11

A ja tym razem postanowilem nigdzie nie wychodzic ba! w sobote nikogo w domu nie bedzie mozna spokojnie zgasic swiatla wlaczyc tv i drzec sie w nieskonczonosc :D
Chyba jestem jednym z nielicznych kibicow ktory takie mecze lubi ogladac sam ;)

1

I pomyslec ze Leo ma 2 razy mniej "stazu' a ile pucharow juz zdobyl ;)

1

Najlepsze to jest przetlumaczenie slow Eto'o i wg rm.pl powiedzial "Madryckie sk..syny pokloncie sie mistrzowi' ;)))

10

Jako mieszkaniec Rosji moge wam powiedziec ze tak bardzo wk..nego Vladka jeszcze nie widzialem :D

1

Pytanie ile daliby HD ;P

4

hahaha rozwaliles mnie :D

0

bet365 :)

3

http://soccer365.ru/live/match-chili-urugvay-smotret-onlayn/

Sopcasty po Hiszpansku pod nazwami druzyn a w srodku masz bezposrednie streamy

1

Trzymaj do soboty :D

1

1 raz widze zeby profesjonalny pilkarz mial takie samo imie i nazwisko :D
Gola dla Portugalcow strzela Andre Andre :P
A mi na kuponie brakuje bramki Kolumbii ;((

4

A ja nie znosze pana ktorego ty jestes fanem :)

5

Przypomnial mi sie 2006 rok :DD
Pamieta ktos kto wtedy w radiu nadawal mecze FCB? Tesknie za tym glosem xD Fajny ziomek relacjonowal a w przerwie mozna bylo prze GG z nim podyskutowac i sluchac odpowiedzi na wlasne pytania :D

1

Prawie Cie nie poznalem :)

9

Tyle juz El Clasico ogladalem a i tak przed kazdym mam ciary :D
Soboto gdzie jestes :D

2

I wlasnie o to chodzi :) Zawsze przed GD obie druzyny,media itd jednocza sie teraz (jak dla mnie) wyglada to tak ze u nas spokoj i luz mimo tych kontuzji lider co wogole podnosi morale a u bialasow wzajemne obwinianie sie klotnie z prezesem itd...
4 dni!!!!

5

Dla mnie najpiekniejsza jest i pozostanie Megan Fox :D Kiedys do niej taki liscik napisze ze po mnie przyjedzie i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie .....

4

Alez pieknie sie czyta o tych kwasach w Madrycie ;))
Wszedzie wiadomosci o konflikcie Grzmot-Benitez-Perez caly czas jakies glupie niezadowolone wypowiedzi zawodnikow ;) Tego nam wlasnie trzeba bo teoretycznie na nich ciazy wieksza presja ;)
Wiele klasykow juz obejrzalem i wiem ze takie mecze rzadza sie swoimi prawami ale na dzien dzisiejszy najbardziej obawiam sie Jamesa i to na niego ustawilbym Busiego ;P Odciac srodek to najwazniejsze bo tercet gowno zrobi bez nich.

3

hehhe co za idioci :D
Nie wiem jakim cudem debilizm nie jest traktowany jako choroba i do tej pory nikt nie probuje stworzyc jakichs lekarstw na walke z nia ;P

5

Nikt nie wie co maja z tym wszystkim wspolnego my jako zwykli ludzie mozemy tylko przypuszczac :) Ja mysle ze najwiekszym wrogiem Europy sa wlasnie Amerykanie.Pierd..nie o misjach pokojowych o uchodzcach o pomocy dla ucekinierow i kto ucierpial? W Europie teraz masa ch.. wie czego sie nazlecialo i teraz wszyscy mysla jak ich spowrotem pogonic :P

5

Jak z tym walczyc? Wygnac islamistow nie ma jak bo sa porozrzucani po calym swiecie,wypowiedziec wojne to juz wogole katastrofa zniszcza Europe szybciej niz myslisz. Ataki zaczely sie przez Amerykancow i mysle ze wycofanie wszystkich wojsk z panstw islamskich jest jedyna droga do pokoju z tymi swirami

4

Moim zdaniem wiekszosc z tych ludzi ktorzy ustawiaja flagi i swieczki w statusach bardziej chca "pokazac" ze sie solidaryzuja :)

5

Ogladalem film o Syrii widzialem jak scinaja glowe komus potem zaczynaja po prostu jesc krwiste czesci wiec o jakiej wierze moze tu byc mowa? To jest k.wa niesamowite jakim Debilem przez duze D trzeba byc zeby zalozyc na siebie bombe potem isc wysadzic siebie i wszystkich dookola z nadzieja na po zabiciu jak najwiecej niewinnych ludzi i samego siebie trafisz do...nieba :]

6

Choc znam paru nawet spoko islamistow dla mnie ta wiara jest po prostu choroba. Nie rozumiem logiki tych ludzi w co oni tak naprawde wierza dlaczego robia cos i mysla ze ich allah to wychwala.
Rok temu wdalem sie w mala pogawedke z "prawdziwym" wierzacym jak to czlowiek ciekawski zapytalem jak to jest ze modla sie po 5 razy dziennie blagaja o oczyszcenie potem biora tasaki ida glowy scinac odpowiedzial mi bardzo ciekawa rzecz.
Powiedzial mi ze terrorysci to nie muzulmance oni nie maja prawa nawet nazywac sie muzulmanai i w ich kraju panuje przekonanie ze oplacaja ich wlasnie Amerykanie :)))

3 wojna swiatowa moze byc naprawde bardzo bolsna dla ludzkosci bo prawdopodobne ze bedzie to wojna na tle religijnym.

1

Godzine temu zorientowalem sie ze zamiast zw Brazylii mam Argentyne na kuponie ;)
Jak to dobrze ze mecz przelozyli :D

1

Ja tam wole poczekac do nast. sezonu bo rzygac mi sie chce od tych poziomow ;P

3

Pele trzymalby na linii swiadkow zeby zapisywali ile bramek strzela :D

34

I pomyslec ze kupilismy go za 25 M ;DD
Ciekawe ile wydalibysmy teraz pewnie z 60-70 min. ;)
Ronnie zbyt szybko zabalowal wyobrazam sobie co by bylo gdyby tak profesjonalnie podchodzil do futbolu jak Leo czy Grzmot. Mielismy w zespole najwiekszego czarodzieja (wg mnie) w historii pilki kogos kto wyginal sie w prawo, patrzyl na lewo i nigdy nie wiedziales co mu "odwali" :) Przyjemnie bylo go ogladac niech zaluja to wszyscy ktorzy nie zdazyli sledzic tych pieknych chwil :))

0

Я- to jest litera "ja" w ruskim alfabecie i jego nazwisko pisze sie wlasnie ta litera takze poprawnie mowi sie Konopljanka :))

1

Neyowi brakuje jeszcze kolczyka w nosie do kolekcji :D

2

No i co ztego ze powiedzial synowi "zartujesz sobie?" Zaraz bedzie ze ogranicza swojego syna :D Jak mnie od paru dni juz wk... te specjalne szukanie kazdy tekst kazde slowo przewracane milion razy tylko po to zeby zjechac grzmota..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?