0

Pytam się poważnie. Nie uważasz że Arsenal byłby łatwiejszym rywalem niż Napoli?

2

Czy jest nadal ktoś kto uważa, że Real łatwo trafił w LM? Ja jestem za Realem i wolałbym żeby Real grał z Arsenalem w 1/8, bo z takim Napoli łatwo nie będzie.

1

Istna ruina, nie da rady grać :)

0

Walter rządzi :)

0

Jak mecz bedzie miedzy 37 a 38 kolejką to Celta może już w lidze o nic nie walczyć i nie przykładać się. A kto wie, może do tego czasu kwestia mistrzostwa będzie już rozstrzygnięta. Tak wiec nie wiadomo czy to lepiej dla Was czy dla nas, że ten mecz jest przełożony.

0

Iraizoz to się chyba denerwuje przed wolnymi Messiego, bo puszcza takie babole :)

0

A już jest Movistar potwierdził że nie ma transmisji jutro czyli mecz przełożony, zwracam honor.

0

Źródło ???

0

Jak jutro przełożą mecz Celta- Real, to w przypadku gdy któraś drużyna awansuje do koncowej fazy pucharów (LE lub LM), pierwszy wolny termin jest między 37 a 38 kolejką.

0

Już prowadzi.

19

To jest dopiero ciekawe.
,,Niespodziewanie do całej dyskusji włączyło się Deportivo Alavés, które w środę ma zagrać u siebie z Celtą Vigo w ramach drugiego meczu półfinałowego Pucharu Króla. Drużyna z Kraju Basków prosi hiszpańskie władze o przełożenie środowego starcia! Powód jest prosty – chce równych warunków do gry dla obu zespołów. Jeśli dzisiejszy mecz zostałby przełożony na bliżej nieokreślony termin, Alavés zagrałoby aż trzy spotkania w ciągu siedmiu dni, Celta zaś o jedno mniej, co rzecz jasna nie może podobać się drużynie, w której gra Marcos Llorente."

1

A sędzia do pierwszej połowy doliczył 4 minuty :)

0

W Anglii sedziowie ostatnio też popełniają dużo błędów.

0

Nie jestem specjalistą ale to co opisales wyglada na jakieś stany lekowe, albo jakąś paranoję i wcale się z tego nie śmieję. Dla kogoś może się to wydawać śmieszne, ale taki ciągły strach z byle powodu to na pewno nic fajnego.

0

Dokladnie Robinson był fenomenalny, ale jednego najlepszego w historii nie potrafię wybrać, bo było kilkoro genialnych pięściarzy.

0

Najwiekszy potencjał w historii. Tak można powiedzieć o wielu bokserach i ogolnie sportowcach, ale koniec końców liczy się to co się osiągnęło i gdybanie nie ma sensu. A z osiągnięć Tyson to top 20, może nawet top 10 w historii, ale na pewno nie najlepszy.

0

Tyson na 10 walk z Alim wygralby może 2, 3 razy. Tyson był fenomenalny ale Ali był jeszcze lepszy.

0

Marciano jest sporo przereklamowany. Nie walczył zbyt wielu walk z bardzo wymagajacymi rywalami. Bardziej doceniany jest za swój nienaganny rekord, a nie za wirtuozerie.

0

Ciężko wybrać jednego, bo każda epoka ma swojego największego, ale na pewno w top 10 jest Ali, Sugar Ray Robinson, Sugar Ray Leonard, Joe Louis, Foreman, Duran (film Pięści z kamienia), Jones Jr, Chavez do pewnego momentu i mimo wszystko za chyba najlepszą defensywę w historii Mayweather. Jeśli chodzi o ekspertów to najczęściej za najwybitniejszego w historii uważają Sugar Raya Robinsona.

2

Wisła z Krakowa to calej Polski królowa :) Jeszcze wrócimy na należne nam miejsce.

1

Dobry wybór. Film z superbohaterem zrobiony w niesamowicie mrocznym klimacie. Ja również uważam, że ta seria jest genialna.

0

Trochę spuchli ale też trochę zaczęła funkcjonować obrona Wizards. Od paru tygodni Czarodzieje mają naprawdę imponujące wskaźniki w defensywie. Z taką grą mogą sporo osiągnąć w tym sezonie. Czekam na mecz z Cleveland, bo to może być naprawdę dobre widowisko.

0

Wizards 15 z rzędu zwyciestwo na swoim parkiecie. Mają bilans ostatnich 15 meczy 13-2. Jeszcze dwa mecze i grają potem z Cavs. Coś czuję że Wizards pobiją u siebie mistrza :)

0

Na andka jest apka canal + sport.Jak masz umowę z nc+, to możesz do niej dodać maks 2 urzadzenia i masz tam wczystkie wydarzenia na żywo transmitowane.

0

Spoko dopiero co rok sie zaczął. Wszystko przed Tobą :)

0

Źle to wygląda

0

Zawsze Rafa. Ale do Rogera też mam wielki szacunek.

1

Kapitalny mecz. Oby Rafa zdołał się zregenerować przed finałem, bo w końcu grają najwiekszy szlagier w historii tenisa.

0

Nie ma za co. Ja się nie gniewam :)

0

Na ringpolska i bokser.org też już o tym piszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?