0

http://www.canlitv.life/tv8-5

Sprawdź może zadziała.

0

1

Najlepiej prawdę. Że chciałeś sie spotkać, odnowić znajomość. Nie ma co kombinować, bo najlepsze są najprostsze rozwiązania :)

0

Zgadzam się. Nie wszystkim przychodzi to łatwo, ale jak chce się być samemu szanowanym to trzeba szanować innych. I to się tyczy także kibiców Realu i Barcelony. Tak jak napisałeś niektórzy o tym niestety zapominają.

1

Ja przez całe studia nie miałem facebooka i dałem radę. Do tej pory nie mam konta i nie zamierzam mieć. Niektórzy pytają się mnie jak ja tak mogę żyć bez FB, a ja im na to, że normalnie. Przynajmniej mam spokój.

0

W te powodzenia to wątpię, bo na pewno zależy Wam na odrabianiu punktów :)
Również pozdrawiam i dzieki za ciekawą rozmowę.

0

Na ringpolska i bokser.org w komentarzach pod artykułami o gali czesto wrzucają linki do streamów.

0

Horrory mają to do siebie, że ogladane po raz drugi, bądź każdy kolejny, tracą trochę na wartości. Wiadomo, że jak coś już wiemy, to się tego tak nie boimy :)

0

Ok w porządku :)

1

Kolego nie denerwuj się. Nie chciałem się kłócić tylko udowodnić, że inteligencja nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. Bo na przyklad w przypadku gdyby Pique miał nie wysokie, a niskie IQ to czy wyzywanie go byłoby uzasadnione. Też nie. Wiec argument o IQ był po prostu nie trafiony. A co do osobowości to z tym to różnie bywa. Jedni wolą takich temperamentnych ludzi jak Pique, a inni spokojnych jak Puyol i nie ma w tym nic złego.

1

A czy Breivik nie jest inteligentny ?

8

Piękna historia. Jeżeli taka była główna motywacja Ardy do ciężkich treningów, które pomogą odnieść sukces, to tym większy szacunek dla tego Pana.

5

Breivik: IQ 136. Wątpię czy ktokolwiek na świecie ma do niego szcunek. Poza tym IQ to tylko liczba. Niby świadczy o inteligencji, ale świat pełen jest inteligentnych popaprańców. Poza tym IQ nie jest głównym wyznacznikiem i niczego nikomu nie przekreśla. Przeczytaj sobie o zespole sawanta (np. Kim Peek). Inteligencja inteligencją, ale po pierwsze trzeba z niej korzystać w dobry sposób.

0

Oglądałem, calkiem dobry film. A co do Szpilki to może w końcu Szpilka-Zimnoch.

10

Ja jestem za Realem i jestem przeciwny wyzywaniu kogokolwiek, bo to dziecinada, ale powiedz mi co ma z tą całą sprawą wspólnego IQ Pique?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Saleta kiedyś powiedział, że ze zdrowotnego punktu widzenia lepiej jest być znokautowanym na raz, mocnym ciosem, niż zbierać przez całą walkę te trochę lżejsze. Widocznie coś w tym jest.

1

Za dźwięk bardzo mozliwe, ale w najważniejszych kategoriach raczej nie.

0

Ale lewy kontrujacy Zimnocha, no brawo.

1

Bardzo lubię jak robi się filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach, bo to skłania do pewnych przemyśleń. Jak to się mówi życie pisze najlepsze scenariusze. Poza tym historia pełna jest opowieści o ludziach i wydarzeniach, które zasługują na to aby być zekranizowane. Chciałbym aby ten film wygrał, ale nie ma na to szans. Sama nominacja jest juz sukcesem, biorąc pod uwagę to jakie stosunki jeszcze do niedawna z Hollywoodem miał Gibson :).

1

Wisła najlepsza jest!!

0

A gdzie ogladasz?

0

Szczerze to pewnie to obejrzę, ale dla mnie Oscary to czyste kolesiostwo jak Eurowizja w Europie:) Historia już nie raz pokazywała, że czesto to nie te nagradzanie obrazy przechodziły do historii i stały się kultowe. Nie oglądałem wszystkiego, ale dla mnie skandalem jest brak wśród nominowanych filmu ,,Silence" mistrza Scorsese.

0

Pierwsza ciężka walka Izu w wadze ciężkiej. Breazeale ma łeb z betonu i ciężko jest go położyć jednym ciosem. Izu bardzo dobrze bije na dół ( mało kto w ciezkiej tak dobrze i czesto stosuje ciosy na tułów). Trzeba obić Amerykaninowi doły. To go trochę podmeczy (dodatkowo widać, że Breazeale jest nieźle zapuszczony i może mieć problemy z kondycją) i Izu będzie mógł zaatakować. Cały czas musi być czujny, bo pomimo tego że Dominic prezentuje taki trochę leniwy, powolny styl walki to ma dobre pojedyńcze uderzenie, a szczeka Izu jeszcze nie była dobrze przetestowania przez nikogo.
Podsumowujac stawiam jednak na Izu, mimo że dla mnie jest to typowe 50:50. Dodatkowo w ostatnich dniach kurs na Izu bardzo zmalał, więc może są jakieś pogloski o gorszej dyspozycji Dominica ( bo wątpię, że kurs spadł dlatego, że ludzie lawinowo zaczeli stawiać na Izu).

0

Izu jak dotąd z nikim nawet średnim nie walczył. Dopiero po dzisiejszej walce okaże się czy można z nim wiązać jakieś nadzieje. Szczerze to z takimi ciężkimi jak Wilder czy Joshua miałby bardzo ciężko. W dzisiejszej wadze ciężkiej liczą się głównie 2 metrowe chłopy z dużym zasiegiem ramion i silnym ciosem. Izu niby ma niezły zasięg, ale troche brakuje wzrostu. Na dzisiaj mam nadzieję, że wystarczy, ale w kontekście walk z tymi najlepszymi to wątpię ( bardzo chciałbym się mylić, bo Izu wygląda na spoko gościa i sercem jestem za tym, aby został kiedyś mistrzem).

0

Zimnoch nie może się bić. Mollo jest o wiele silniejszy i w brudnej walce i szarpaninie wymęczy Zimnocha. Poza tym Krzysiek ma wątpliwej jakości szczękę :) . Zimnoch musi bardzo często używać lewego prostego i stopować nim Mollo. Jak się uda go utrzymać na dystans, to jest szansa wygrać na pkt lub przez KO/TKO w końcowych rundach ( bo Mollo kondycyjne raczej slabszy od Zimnocha).

1

Całkiem dobry.

0

Chodziło mi głównie o te dwie gry, ale to racja, że exclusivy na PS są o wiele lepsze niż na xbox. Dzięki za pomoc. Decyzja prawie podjęta. Kupię PS4 :)

1

http://imgur.com/a/xsGWD

Skutki wichury w Krakowie. Niedaleko mojego bloku.

0

Nie lubie wyścigówek. A słyszałem wiele opinii że uncharted i the last of us to jedne z lepszych gier w historii. Pytałem bo chciałem się upewnić. Xbox dla mnie odpada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?