1

Ale oni farta maja....

10

Douglas >>Danilo

1

Poprzeczka !! ;(((

1

Syn Grzmota na trybunach... Wy tez wypatrywaliscie cos zwiazanego z Leo?:D

22

Ja to widze tak w ostatniej dekadzie ;)
1 Suarez
2 Eto'o
3 Villa
4 Ibra & Arsenal

6

Nigdy w zyciu nie zrozumiem jak dorosly facet moze w 15 latce widziec obiekt sexualny. Takich to zlinczowac tylko a gowniare z piwnicy nie wypuszczac az nie znajdzie mozgu.

Wiem ostro troche ale wk.. mnie zawsze jak cos takiego slysze ;p

1

2008? Niemozliwe ze to 1 komentarz ja komentowalem wczesniej na swoim 1 profilu.
Powiem wiecej - bylem jednym z 1 ludzi ktory krytykowal Messiego na forum nie wierzac ze moze byc lepszy od R10 :D

1

W samej Europie zyje cos kolo 740 milionow ludzi debile tez musza byc ;)

1

Pada jak cholera I slisko jest wszystko moze sie zdarzyc ;))

0

Ja juz zaczalem tworzyc kupony ;D

0

Lapcie mecz Celty na yt

3

Jak juz napisales to moglbys strescic;)

1

To moj ulubiony mix ;))



Edit: O tego nie widzialem :D

0

Moze przez uksztaltowanie samej klatki?

1

Gdyby byl papiezem to ty bys sie jaral?;)

1

Proponuje ponarzekac teraz zeby w trakcie meczu mozna bylo spokojnie podyskutowac ;)

1

Nie nie to jego dom za 75M$ ;P

7

"Cyganie I Brazole za kase sprzedadza matke;") hehe rzadko zwracam sie take do uzytkownikow ale co ty pierd..lisz?;)))))

2

Zawsze jak cienko gramy to real po nas nadrabia mam nadzieje ze dzisiaj tez tak bedzie:D
Dol tabeli w rundzie rewanzowej jest zawsze nieprzewidywalny Granada 2 kolejki temu pyknela u siebie Seville to moze bialym tez cos ukradna ;)

Co do naszego meczu to mnie zadowala ten wynik. Jestesmy liderem,mamy final PK,przed najwazniejszymy graczami tydzien do meczu z Vigo i wchodzimy w decydujaca faze wtedy mozna juz bedzie zobaczyc na co ich stac jak graja na 100% :)
VeB

1

Proponuje po prostu przyjrzec sie obronie Levante boisko wielkie nie jest a oni cala druzyna sa przed polem karnym poza tym gramy dosc wczesnie a 3 dni temu zamordowalismy Valencie.

Znajac naszych to w drugiej wcisna 2-3 gole i znowu beda boscy :D

2

Jak mozna byc tak glupim zeby na antenie dyskutowac nt sztuczek Neya?:D kompleks wzgledem Barcelony jest juz taki ze nie cierpia ich wszyscy ktorzy im nie kibicuja :)
Haha zazdrosne wiesniaki szkoda mi Was ;)

1

Gol prawym posladkiem powinni nominowac do Puskasa :D.

0

Hehehe ;))) .

0

Jaki skill show ;D.

0

Spokojnie moi drodzy 6 minute dopiero :p.

0

Hahaha ogladam na ruskim streamie I komentator wychorowany ledwo z siebie glos wydobywa xD

0

Atmosfera jak na festynie xD

1

Z budynku obok lepszy widok :D

0

Zaczyna sie mecz i znowu te trolle ze swoimi linkami. Wyklinasz wyzywasz i take wstawiaja ile mozna ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?