samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale oni farta maja....
10
Douglas >>Danilo
1
Poprzeczka !! ;(((
1
Syn Grzmota na trybunach... Wy tez wypatrywaliscie cos zwiazanego z Leo?:D
22
Ja to widze tak w ostatniej dekadzie ;)
1 Suarez
2 Eto'o
3 Villa
4 Ibra & Arsenal
6
Nigdy w zyciu nie zrozumiem jak dorosly facet moze w 15 latce widziec obiekt sexualny. Takich to zlinczowac tylko a gowniare z piwnicy nie wypuszczac az nie znajdzie mozgu.
Wiem ostro troche ale wk.. mnie zawsze jak cos takiego slysze ;p
1
2008? Niemozliwe ze to 1 komentarz ja komentowalem wczesniej na swoim 1 profilu.
Powiem wiecej - bylem jednym z 1 ludzi ktory krytykowal Messiego na forum nie wierzac ze moze byc lepszy od R10 :D
1
W samej Europie zyje cos kolo 740 milionow ludzi debile tez musza byc ;)
1
Pada jak cholera I slisko jest wszystko moze sie zdarzyc ;))
0
Ja juz zaczalem tworzyc kupony ;D
0
Lapcie mecz Celty na yt
3
Jak juz napisales to moglbys strescic;)
1
To moj ulubiony mix ;))
Edit: O tego nie widzialem :D
0
Moze przez uksztaltowanie samej klatki?
1
Gdyby byl papiezem to ty bys sie jaral?;)
1
Proponuje ponarzekac teraz zeby w trakcie meczu mozna bylo spokojnie podyskutowac ;)
1
Nie nie to jego dom za 75M$ ;P
3
http://pics.realty.rbc.ru/realty_pics/v3/46/0/485d4616160d2739c52e2c888b8cf274.jpg
http://pics.realty.rbc.ru/realty_pics/v3/62/24/7c6a65cc90ddb1ac642dc272c88d2e6f.jpg
http://pics.realty.rbc.ru/realty_pics/v3/62/60/eb2149513ef80a1aa254d88e7e0be44a.jpg
http://pics.realty.rbc.ru/realty_pics/v3/04/24/720064d59995d7ead1c7eecec271861f.jpg
Skromniutki ten dom Abramovicha :P
7
"Cyganie I Brazole za kase sprzedadza matke;") hehe rzadko zwracam sie take do uzytkownikow ale co ty pierd..lisz?;)))))
2
Zawsze jak cienko gramy to real po nas nadrabia mam nadzieje ze dzisiaj tez tak bedzie:D
Dol tabeli w rundzie rewanzowej jest zawsze nieprzewidywalny Granada 2 kolejki temu pyknela u siebie Seville to moze bialym tez cos ukradna ;)
Co do naszego meczu to mnie zadowala ten wynik. Jestesmy liderem,mamy final PK,przed najwazniejszymy graczami tydzien do meczu z Vigo i wchodzimy w decydujaca faze wtedy mozna juz bedzie zobaczyc na co ich stac jak graja na 100% :)
VeB
1
Proponuje po prostu przyjrzec sie obronie Levante boisko wielkie nie jest a oni cala druzyna sa przed polem karnym poza tym gramy dosc wczesnie a 3 dni temu zamordowalismy Valencie.
Znajac naszych to w drugiej wcisna 2-3 gole i znowu beda boscy :D
2
Jak mozna byc tak glupim zeby na antenie dyskutowac nt sztuczek Neya?:D kompleks wzgledem Barcelony jest juz taki ze nie cierpia ich wszyscy ktorzy im nie kibicuja :)
Haha zazdrosne wiesniaki szkoda mi Was ;)
1
Gol prawym posladkiem powinni nominowac do Puskasa :D.
0
Hehehe ;))) .
0
Jaki skill show ;D.
0
Spokojnie moi drodzy 6 minute dopiero :p.
0
Hahaha ogladam na ruskim streamie I komentator wychorowany ledwo z siebie glos wydobywa xD
0
Atmosfera jak na festynie xD
1
Z budynku obok lepszy widok :D
0
Zaczyna sie mecz i znowu te trolle ze swoimi linkami. Wyklinasz wyzywasz i take wstawiaja ile mozna ?