2

Borat tez byl spoko :P

0

A ile goli ma Munir ?:D

1

Lapcie link do wszystkich spotkan na jednym kanale ;))
http://www.live-arena.ru/smotret_tv_online.php?id=220

Przydatny szczegolnie dla ludzi ktorzy maja kupon na dzis :)

1

Jak juz o zarobkach mowa to wg Mirror Grzmot ma dostawac 500 tys ojro tygodniowo w PSG...
Ciekawe ile tak jeszcze ceny beda skakac w gore i w gore.

4

Jesli dodac bramki w reprezentacjach to brakuje im 21 goli :)

9

Zrozumiale ;) Dzis dowiedzialem sie ze Bale w tym roku strzelil 8!!! goli dla realu co jeszcze bardziej mnie doprowadza do euforii :DD

3

http://www.marca.com/multimedia/primeras/15/11/1125.html

Okladka Marci
Jaka zabawa jacy oni radosni :))) Nasz mecz z boku okreslony Futbol de fantasia ;))))

32

Shakira to chyba Pquetowi jakies ultimatum postawila bo od 2 spotkan ma takie parcie na gola niczym Grzmot ;)))
Swoja droga zauwazyliscie ze zanim strzelil brame juz mial gebe otwarta na pol metra?:D
Moi drodzy 3 miesiace temu mowilem ze bedzie cholernie ciezki sezon tyle kontuzji tak ciezki terminarz a co sie teraz dzieje w naszych sercach to nawet nie trzeba gadac:)
Dziekuje ci Barcelono ze dzieki tobie mam w dupie ze dzisiaj jest wtorek a przede mna 4 dni harowy w pracy ;))))

1

Trzeba przyznac ze oprocz przestrzelonego karnego Ney zagral bosko!
Wogole kocham ta druzyne :D Prowadzimy 6-0 dwoch zawodnikow ma szanse na hat-tricka a ci cala druzyna skupiaja sie na tym zeby Ney strzelil ;))
Pomijajac fakt ze Leos wystawil Piquetowi setke i oddanie karniaka Neyowi oczywiscie.
Ktos mowil ze po powrocie z kontuzji Messiego Neymar zgasnie. PF!! Boj sie Europo:)
Visca el Barca:))))))))

1

I pomyslec ze nie ma Iniesty
I pomyslec ze nie ma Ardy
I pomyslec ze nie ma Vidala
...
Cos za bardzo nas rozpieszczaja w tym tygodniu nie wiem o co sie przyczepic :D

5

Mial racje...jest zajebistym pilkarzem :P

8

Messi 46
Ney 43
Suarez 39
Jeszcze 22 i mamy 150 goli w roku kalendarzowym :D

1

Milosci sie nie wybiera sama sie przylepia do nas :P

0

4-0
2 Ney Lio i Luis :P

0

1 zaklad przegrasz a potem baaardzo dlugo bedziesz sie "odgrywal"
A jesli ci sie poszczesci i wygrasz...to bedzie kusilo jak cholera zeby wieksza sume wygrac ;)
Takze jesli nie zaczales lepiej sie nie wciagaj ;))

1

Tego nie da sie opisac to trzeba przezyc :D

1

Bo to trwa 10-12 dni ;P
Potem przychodzi dzien X jakies 2 tygodnie spokoju i szczescia i znowu to samo ;)))) Widac u ciebie takich problemow nie ma skoro radzisz mi biegac z czekolada w kieszeni ;D Wyobraz sobie jakby to wygladalo siedzisz smiejecie sie potem zaczyna sie "chwila grozy" i wyskakujesz ze snickersem xD

0

10 dni z rzedu ?:))))

1

Dosc rzadko poruszam tematy nie zwiazane ze sportem ale jakos przed meczem mozna tak podyskutowac i uslyszec sugestie "anonimowe" :))

Pytanie do plci zenskiej - co ma zrobic chlopak kiedy najpierw dziewczyna jest radosna szczesliwa itd a po chwili ma ochote cie zabic kazde twoje slowo to dla niej powod do bojki i tak przez 10-12 dni w miesiacu :P
I pytanie do panow - jak wy sobie z tym radzicie ? ;D Czasami (np dzisiaj) mam wrazenie ze schizuje przez te hustawki nastrojow ;)

4

Zgadzam sie dla niego to jest biznes ;) Paradoksalnie wiecej zarabia na zajmowaniu 2ich miejsc niz gdyby wygrywal :D

2

Perez: "mam grupę, która zarządza 500 firmami, która ma 200 tysięcy pracowników, która zarządza w każdej chwili 30 milionami kontraktów" o_O

7

Jak to czytalem to nie wiem czemu ale przypomnial mi sie "Dzien Swira".
Chyba se wlacze i obejrze :D

2

Nawet w fifie nie mozesz zrobic tego co R10 w czasach swietnosci :)
Zrozumcie to wreszcie ze Leo jest pilkarsko lepszy od wszystkich Ney juz przescignal Ronniego ale to co Brazylijczyk robil i sposob jego poruszania sie z pilka nchyba nikt nie powtorzy

3

Valencia to najwieksze dz..ki tego sezonu. Pykneli Celte 1-5 i jesli ktos nie ogladal ich sobotniego meczu u siebie z Las Palmas to powiem ze mi sie po prostu srac na nich chcialo. Grali gorzej od realu nikt nie probowal atakowac i cudem nie przegrali i moj piekny kupon poszedl w p..zdu ;((
Takze akurat ich za bardzo mozna sie nie bac jesli zagramy swoje ;)

9

Bardzo logiczna ocena Borbalana wedlug redakcji rm.pl :D

"David Fernández Borbalán udźwignął presję i nieźle poradził sobie w sobotnim Klasyku. Być może jego asystent pomylił się przy golu Neymara, ponieważ być może był on na spalonym, być może podjął złą decyzję, kiedy sam na sam z Claudio Bravo wychodził Cristiano Ronaldo… Poza tym słusznie wyrzucił z boiska Isco i nie miał wpływu na wynik meczu"

0

Obecne kursy na zw. LaLiga
Barca 1.20
real 5
Atletico 17
:DDD

1

9

Dzisiejsza okladka Marci..Smutna mina Beniteza a w rogu reklama sexu :DDDDD

11

Ja chce Gran Derbi :(((

3

Zapomnieliscie o motorniczym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?