0

W sumie nie glupi pomysł. Chyba tak zrobię.

17

Nic dziwnego. O ,,problemach" Barcelony zawsze piszą gazety z Madrytu, a o ,,problemach" Realu dzienniki z Katalonii. Nie od dzisiaj wiadomo że media w Hiszpanii nie są do końca obiektywne, a czasami wręcz śmieszne, zarówno te z Madrytu jak i z Barcelony.

0

Mam pytanie dla graczy. Czy warto kupować PS4 tylko dla serii Uncharted i The last of us? Zastanawiam się, bo z zapowiedzianych gier na najbliższe lata niewiele będzie mnie interesować ( może days gone i na pewno the last of us 2)?

1

Ktoś wyżej dobrze pisze, może jakieś nieproszone zwierzaki hałasują po nocach :)

0

Teraz tak mówisz, a potem znowu będą swińskie łby na meczach rzucane na boisko :)
A na poważnie to opcja nierealna. Info tylko dla siania zametu. O czymś w końcu te dziennikarzyny muszą pisać :)

0

Jak mieszkasz w bloku, to może coś od sąsiadów.

0

Może duchy ;)

0

Naprawdę uważasz, że Barcelona ma 20x wieksze szanse na awans od Arsenalu. Są w bardzo podobnej sytuacji, prawie niemozliwej do odwrócenia. Dodatkowo szanse Monaco i Napoli są niewiele większe od szans Barcelony?

2

Bardzo ciekawe zestawienie. Dobrze, że w Polsce ten procent jest większy. Według mnie szczególnie w słabszych ligach powinno się więcej stawiać na rodzimych piłkarzy, bo to może być impulsem do rozwoju piłki w danym kraju. Dopiero jak na własnym podwórku zbuduje się odpowiedni system szkolenia i selekcji, można wybierać mniej swoich, ale za to już z jakimś poziomem. Teraz, jak takiego systemu nie ma, to jest takie strzelanie na chybił trafił, że może się ktoś sprawdzi jak weźmiemy np. 10 młodych.

Ps.
Gratuluję chęci i zapału do robienia takich statystyk. Mi by się nie chciało :)

0

Sens rozgrywania rewanżu jest taki, że liczy się kasa. Wplywy z biletów, telewizje płacą za mecze. Chociaż jak po proteście kibiców Arsenalu ma być prawie pusty stadion, to nawet z marketingowo-finansowego punktu widzenia ten mecz ma mały sens :)

0

Walki z bykiem, a nie byków. To drugie brzmi jakby organizowali walki zwierząt, coś ala walki kogutów. A tak ogólnie to trochę chore jest takie znęcanie się nad zwierzętami.

0

No tak, ale chodzi mi o to, że komentator albo się źle wysłowił albo wygłupił. To są walki z bykiem, a nie walki byków ( to drugie odrazu skojarzyło mi się z walkami kogutów :) ).

0

A na początku transmisji powiedział, że w Sevilli odbywają się walki byków.

0

Real dzisiaj w plecy. Macie szansę trochę nadrobić. Liga cały czas jest ciekawa i czeka nas jeszcze wiele emocji.
Ps.
Teraz LM i hymn w wykoniu kibiców Sevilli. Aż ciary po plecach przechodzą.

0

To samo można powiedzieć o Varane. Jego strata i potem bramka na 2:0. Taka po prostu jest piłka. Jakby nikt błędów nie popełniał, to ciężko byłoby o jakiekolwiek gole.

0

Sami pesymiści :)

0

Jak widzę zdania są podzielone, ale wedlug mnie juz dawno po jakiejkolwiek połowie meczu hiszpański sędzia w dwóch naprawdę trudnych sytuacjach podejmuje naprawdę dobra decyzje. Nie było spalonego przy golu City i karnego też nie było. Ony tak dalej.

17

Nie żebym się czepiał, ale pisze się ,,ogarnąłeś" :).

0

Racja jest pasywny. Mimo braku efektu w najważniejszych meczach grają ci sami. Zmiany też spóźnione i czesto nietrafione. Trochę to wyglada tak jakby miał napisany scenariusz, co ma robić w której minucie i robił to bez względu na okoliczności.

0

Nie wiem czy to był żart, ale nawet się zaśmiałem jak to przeczytałem.

1

No jawne wymuszanie ogladania reklam. Mam nadzieję że to jakiś błąd, a nie przyszłość la rambli.

0

Nie idzie wam dzisiaj ta gra, ale jak mam być szczery to chyba Roberto był faulowany.

0

Mam dokladnie takie samo zdanie. Piłka nożna zmierza trochę w dziwnym kierunku. To nie jest łyżwiarstwo figurowe tylko sport kontaktowy. Nie chodzi mi puszczanie jakichś chamskich i brutalnych fauli, a raczej o typową twardą męską walkę. Coraz rzadziej można takie coś zobaczyć, bo nowe pokolenia piłkarzy uczone są takiego cwaniactwa i kładzenia się niemal przy każdym kontakcie.

0

Już sie powinno zaczynać. Zastanawiam się czy nie iść spać i nie obejrzeć jutro jakichś skrótów, bo te konkursy to się strasznie przeciągają w czasie.

0

On się nieźle zna i ma dużo ciekawych anegdot, ale komentować tak, że ciarki przechodzą po plecach to nie potrafi.

0

Ja tam nie czuje emocji oglądając All-stars. To zwykła rozrywka. Emocje to sa w prawdziwych meczach, a szczególnie w play-off.

4

Na tym na dole to wyglada jak ja po grubej imprezie :)

13

Messi na tym zdjeciu wygląda jakby pozował do zdjęć na okładkę jakiegoś magazynu o modzie. Tylko garniaka i zegarka na ręce brakuje.

0

http://www.allthebestfights.com
Nie wszystko tam jest, ale te najwieksze wydarzenia powinny być.

0

Wiem o tym sarialu, ale czekam na wszystkie odcinki. Nie lubię oglądać po kawałku, tylko całość za jednym zamachem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?