samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzisiaj czytam ze w niektorych panstwach w Europie juz przetlumaczony w TV puszczaja ktos wogole wie kiedy bedzie wersja po polsku ???
9
Kiedys (przynajmniej wtedy kiedy ja sie uczylem) WF nie byl przedmiotem przed ktorym uczniowie uciekali bo im sie nie chcialo pograc ba! cieszylismy sie ze mamy np 5 lekcji tygodniowo a teraz jak czasami ide odebrac brata z sali gimnastycznej to polowa gra sobie w cos tam a druga siedzi w telefonach :P
Nie zgadzam sie z tym ze nie powinien byc to obowiazkowy przedmiot dzieciakom od malego potrzebny jest jakis ruch jak tak dalej pojdzie to za 10 lat nawet do sklepu sie ludziom chodzic nie bedzie chcialo i przez neta beda robic zakupy :P
8
To ze jest/byl swietnym pilkarzem wiedza wszyscy ale charakter,narcyzm i plywanie w polu karnym powoduja to ze ta wspomniana wiekszosc go nie cierpi.
czyli co nastepnym razem jak kogos skopie to ma uslyszec przeprosiny bo mial ciezkie zycie?:P
Nie kazdy musi osiagnac tyle co Grzmot zeby moc krytykowac :)
2
Messi w swoim 1 sezonie w LaLiga rozegral 7 spotkan trafil 1
W 2 sezonie 17 meczy 6 goli
Wliczajac tez puchary to lacznie w pierwszych 2 latach zagral w 46 meczach trafil 14.
Biorac pod uwage to gdzie wystepowal i z kim u boku nasz Leo to az tak strasznie nie odstaje Alen a ty juz wyjezdzaz ze jest przereklamowany i chwalisz sie ze od poczatku w niego nie wierzyles :D
Zrobie ci ta przyjemnosc ze zachowam ta wypowiedz moze kiedys sie przyda ;))
3
https://pbs.twimg.com/media/CZvi4AJUcAAbrGm.jpg:large
Do 1 piatki Leos pewnie wskoczy ;)
Pele powinien podac tych statystykow do sadu za to ze tak malo mu wyliczyli :D
Edit : Messi jest juz 25 z 511 golami a Grzmot 16 z 539-oma
10
Szczerze to nie rozumiem jak mozna pojechac do dziewczyny i przesiadywac na forum ;))) Naprawde tu bardziej ciagnie niz do niej?
11
To "nie jedz za duzo" to pewnie aluzja do tego ze Ney caly czas mowi do niego grubasek:p
2
Na pewno ma cos wspolnego z matematyka stand take szybko na to wpadlas :p
10
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/audi-a8-gets-built-in-rice-cooker-in-japan-for-healthy-eating-on-the-go-93964_1.gif
Nowy model Audi A8 z "dodatkiem" dla Azjatow.
Oni sa pierdol...ci :DD
1
Komentarz usunięty
2
ESPN.com
14
Uciekl w 12 minucie.
3
http://static.fangol.pl/content/3/f/3/3f3aebe539019e8da436ecfb2393e935-554.jpg
1
Ja tam w niego wierze pol roku to szmat czasu nie kazdy moze od razu zlapac rytm jak Vidal ;)
1
Trzeba przyznac ze Zidane trzyma klase. Nie negocjowal wyzszej pensji niz w Castilli i podpisal to co mu dali.Cala wine zwalono na Benka teraz mowi sie o cudach w Madrycie I zbawicielu Zizou I ciekawi mnie tylko co sie stanie jak znowu gablotka sie nie wypelni ;)
Ile ta nasza Barcelona trenerow w realu zmienila w ciagu dekady :D
Co do meczu: Nam kibicom potrzebne bylo cos takiego, po ostatnich kilku spotkaniach mielismy maly niedosyt nasza druzyna pierwszy wazny mecz zagrala na pelnych obrotach I zmasakrowala rywala. Mamy Levante potem zmeczeni odpoczna w rewanzu,w lidze swietna sytuacja a Arsenal jesli spotka sie z wczorajsza Barcelona to Wengera trzeba bedzie na intensywna terapie po meczu wyslac :D
VeB i milego dnia ;)
2
POKER!!
1
No to po meczu noz zeby podzielic sie pilka z Leo :P
9
Trybuny "Luis Enrique!"
1
I znowu brawa dla Czeryszewa ;P
3
Wkurwiony Messi to zly Messi ;D
9
Na Santiago Bernabeu Ronaldinho dostal owacje na stojaco za zmasakrowanie realu.
Czeryszew nie rozegrywajac ani minuty dostal owacje od kibicow Barcy.
Czeryszew>Ronaldinho
1
Ladniee;))) No jeszcze Ney niech strzeli i jestem zadowolony ;P
2
haha jaki aplauz :DDDDDDDD
1
Wyglada to jak FIFA na PC nasi trzymaja przycisk D i pilka sama sie odbiera :P
1
Roberto in Iniesta out
2
Ale oni maja miny haha no troche mi ich szkoda ale coz :D
Life is brutal :P
1
Najlepsi pilkarze swiata nie umieja strzelac karnych ;P
Ma to Messi ma to Neymar ale i tak gra dzisiaj magicznie :))
1
Bez Mustafiego maja przej..ne ;dd
1
Coooooo to bylo :DDDDDDDDDD
1
Pique atakuje skrzydlem ;D