samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego ty zawsze mi grozisz ? :D Nie boisz sie mnie? :(
2
I tak pozostane przy swoim zdaniu ze ludzie glupieja od nowoczesnosci.
Wychodzisz na ulice gdze nie spojrzysz wszyscy w telefonach,wlazisz do metra wszyscy w telefonach nawet na przejsciach tylko zerkaja czy zielone i dalej w siec :D
Kiedys kiedy takie rzeczy byly malo dostepne jakos wiecej sie dzialo w zyciu realnym ja sam sie przyznaje byl taki okres kiedy wchlonalem komputer ale na szczescie wojsko wybilo mi z glowy takie zycie ;)
3
lubie grac ci na nerwach ;p Powinnas mi browara postawic za te dawki pozyywnego nastroju ktore ci dostarczam :D
2
Mowie to co mysle i widze tu nie chodzi o zadne ciagoty a o to jak to sie szybko zmienilo w ciagu tych kilkunastu lat :)
1
Warzywniak jest na realmadryt.pl
2
Na komplementy mi sie zebralo nie mysl ze mowilem serio xDD
3
Wyjdz na sam koniec i pomachaj do nas :D
1
No dobra zalozmy ze sie nie krzyzuja i w LM mamy te same ekipy co kiedys...
I co dalej ? Anglia gra kupe, Wlochy to wogole masakra nie liczac Juve z zeszlego sezonu,A z Niemiec Bayern tylko. Twoim zdaniem daliby rade "walczyc" tak jak kiedys?
8
A Ty dlaczego nie startujesz ?:P
4
Oczywiscie nie chodzi mi tylko o ten przeciez wszyscy doskonale widzimy co sie teraz dzieje ;) Starsza czesc cules zapewne rozumie o co mi chodzi :)
Ja np w internecie moge posiedziec poczytac rozne info ze swiata ale na pewno nie zyje w sieci :P
To moje subiektywne zdanie mozecie sie ze mna nie zgodzic i powiedziec ze nic sie nie zmienilo :p
5
A co takiego reforma Platiniego zrobila zlego LFC,Milanowi,Interowi,MU, itd?
Moim zdaniem patrzysz na to ze zlej strony teraz miliony lataja w powietrzu juz nie ma czegos takiego jak budowanie zespolow na lata tylko co roku transfery po 80-100 milionow za graczy ktorzy kiedys kosztowaliby 5-10 i dlatego rozj... sie te mocne ekipy ;)
4
https://www.facebook.com/DzienDobryTVN/videos/1010778698985427/
Heh co sie dzieje z tym swiatem ;) Przez te smartfony internety i facebooki ludzie totalnie zglupieli ciekawe jak to wszystko edzie wygladac za 20-30 lat ;)
Pamietacie jak tego g..na prawie wogole nie bylo?:)) Przynajmniej cos wiedzielismy o swiecie:P
1
Szczerze to wczoraj i dziaiaj tyle hajsu przej.. ze nie wiem czy sobiee nie odpuscic i nie radzic wszystkim tego samego :(
Moja ostatnia nadzieja czyli Athletic wlasnie zakonczyla fatalne typy doslownie nic mi nie wpadlo :/
1
I wlasnie dla takich spotkan potrzebujemy takiego Nolito...
Nie w kazdym meczu musi naszej trojce wychodzic rotacje sa mozliwe a taki gracz i za taka cene bedzie dla nas niezbedny na wiosne
2
Nasi zawodnicy tak nas rozpiescili ze mamy na co dzisiaj narzekac.
W sumie to moze dobrze ze teraz ktos ich spuscil z nieba na ziemie bo pewnoscia siebie 3 pkt. sie nie zdobywa.
Szkoda ale nie ma tragedii nadal jestesmy liderami za tydzien gramy u siebie a real z Villa na wyjezdzie takze mozna zamknac rok z niezla przewaga.
VeB
4
Bez paniki moi drodzy jesli przelamiemy autobus to zobaczycie goleade ;)
A nawet jesli sie nie uda to remis tez nie jest straszny graja o 2 klasy lepiej od smietankowych :P
1
Przetlumacze ci :P " No jesli Barca bedzie grac tak lekko jak z realami" :P
0
http://soccer365.ru/live/match-valensiya-barselona-smotret-onlayn/
Lapcie tu tyle transmisji ze wam sie slabo zrobi :P
Pod nazwami druzyn z praej Sopki w srodku bezposrednie transmisje. Dla smartow polecam HTB 2 nigdy mnie nie zawodzi na Wifi
1
Remontada hehe ;)))
12
Nawet wlasny klub im strzela :D
3
MU,Valencia,The Bus i Arsenal 4 kluby na ktore nie warto nigdy stawiac
0
flashscore.com u mnie smiga wlasnie;)))
2
MU powoli staje sie moim najbardzej znienawidzonym klubem w Anglii :/
Za kazdym razem gdy mam switny kupon akurat te sprzedawczyki musza zagrac na 0 :/
1
Wlasnie ten ostatni mecz jest zawsze najgorszy :D
2
Mialem juz kliknieta porazke Bayernu w live z kursem 2.50 i nagle 2-0 ;(((
Wk.. sie i postawilem na smietankowych +6.5 tak wiec Vamos madrid:D
1
Za tydzien maja Villareal tak wiec caly tydzien szczytowania :D
1
A tu w przerwie sie okaze ze jeden ze smietankowych wyszedl na mecz z gnatem w majtkach i po meczu zostana zdyskwalifikowani :D
0
Niech laduja ile wlezie ja tam dzisiaj jestem kibicem realu :D
2
Jesli mnie pamiec nie zawodzi obiecal BPL w przeciagu 3 sezonow;)
Nie mial czasu na transfery i z biegu wszedl w gowno grajacy zespol wiec wg mnie i tak beda jaja jesli mu sie uda :D
4
Ale jaja beda jak Klopp zgarnie BPL ;))
Z calego serca zycze mu LE PA I BPL w 1 sezonie :))