seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się, ogladanie Fergusona to czysta przyjemność :)
0
Poza tym chyba walka Tybury wskakuje do Main Card, więc dla Polaków coś będzie do oglądania.
0
Co on narobił. Denerwują mnie tacy zawodnicy. Nie dość, że ten gość to szklanka i wiecznie jest kontuzjowany, to teraz jeszcze wagi nie robi. Niech idzie w górę jak nie daje rady zbijać. Najbardziej szkoda Tonyego. Teraz z urzedu powinien dostac TS z Connorem.
3
Z tego co wiem to sopcast działa na zasadzie p2p, jak torrenty. Czym wiecej osób ogląda tym lepiej.
1
Stoch od kilku konkursów ma lekkie problemy przy lądowaniu. Dla mnie najładniej stylowo z Polaków skoczył Kubacki.
0
Nawet jakby chciał zakończyć karierę, to watpie, że nie zmieniłby zdania. Wydaje mi się, że zatęskni do piłki i prędzej czy później będzie gdzieś potrenuje jeszcze kilka sezonów :)
1
Dobrze, że wspomniałeś o Sevilli, bo rzeczywiście mało kto o nich mówi, wszyscy skupieni na rywalizacji Real-Barcelona. Żeby czasem nie było tak jak w tym powiedzeniu: "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta".
1
Stres niszczy człowieka, a w dużych klubach stresu mają trenerzy w nadmiarze. Zmienił się bardzo.
3
Ja jestem fanem boksu i denerwuje mnie to, bo ostatnio odpuszczają wiele gal z najwyższej półki, a kupują takie badziewie.
0
Ogladam właśnie Polsat Sport i tutaj reklama, że mają wykupioną chińską ligę piłkarską. Szkoda gadać. Na co oni wydają te pieniądze.
0
Ciekawe czy będzie od razu gdzieś pracował czy zrobi siebie przerwę od pracy trenera.
0
Na razie bonus pewniejszy od ligi, bo liga cały czas wyrównana i wszystko może się zdarzyć, a puchar króla jesteście zdecydowanym faworytem w finale :)
1
Włosy na biało i wypisz wymaluj Geralt. Też taki małomówny, ale jak się zdenerwuje... :)
1
A tak na poważnie to jak uważasz. To, że LE ogłosił odejście po sezonie wpłynie jakoś na postawę zespołu. Nie wiem czy to może zmotywować, aby pożegnać trenera w dobrym stylu, czy zdołować drużynę, bo każdy zacznie niepotrzebnie myśleć o tym co będzie później z nowym szkoleniowcem.
0
Według mnie bardzo głupio się zachował. Nawet nie wiem czym miałby być sfrustrowany. Real wtedy jeszcze nie przegrywał , a on sam nie grał wybitnie, ale tragedii też nie było. Piłkarzem nie byłem i nigdy nie będę, wiec nie wiem jak taka dłuższa przerwa wpływa na psychikę, ale może masz rację z tym przemotywowaniem.
0
A ja mimo, że udzielam się na waszej stonie, to nie czuję się nieswojo. Po prostu staram się pisać, z osobami które wykazują chęci do kulturalnej rozmowy. Jeżeli ktoś z mojej strony barykady przychodzi prowokować, to lepiej go zignorować. Jak nikt nie będzie się z takimi wdawał w dyskusję to znudzi im się.
Pozdrawiam i życzę samych miłych dyskusji nawet z kibicami Realu.
0
Odcieło mu prąd i przestał myśleć na chwilę. Za zwyczaj on jest dosyć spokojny, a tutaj zachował się głupio. Niepotrzebna była ta agresja.
2
Miło mi :)
0
Tak się gra w Anglii i wiele osób mówi, że to najciekawsza liga i tam grają najładniejszy futbol :)
0
Większość popularnych meczów zespołowych już dawno ma powtórki. W piłce nożnej też w końcu trzeba to wprowadzić. Mam nadzieję, że kiedyś tak będzie i poprawi to sytuację.
0
Czyli wychodzi, że obie strony się mylą. Ci co chcieli ostatnio spalonego a teraz chca gola i drudzy, którzy twierdzili, że Bakambu strzelił prawidłowo a teraz chcą spalonego :)
Ps. Mam wrażenie, że sędzia linowy wszystkie sytuacje ze spalonymi sygnalizuje odwrotnie. Jak jest splony to nie macha, jak nie ma to macha :).
0
Ktoś tutaj pisał że 5 kartka.
2
To może on specjalnie tę kartkę złapał, żeby pauzować i hop na imprezę :)
1
Słyszeliście jak komentator mówił coś o urodzinach siostry Neymara?
0
I dlatego myśli, bo idzie do rywala :)
3
Myśli o transferze do virtus pro :)
0
Masz rację, ale wyzywanie od debili nie jest konieczne.
0
Jak ogladam Barcelone to mimo, że nie lubię Neymara, to muszę przyznać, że gra naprawdę dobrze. I jednym mi imponuje. Z całej waszej ofensywnej trójki on najbardziej sumiennie spełnia swoje zadania defensywne. Naprawdę szacun za to, że prawie zawsze wraca do obrony jak jest to koniecznie.
1
Gorąca głowa. Ale z drugiej strony mało kto myśli o tym ile ma kartek, będąc na boisku.
0
Jak piłka nie leci do bramki a obrońca ją tam skieruje, to nie da się innaczej zaliczyć. Ale i tak Suarez strzelił i to ładną.