samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak sie cieszymy a zaraz nam City wyciagna I dupa :p
1
Pinto dawaj Benfice mordo :D
1
Zaczynamy :D pytanie 1 jak nie lysy to kto?
Edit :
1
Losowanie na Eurosport 1 tam gdzie lekkoatletyka leci
1
1
Francuz ruszaj sie ja tu losowanie chce :D
3
Lapcie youtuba ;)
1
Przysnilo mi sie ze wpadlismy na Atletico
a real na Bayern ;p
Szczerze to moglby byc nawet real byle nie szejki :D
0
Soccer365.RU
Kliknij na dane mecze zawsze pod nazwami druzyn I wynikiem sa dzialajace sopki
1
Simeone jest zajebistym trenerem ;).
2
Wszyscy w prawy rog zauwazyliscie?
1
Tie break :D.
2
I tak sie trzela karne. mocno w rog a nie experymenty
1
Czuje ze ostatni karny nie wpadnie :p
0
1-2.
2
PSV ladnie walczy ;) lubie zaskoczenia chcialbym zeby wpadli na benfice jesli awansuja ;p
1
Aha......
1
Ale ryk:D. Vamos las Palma's!!!!!
6
Nie ma to jak przespac mecz....
Da ktos skrot spotkania?
1
Wyglada na to ze kurs 1.44 byl pulapka roku ze strony bukmacherow na milionerow :P
5
Utrzymac 8 pkt nad 2 miejscem wygrac/zremisowac z Betisem I czekac na szpaler espanyolu na Camp Nou. Czy to nir piekny scenariusz ?:p
1
No tak bo Shakira to taka malo znana osoba :)
3
Romero widac byl strzalem w 10 jesli chodzi o 2 zespol. Pamietam ile negatywnych opinii bylo ze wzgledu na jego wiek a laduje bramki jak szalony ;)
1
Pamietam po 10 kolejce w Bundeslidze kurs na mistrzostwo Bayernu - 1.17 I Borussi - 28.
Dodac jeszcze 14 Juve ktore bylo gdzies w polowie tabeli w tym czasie:)
Chyba sobie nigdy nie wybacze ze z 5 dych nie postawilem :p
1
Zobaczycie ze cala trojka bedzie miala gola :p
5
Simeone ma niezly karnet,wchodzi do tego burdelu robi sobie co chce I w jakiej pozycji sobie zazyczy potem zabiera do siebie I gwalci a ci nic :D
1
Stresci mi ktos pierwsza polowe?
Wlasnie wpadlem w korki I chyba jednak sie noe wyrobie na ostatnie pol h :(
4
Strzelac karne na zmiane z MSN
1
Bukmacherka to najgrsza niewiadoma jesli chodzi o hazard ;P
Postaw duzo hajsu na 2 spotkania nie wpadnie jedno,postaw malo hajsu na 10 znowu 1 albo dwa musza ci zwalic kasiorke ;)
I najgorsze w tym jest to ze po kazdym razie myslisz ze nastepnym razem trafisz nie ma ch.. zebys sie pomylil :D
1
Jak pomysle ze podczas "kryzysow" moglismy skonczyc jak Milan,Inter,MU albo LFC to dziekuje Bogu za ta druzyne ;))
Rowniez pozdrawiam