0

Sinnister całkiem niezły. Ja to zawsze dobrze wspominam The Ring.

0

Lubię. Ale z horrorami tak jest, że o wiele trudniej stworzyć arcydzieło niż totalny gniot.

0

Byłby, ale nie w takiej skali, bo jednak angielscy sędziowie są na wyraźnie wyższym poziomie.

3

To wtedy we Francji byłoby najgorsze sędziowanie ;)

0

Takie jest Twoje zdanie i nie zamierzam się kłócić, bo każdy ma prawo do własnej opinii, ale według mnie słowa Simeone to zwykłe asekuranctwo i budowanie gruntu pod wymówkę, w przypadku gdyby Atletico grało słabiej.

0

Dobre :) Ale najlepsze jest to, że niektórzy mogą potraktować to poważnie.

0

Zmieni się to, że Simeone pomyli się o drugi kolejny sezon.

0

Ja jestem za Realem i od bardzo dawna zauważyłem, że po obu stronach w sytuacji kiedy przeciwna drużyna jest z przodu albo coś wygra, jest gadanie, że to dzięki sędziom, albo że coś sprzedane, coś kupione.

3

Simeone się trochę wygłupił swoją wypowiedzią, ale i tak niektórzy będą mówić że pomylił się o sezon. Ciekawe co będzie jak jednak Barcelona się podniesie i wygra mistrza. Pewnie wtedy w nastepnych sezonach bedzie gadanie, że pomylił się o 2, 3 albo 4 sezony. Bez obrazy ale takie gadanie jest głupie.

0

Wygrałeś tym komentarzem :) ale wydaje mi się, że Barcelona jednak awansuje.

0

Nie wiadomo komu kibicuje ta osoba, to skąd wiesz że sie "sprzedał"?

3

Piekny przyklad. Puyol to klasa sama w sobie. Takimi zachowaniami zyskuje sie szacunek u wszystkich, nawet najwiekszych rywali.

0

Wygrałeś tym komentarzem :D

0

Chyba nie trafił

0

Wrzutka też może przynieść gola.

1

Brawo. Postawa prawdziwego kibica.

0

No chyba sedzia wyrównał w błędach.

2

Współczuję, sędzia Was znowu dyma.

0

Fajny awatar :)

0

Też o tym parę razy pisałem. Ja jako kibic Realu wcale się jeszcze nie cieszę z mistrzostwa, bo nie takie cuda się w piłce zdarzały.

0

Po Twoim komentarzu mogę stwierdzić, że zaden trener na świecie nie ma jaj, bo nikt by tego nie zrobił.

0

Nawet mi nie przypominaj. Szczególnie te 1/8 LM.

0

Neymar wracał do obrony 2 razy szybciej od Gomesa, który na poczatku był bardzo blisko akcji. Nieciekawie to wyglądało.

0

Jak czyjaś krytyka jest sensowna i do tego poparta statystykami jak wyżej, to nie jest nic dziwnego i nie ma się co oburzać.

2

Zawsze mnie ciekawi jak to jest, że dla kogoś łatwiej jest spytać o wynik na la rambli niż sprawdzić na pierwszej lepszej stronie z wynikami. Tak byloby o wiele szybciej.
Ps.
0-0 :)

0

Trochę Wam współczuję, ale też trochę się cieszę, że Realowi nie udało się sprowadzić Gomesa.

1

Znajac Miroslawskiego to zrobił to celowo.

0

Sądzę, że jeżeli kiedyś przejdzie do ligi hiszpanskiej, to raczej do Realu. Wydaje mi się, że nie sprawdziłby się przy waszym sposobie gry. Do Barcelony bardziej pasowałby taki Coutinho.

0

Jak nie mieli. Przecież cały czas wiele osób twierdzi, że Real gra słabo i wygrywa na tzw. "farcie". A tak na poważnie to w piłce nic nie można brać jako pewnik. Istnieje cień szansy, że Real przegra na przykład 4 mecze z rzędu, ale istnieje też cień szansy, że nie przegra wiecej niz 1 lub 2 mecze w sezonie. Rownie dobrze można zakładać że Barcelona nic nie wygra w tym roku, albo że wrecz przeciwnie nie przegra już do konca sezonu. Tak naprawdę przewidywać można wiele rzeczy a wszystko zweryfikuje przyszłość i nic nie jest pewne. Dlatego nie rozumiem paniki u wielu waszych kibiców i nie rozumiem też hurra optymizmu u naszych, bo tak naprawde nic pewnego jeszcze nie mamy.

1

Tak to już bywa z transferami. Czy sie wyda 1 milion czy 100, to i tak nie ma się pewności, czy nowy gracz się sprawdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?