samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
A ja tym razem postanowilem nigdzie nie wychodzic ba! w sobote nikogo w domu nie bedzie mozna spokojnie zgasic swiatla wlaczyc tv i drzec sie w nieskonczonosc :D
Chyba jestem jednym z nielicznych kibicow ktory takie mecze lubi ogladac sam ;)
1
I pomyslec ze Leo ma 2 razy mniej "stazu' a ile pucharow juz zdobyl ;)
1
Najlepsze to jest przetlumaczenie slow Eto'o i wg rm.pl powiedzial "Madryckie sk..syny pokloncie sie mistrzowi' ;)))
10
Jako mieszkaniec Rosji moge wam powiedziec ze tak bardzo wk..nego Vladka jeszcze nie widzialem :D
1
Pytanie ile daliby HD ;P
4
hahaha rozwaliles mnie :D
0
bet365 :)
3
http://soccer365.ru/live/match-chili-urugvay-smotret-onlayn/
Sopcasty po Hiszpansku pod nazwami druzyn a w srodku masz bezposrednie streamy
1
Trzymaj do soboty :D
1
1 raz widze zeby profesjonalny pilkarz mial takie samo imie i nazwisko :D
Gola dla Portugalcow strzela Andre Andre :P
A mi na kuponie brakuje bramki Kolumbii ;((
4
A ja nie znosze pana ktorego ty jestes fanem :)
5
Przypomnial mi sie 2006 rok :DD
Pamieta ktos kto wtedy w radiu nadawal mecze FCB? Tesknie za tym glosem xD Fajny ziomek relacjonowal a w przerwie mozna bylo prze GG z nim podyskutowac i sluchac odpowiedzi na wlasne pytania :D
1
Prawie Cie nie poznalem :)
9
Tyle juz El Clasico ogladalem a i tak przed kazdym mam ciary :D
Soboto gdzie jestes :D
2
I wlasnie o to chodzi :) Zawsze przed GD obie druzyny,media itd jednocza sie teraz (jak dla mnie) wyglada to tak ze u nas spokoj i luz mimo tych kontuzji lider co wogole podnosi morale a u bialasow wzajemne obwinianie sie klotnie z prezesem itd...
4 dni!!!!
5
Dla mnie najpiekniejsza jest i pozostanie Megan Fox :D Kiedys do niej taki liscik napisze ze po mnie przyjedzie i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie .....
4
Alez pieknie sie czyta o tych kwasach w Madrycie ;))
Wszedzie wiadomosci o konflikcie Grzmot-Benitez-Perez caly czas jakies glupie niezadowolone wypowiedzi zawodnikow ;) Tego nam wlasnie trzeba bo teoretycznie na nich ciazy wieksza presja ;)
Wiele klasykow juz obejrzalem i wiem ze takie mecze rzadza sie swoimi prawami ale na dzien dzisiejszy najbardziej obawiam sie Jamesa i to na niego ustawilbym Busiego ;P Odciac srodek to najwazniejsze bo tercet gowno zrobi bez nich.
3
hehhe co za idioci :D
Nie wiem jakim cudem debilizm nie jest traktowany jako choroba i do tej pory nikt nie probuje stworzyc jakichs lekarstw na walke z nia ;P
5
Nikt nie wie co maja z tym wszystkim wspolnego my jako zwykli ludzie mozemy tylko przypuszczac :) Ja mysle ze najwiekszym wrogiem Europy sa wlasnie Amerykanie.Pierd..nie o misjach pokojowych o uchodzcach o pomocy dla ucekinierow i kto ucierpial? W Europie teraz masa ch.. wie czego sie nazlecialo i teraz wszyscy mysla jak ich spowrotem pogonic :P
5
Jak z tym walczyc? Wygnac islamistow nie ma jak bo sa porozrzucani po calym swiecie,wypowiedziec wojne to juz wogole katastrofa zniszcza Europe szybciej niz myslisz. Ataki zaczely sie przez Amerykancow i mysle ze wycofanie wszystkich wojsk z panstw islamskich jest jedyna droga do pokoju z tymi swirami
4
Moim zdaniem wiekszosc z tych ludzi ktorzy ustawiaja flagi i swieczki w statusach bardziej chca "pokazac" ze sie solidaryzuja :)
5
Ogladalem film o Syrii widzialem jak scinaja glowe komus potem zaczynaja po prostu jesc krwiste czesci wiec o jakiej wierze moze tu byc mowa? To jest k.wa niesamowite jakim Debilem przez duze D trzeba byc zeby zalozyc na siebie bombe potem isc wysadzic siebie i wszystkich dookola z nadzieja na po zabiciu jak najwiecej niewinnych ludzi i samego siebie trafisz do...nieba :]
6
Choc znam paru nawet spoko islamistow dla mnie ta wiara jest po prostu choroba. Nie rozumiem logiki tych ludzi w co oni tak naprawde wierza dlaczego robia cos i mysla ze ich allah to wychwala.
Rok temu wdalem sie w mala pogawedke z "prawdziwym" wierzacym jak to czlowiek ciekawski zapytalem jak to jest ze modla sie po 5 razy dziennie blagaja o oczyszcenie potem biora tasaki ida glowy scinac odpowiedzial mi bardzo ciekawa rzecz.
Powiedzial mi ze terrorysci to nie muzulmance oni nie maja prawa nawet nazywac sie muzulmanai i w ich kraju panuje przekonanie ze oplacaja ich wlasnie Amerykanie :)))
3 wojna swiatowa moze byc naprawde bardzo bolsna dla ludzkosci bo prawdopodobne ze bedzie to wojna na tle religijnym.
1
Godzine temu zorientowalem sie ze zamiast zw Brazylii mam Argentyne na kuponie ;)
Jak to dobrze ze mecz przelozyli :D
1
Ja tam wole poczekac do nast. sezonu bo rzygac mi sie chce od tych poziomow ;P
3
Pele trzymalby na linii swiadkow zeby zapisywali ile bramek strzela :D
34
I pomyslec ze kupilismy go za 25 M ;DD
Ciekawe ile wydalibysmy teraz pewnie z 60-70 min. ;)
Ronnie zbyt szybko zabalowal wyobrazam sobie co by bylo gdyby tak profesjonalnie podchodzil do futbolu jak Leo czy Grzmot. Mielismy w zespole najwiekszego czarodzieja (wg mnie) w historii pilki kogos kto wyginal sie w prawo, patrzyl na lewo i nigdy nie wiedziales co mu "odwali" :) Przyjemnie bylo go ogladac niech zaluja to wszyscy ktorzy nie zdazyli sledzic tych pieknych chwil :))
0
Я- to jest litera "ja" w ruskim alfabecie i jego nazwisko pisze sie wlasnie ta litera takze poprawnie mowi sie Konopljanka :))
1
Neyowi brakuje jeszcze kolczyka w nosie do kolekcji :D
2
No i co ztego ze powiedzial synowi "zartujesz sobie?" Zaraz bedzie ze ogranicza swojego syna :D Jak mnie od paru dni juz wk... te specjalne szukanie kazdy tekst kazde slowo przewracane milion razy tylko po to zeby zjechac grzmota..