seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze mówisz. Najprawdopodobniej tak to wyglądało jak piszesz, że zwyczajnie po koleżeńsku wyjaśnił sytuację. Poza tym po smrodzie jaki zrobił Mourinho, sytuacja trochę się uspokoiła, a ostatnio znowu wszystko idzie w złym kierunku w relacjach Real-Barca. Iniesta to bardzo inteligentny i kulturalny czlowiek i na pewno nie chciałby powrotu takich zaostrzonych relacji miedzy klubami, tym bardziej, że ma tam wielu przyjaciół. Naprawdę wielu piłkarzy Realu i Barcelony zna się od najmłodszych kategorii wiekowych i są po prostu kolegami. Takie wojenne relacje naprawdę nie będą służyć nikomu.
0
Ty z tą flacha na serio ?
0
Szkoda. Blisko było, ale wlasnie dlatego warto podpierać w przeciwną stronę przy takiej przewadze. Szczegolnie w NBA. Dobra ide spać.
0
Ok ale już 4.2 kurs.
0
Teraz podpieraj 150 na Wizards po kursie 3.6
W razie czego nie stracisz a 150 to niewiele z ewentualnej wygranej na Byki.
0
Ja ogólnie lubię Wizards, ale zrobię wyjatek i pokibicuje Bykom :)
0
Jeszcze nie przegrałeś.
0
Nie układa się za dobrze.
0
Przy takiej przewadze mogłeś się zabezpieczyć zakladem na Wizards w razie porażki. Na pewno kurs był do tego odpowiedni.
0
Jak nie zamknąłeś za wczasu to teraz nerwówka :)
1
Wydaje mi się, że jeszcze za wczesnie na granie LM. Czasami ni z tego ni z owego trafia sie kryzys i gorsza gra przez kilka tygodni , wiec może być naprawdę różnie.
1
http://devilpage.pl/biafra/blog/komentarze/37656/jak-real-madryt-pomogl-odbudowac-manchester-united/
Tak w skrócie opisane mniej wiecej jest to o czym wspomniał HueHueszki, jakbyś chciał poczytać.
0
Pewnie tak. Nawet Real chciał na sezon wypożyczyć Di Stefano do United i płacić połowę jego pensji, ale chyba sie federacja angielska nie zgodziła.
0
Rzeczywiscie jest błąd. Dostajesz dodatkowy punkt w nagrodę :)
5
http://www.sport.pl/pilka/13,65082,8160,jestes-kibicem-fc-barcelona-nie-mozesz-tego-nie-wiedziec.html
Rozwiazujcie i chwalcie się wynikiem. Ja 9/12 i na końcu był komentarz, że jestem prawdziwym kibicem Barcelony ;) Nie za bardzo, ale jakąś tam wiedzę o najwiekszym rywalu mam.
1
Kto wie. W sumie gdzie 9 lat temu była Islandia, a jak grają teraz. Wszystko jest możliwe.
0
Kazachstan miałby problemy z dostaniem się na mundial nawet jakby go powiększyli do 100 drużyn ;)
0
Wiem coś o tym bo mój brat jest za Barceloną. Takie rodzinne docinki :)
0
Ja jako kibic Realu, w Anglii jestem za Liverpoolem ale może jestem wyjątkiem :)
0
Mimo tego, że jestem za Realem to jak już coś piszę to staram sie być obiektywny. I powodzenia w środę, bo co jak co najlepsze finały CDR to takie w których jest El Clasico i na taki liczę.
0
Taka jest twoja opinia i masz do niej prawo, ale sądzę, że postronne osoby ( ani za Barceloną, ani za Realem) po usłyszeniu o zachowaniu Iniesty raczej będą traktowały to jako przejaw wielkiej klasy a nie słabości.
0
Formy w 2 dni też się nie zbuduje ;) Bardziej chodzi o to że nie warto sie przemęczać dodatkową podróżą kiedy czeka Was ważny mecz. I ja, jak to napisałeś z białej części Madrytu ;) rozumiem to, że piłkarze Barcelony zostali w domu i nie uważam żeby zrobili coś złego.
8
A nie sądzisz czasem, że wlasnie takim zachowaniem Iniesta pokazuje swoją wielkość. Wyzywać się, krytykować, wytykać wszystko wszystkim potrafi każdy, ale na takie gesty ( pomimo faktu że nie miał naprawdę za co przepraszać) stać tylko ludzi z wielką klasą.
1
Pewnie nie było powodu, ale za takie rzeczy szanuje sie takich piłkarzy jak Iniesta wszedzie na świecie. Puyol gdyby jeszcze grał zrobiłby podobnie, albo chociaż pochwalił to zachowanie. Ja jako kibic Realu za takie rzeczy bardzo szanuje takich ludzi jak Iniesta czy Puyol. Mam tylko nadzieję, że nie spowoduje to u Was jakiegoś konfliktu wewnątrz (pewnie nie wszyscy pochwalą zachowanie Iniesty), bo mimo wszystko chciałbym ciekawej i emocjonujacej walki o mistrza do końca sezonu. Pozdro dla szanujących się kibiców z obu stron.
1
Jak tak wszyscy twierdzą o slabym mistrzu europy, to należy się raczej zastanowić co zrobiły te najlepsze reprezentacje nie osiągając sukcesu na turnieju o tak niskim poziomie? Ja to widzę tak, że wiecej drużyn to slabszy poziom, ale koniec końców czy druzyn jest 16, 24, czy nawet 48 to do decydujacych etapów powinni dojść najlepsi. Jak tego nie robią to nie ma co za to winić Portugalii.
2
Chyba "panie" w pornosach
1
Albo już memy z gali oglądają.
2
To dobrze bo nie trzeba mieć zeza, żeby spojrzeć na oba naraz :)
1
Parker jest głupi, że z niej "zrezygnował" ;)
0
Nie jestem pewien, ale Barcelona chyba lepiej spisuje się na wyjazdach niż na własnym stadionie ( chodzi o zdobyte punkty). U siebie ma chyba 10 bilans w całej La Liga.