1

Tak sie cieszymy a zaraz nam City wyciagna I dupa :p

1

Pinto dawaj Benfice mordo :D

1

Zaczynamy :D pytanie 1 jak nie lysy to kto?
Edit :

1

Losowanie na Eurosport 1 tam gdzie lekkoatletyka leci

1

1

Francuz ruszaj sie ja tu losowanie chce :D

3

Lapcie youtuba ;)

1

Przysnilo mi sie ze wpadlismy na Atletico
a real na Bayern ;p

Szczerze to moglby byc nawet real byle nie szejki :D

0

Soccer365.RU

Kliknij na dane mecze zawsze pod nazwami druzyn I wynikiem sa dzialajace sopki

1

Simeone jest zajebistym trenerem ;).

2

Wszyscy w prawy rog zauwazyliscie?

1

Tie break :D.

2

I tak sie trzela karne. mocno w rog a nie experymenty

1

Czuje ze ostatni karny nie wpadnie :p

0

1-2.

2

PSV ladnie walczy ;) lubie zaskoczenia chcialbym zeby wpadli na benfice jesli awansuja ;p

1

Aha......

1

Ale ryk:D. Vamos las Palma's!!!!!

6

Nie ma to jak przespac mecz....
Da ktos skrot spotkania?

1

Wyglada na to ze kurs 1.44 byl pulapka roku ze strony bukmacherow na milionerow :P

5

Utrzymac 8 pkt nad 2 miejscem wygrac/zremisowac z Betisem I czekac na szpaler espanyolu na Camp Nou. Czy to nir piekny scenariusz ?:p

1

No tak bo Shakira to taka malo znana osoba :)

3

Romero widac byl strzalem w 10 jesli chodzi o 2 zespol. Pamietam ile negatywnych opinii bylo ze wzgledu na jego wiek a laduje bramki jak szalony ;)

1

Pamietam po 10 kolejce w Bundeslidze kurs na mistrzostwo Bayernu - 1.17 I Borussi - 28.
Dodac jeszcze 14 Juve ktore bylo gdzies w polowie tabeli w tym czasie:)
Chyba sobie nigdy nie wybacze ze z 5 dych nie postawilem :p

1

Zobaczycie ze cala trojka bedzie miala gola :p

5

Simeone ma niezly karnet,wchodzi do tego burdelu robi sobie co chce I w jakiej pozycji sobie zazyczy potem zabiera do siebie I gwalci a ci nic :D

1

Stresci mi ktos pierwsza polowe?
Wlasnie wpadlem w korki I chyba jednak sie noe wyrobie na ostatnie pol h :(

4

Strzelac karne na zmiane z MSN

1

Bukmacherka to najgrsza niewiadoma jesli chodzi o hazard ;P
Postaw duzo hajsu na 2 spotkania nie wpadnie jedno,postaw malo hajsu na 10 znowu 1 albo dwa musza ci zwalic kasiorke ;)
I najgorsze w tym jest to ze po kazdym razie myslisz ze nastepnym razem trafisz nie ma ch.. zebys sie pomylil :D

1

Jak pomysle ze podczas "kryzysow" moglismy skonczyc jak Milan,Inter,MU albo LFC to dziekuje Bogu za ta druzyne ;))
Rowniez pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?