samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda ze nie Coco...Benzema tez by wpadal ;)
3
Masakra...160 spotkan mniej i tylko 39 goli straty o_O
2
Ksiazki Osho sa ciekawe. Jesli nie zechce ci sie czytac na youtubie jest mnostwo filmow dokumentalnych o nim
1
kesh czy wisnia? jesli chodzi o tego 1 to lubil chlop wieczorami opowiadac o tym ze za pare dni umrze,ze ma nadzieje obejrzec "ten kolejny mecz" tak umieral umieral pare lat az perma dostal jesli dobrze pamietam :P
Co do Wisni nic do niego nie mam nie mialem zawsze przechodzilem obok tych wszystkich wypowiedzi o stanu zdrowia jesli udawal to zalozy nowe konto i po sprawie :D
6
Wisnia to byl taki sequel kesha :D
1
Z kim chcielibyscie zagrac ew final LM ?:)
Gran Derbi to byloby fantastyczne widowisko aczkolwiek nie znioslbym chyba porazki z nimi :P
7
The telegraph - Falcao w Madrycie zeby sfinalizowac kontrakt z Atletico
1
Messi odrzucil,Neymar tez,teraz Leicester.
Po sezonie pewnie z 3 miliardy wyda Florek zeby sie uspokoic xD
7
1 mecz z realem przegralismy :p
11
Podobno Leicester odrzucilo oferte realu 24M za Vardyego.
Oni uwielbiaja ostatnie dni okienka :D
2
Mysle ze go nie cierpie :D
1
A potem mowimy ze to w Barcelonie sie duzo graczy marnuje :P Sciagneli spowrotem Czeryszewa dali mu lacznie 70 minut przez pol roku po czym wyj.. do Valencii ;)
A propo grania...czy aby na pewno jego kara zostala juz anulowana I moze zagrac na CN? Przeciez z Cadiz wystapil :D
1
Nie to zebym sie czepial po prostu ja nie widze zadnej roznicy dla mnie sa 2 kolory skory biala i czarna a co do zoltej rasy to zacytuje : "Współcześnie wielu badaczy uważa, że pojęcie rasy w odniesieniu do człowieka nie ma uzasadnienia naukowego."
1
Nigdy nie widzialem zoltego czlowieka ;)
http://tapety.joe.pl/tapeta/programy-telewizyjne/heroes/azjata-w-krawacie.jpg
Kolega uwaza sie za "bardziej bialego" czy jestem daltonista ?:P
5
Abramovich arabem nie jest :)
0
Jakiego koloru sa Chinczycy?
6
Niektorzy zapominaja co mamy na koszulkach :P
1
Dodajmy jeszcze gole spoza ligi ;)
Roma (1) 1-1
Leverkusen (1) 2-1
Guanzhou (3) 3-0
W sumie strzelal w 20 meczach 18 z nich wygralismy 2 zremisowalismy. Miazga! :)
1
Sciagnij na telefon Hotels.com jak dla mnie najlepszy sposob na znalezienie noclegu w dowolnym czasie i dowolnym miejscu;)
6
Zacytuje 2 fajne wypowiedzi jednego z redaktorow w sumie smiesznie my to zawsze wychodzi :D
"Jestem naiwny albo głupi. Albo i jedno, i drugie. Naprawdę do ostatniej sekundy starcia Barcelony z Atlético wierzyłem, że obie drużyny koniec końców przegrają."
"Trudno jest płodzić przedmeczową zapowiedź, kiedy masz doskonałą świadomość tego, że przeciwnik najprawdopodobniej się nadstawi, a ty z czystej przyzwoitości nie możesz tego wprost napisać. Na szczęście zostałem wyręczony w komentarzach. Dzięki!
Przypomniałem sobie, że Cristiano potrafi strzelać ładne gole. Przez dwa minione sezony zdołałem już o tym zapomnieć. Również dzięki!"
2
Enrique :D
https://pbs.twimg.com/media/CaBlVZrXEAAASYx.jpg
1
Juz sobie wyobrazam jaki melanz z Neymarem i Alvesem zrobia :D
4
Ja po wojsku juz 4 rok mam z tym problem dlatego pracuje na nocnych zmianach zawsze. Tak bardzo sie do ciemnosci przyzwyczailem ze za dnia zawsze chce mi sie spac tak wiec radze ci...idz do specjalisty poki nie wpadles tak jak ja :D
1
Co to za gala Mundo Deportivo bedzie/byloa na ktora przyjechal Ronnie?;)) Zobaczylem okladke MD I pomyslalem ze go sprowadzilismy :D
Cholera chcialbym zeby go wzieli na pol roku marketingowo tez by sie oplacalo no I troche by potrenowal Neya :p
1
Na zw. realu pierwszy raz dobrze zarobilem a rekordowy kurs 42 wyciagnalem pare lat temu jak trafilem ich porazke z Levante 2-1 :)
1
Handicap -4 byl po kursie 4 trabilem o tym 2 dni na forum ;p
1
No ja mam -4 takze w tym momencie wychodze na 0 przez moment pomyslalem ze mi na zlosc zrobia i tak sie skonczy ;)
1
Jest i moj handicap :DD
2
Nowe korki Cristiano od nastepnego sezonu ;D
http://us.123rf.com/450wm/mary981/mary9811204/mary981120400020/13277761-dwa-zielone-i-z%C5%82ote-podkowy-do-rzucania-na-bia%C5%82ym.jpg
2
Sasha Grey ma powaznych konkurentow na youporn ;)