za Co?

9

W wieku 15 lat gdy Sofia wyjechala Do Barcelony Luis jej obiecal ze kiedys do niej przyjedzie i wrocil do pilki zostawiajac uliczne zycie ;P Tak wiec trzeba Sofii dziekowac ze akurat do Barcy przyleciala :D

2

Jako ze pozno dowiedzialem sie o tym wczoraj to spytam: Od kogo wycieklo to wszystko? Przed meczem cisza i od razu po rozpoczeciu cala Hiszpania wrzala :D
Zastanawiam sie jak dziennikarze z Madrytu to przeoczyli a reszta nie ;P Widac nie tylko w klubie maja braki ;)))

6

Sproboje ci podac przyklad. Wygrywamy u siebie z realem 4-0 w polfinale PK.
W nastepnym meczu wychodzimy z nieuprawnonym zawodnikiem specjalnie zeby dostac walkowera i wogole sie przy tym nie meczyc dzieki czemu dostajemy awans bez jakiejkolwiek nerwowki.

To tylko taki przyklad z brzegu moge dluzej sie zastanowic i wiecej takich przykladow dac. Jesli ty wiesz ze nie wolno parkowac w danym miejscu i jesli zaparkujesz dostaniesz mandacik to zatrzymasz auto w tym miejscu?:) Przepisy sa po to zeby sie ich trzymac...

1

Perez zaczyna :DD : "Pismo nie bylo skutecznie dostarczone do klubu"

5

El Jarek ‏@El_Jarek
Kierownik z Espanyolu powiedział, że on karami zarządza na podstawie info od Fderacji, a nie prezesa, działaczy czy prawników.

Hehe ale ten klub jest zalosny :)) Powinni zmienic nazwe na Espanyol Madrid cwoki j..ne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?