1

Nie dało się, bo kurs tylko 7,5 był więc szału nie było.

0

Bukmacherzy to cwane lisy. Zawsze wiedzą jak coś się szykuje.

1

Przed meczem 7,5 na STS.

0

Arsenal go weźmie to chociaż LE wygrają :)

1

Możliwe,że będą 4 hiszpańskie drużyny w ćwierćfinałach. A podobno angielska liga jest najlepsza.

0

Pan Nasser Al-Khelaïfi chyba zwątpi i da sobie spokój z tą piłką :)
Gratulacje za remontade.

6

Obiecał dwie to są dwie :)

1

Neymarowi ostatnio piłka ładnie siedzi z tych wolnych.

0

Nigdy nie przyznawaj tytułów i punktów z góry, bo to trochę takie lekceważenie rywala. Czesto się można niemile rozczarować.

Ps. Ale faworytem w PK oczywiście jesteście bardzo dużym.

1

Gracie dzisiaj świetny mecz i szkoda, że takiej dobrej drużyny nie będzie dalej ( na 99%).

Ps. Cavani to jest prze napastnik. Nie zawsze jest super skuteczny, ale można być niemalże pewnym, że kilka świetnych sytauacji będzie miał. Nie wiem czy to kwestia ustawiania się czy intuicji, ale on prawie zawsze ma jakieś sytuacje bramkowe.

1

https://www.google.pl/amp/s/www.thesun.co.uk/sport/football/3028966/lionel-messi-zahi-hawass-barcelona-pyramid-moron/amp/
Tak więc tyle odnośnie tych słów. Wątpię żeby to powiedział, bo niby jaki miałyby w tym interes.

0

Ma ten instynkt przy stałych fragmentach. Wie gdzie biec aby piłka trafiła do niego.

2

Wychodzi na to, że ciężko.

0

Czyli to kolejny medyczno - ludowy mit. Teraz już będę wiedział. Dzieki.

0

To tak jak przy kichaniu. Funkcje życiowe na ułamek sekundy ustają.

1

Walkower to dostała Legia z Celtickiem i tam dałoby się to odrobić.Jakby PSG zeszło sobie z boiska to byłaby dyskwalifikacja.

0

Odważny jesteś. No chyba, że 150 złotych to dla Ciebie niewielkie pieniądze.

0

Dzieki za rozmowę. Mimo nieco różnych zdań mogliśmy porozmawiać w kulturalny sposób. Oby wiecej takich dyskusji na la rambli. Pozdrawiam i również życzę miłego wieczoru.

0

Racja, każdy ma prawo do własnej opinii. Chyba w pierwszym komentarzu napisałem, że zachowuje sie jak bezmózg. Wiem, że jest mądry i oczytany, ma wielką wiedzę w różnych dziedzinach. I w tym właśnie problem. Odnoszę wrażenie, że polityka jest dla niego tylko narzedziem do rozgłosu. Jak zrobi się o nim przez chwilę cicho, to zaraz pojawiają się jakieś kontrowersyjne opinie, których wygłaszanie nie prowadzi do niczego dobrego, czego przykładem jest choćby nasza mała "kłótnia". Właśnie dlatego użyłem trochę ostrzejszych określeń. Jeżeli kontrowersyjne poglady prowadzace do zbyt agreasywnych dyskusji wygłaszałby menel spod budki z piwem, to puścił bym to mimo uszu. Problemem jest dla mnie to, że mądry człowiek z wielką wiedzą nie stara się wykorzystać swoich niewatpliwych atutów, tylko posuwa sie do nieodpowiednich zachowań, bo tak jest łatwiej być zauważonym. Jak się ma taką wiedzę jak on i jest się politykiem to powinno się ową wiedzę wykorzystywać dla dobra kraju ( w końcu po to się jest politykiem), a nie marnować swój potencjał na głoszenie kontroweryjnych treści i kłócenie się ze wszystkimi. Madry człowiek powinien, wiedzieć kiedy należy ugryźć się w jezyk i pomilczeć.

0

Wynik testu IQ wcale nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś jest geniuszem czy idiotą, wiec kolejny argument pana Korwina nietrafiony. Przykład ponadprzeciętne IQ ma niejaki Breivik (chyba 136),a bardziej byłbym skłonny stwierdzić, że to skończony idiota i świr. Przykład z przeciwnego bieguna to np. Kim Peek. Przeczytaj sobie o zespole sawanta. Reasumując, to jakie są wyniki testów IQ wśród kobiet i mężczyzn, nie może być wyznacznikiem tego, że wśród mężczyzn jest więcej geniuszy. Poza tym któryś z kolegów, na la rambli pisał, że naukowcy już od dawna rozróżniają pewne rodzaje inteligencji i testy IQ tak naprawdę niczego konkretnie nie dowodzą.

0

Jeszcze Hunt - Overeem całkiem ciekawe.

0

Jakie dobranoc. Jeszcze UFC i walka wiczoru gali na Brooklynie :)

1

Ballew w 11 rundzie przez poddanie (narożnik Hayea rzucił ręcznik).

4

Z zerwanym ścięgnem achillesa nie da się chodzić. Mógł najwyżej naderwać ścięgno. Walka emocjonujaca głównie z powodu ich niechęci do siebie, bo sam poziom walki nie był zbyt wysoki. Momentami było wiecej cepów niż we wszystkich polskich wsiach razem wzietych.

0

Kontuzja kontuzją, ale od poczatku było widać, że Haye to nie to samo co kiedyś. Pamietam Hayea jeszcze z walk z Walujewem czy nawet Chisora. Tam był o wiele lepszy refleks i przede wszystkim to co w ocenie swietnego boksera jest czesto pomijane - praca nóg. Kiedyś Haye w ringu skakał jak młoda kózka, a dzisiaj nawet przed urazem człapał i fatalnie to wyglądało. Powinien zrezygnować z kontynuowania kariery, chyba że chce się rozmieniać na drobne. W walce z poważnymi rywalami już nie ma szans, a szkoda byłoby kończyć karierę leżąc nieprzytomnym na deskach.

2

Haye jest skończony. Ze starego dobrego Hayea nie zostało nawet 30 %. Czas zawiesić rękawice na kołku.

0

Nie warto stawiać na tą walkę. Za mały kurs.

1

O widzę po komentarzach, że musiał być świetny mecz w wykonaniu Barcelony (akurat wyjatkowo dzisiaj nie oglądałem). Nie wiem czy macie szanse na odrobienie strat do PSG, ale jak zagracie to co w dwóch ostatnich spotkaniach, to będzie ciekawie.

0

Pewnie coś 23.30 może trochę wczesniej. A może później. Z walkami wieczoru nigdy nie można być pewnym o której się odbędą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?