seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy termin służy do sprawdzania czego się spodziewać:). A i tak najlepiej zdaje się w trzecich terminach, bo wtedy są najwieksze emocje :)
1
Najtrudniej jest kibicować i wspierać kiedy wszystko idzie nie tak jak powinno, ale według mnie na tym polega bycie prawdziwym kibicem.
1
Może i tak. Irytuje mnie momentami jego gra jak i calego BBC, ale jestem za Realem i dokąd będzie piłkarzem Realu, będę mu życzył jak najlepiej.
1
Jak ja miałbym decydować to do teraz oboje byliby w Realu. Niestety nie zawsze się tak da, bo każdy chce być tym pierwszym.
Ps
Patrzac na to jak gra teraz w Juve to przydałby się :)
1
Ja nie lubie tak na siłę wszysykich sprzedawać. Irytuje mnie jego gra, ale mam też w pamięci, że trochę lat w Realu gra i tych bramek trochę nastrzelał. Może jestem sentymentalny :). Zawsze żałuję jak odchodzi ktoś kto pograł tutaj parę ładnych sezonów.
1
Jak miałby odejść to Perez na siłę musiałby sprowadzić kogoś innego (bo oczywiscie Moracie nie można dać szansy), wiec wydaje mi się że zostanie.
1
Ja też tego nie rozumiem. Jest kompletnie bez formy, ale każdy trener ma swoich ,,ulubionych". Sami pewnie dobrze o tym wiecie. Chociażby Vidal długo musiał czekać na swoje szanse.
Ps.
Szkoda gościa, bo po takich kontuzjach nigdy nie wiadomo jak długo piłkarz będzie się odbudowywał.
0
A jak Bayern wygrałby LM to zawdzieczałby Guardioli?
0
Akurat pod tym względem polskie strony Realu i Barcy są bardzo podobne. Jak nie idzie to wywalanie wszystkich :)
1
Wytłumaczy mi ktoś jakim ta drużyna przegrała u siebie z Romą 4:0. Naprawdę uroki piłki.
0
Dziwnie to zabrzmiało :)
1
Złapał formę :)
10
Ręka Suareza chyba była.
4
Dzisiaj stylu raczej nie było. Od paru walk Wilder walczy bardzo asekuracyjnie. Jakby tak walczył z AJ albo z Furym z walki z Kliczko to by przegrał. Odpowiednio z pierwszym przez KO, z drugim na pts. Ale walka walce nierówna, wiec mam nadzieję na poprawę. W koncu chyba każdy chce zobaczyc walke AJ Wilder na wysokim poziomie :)
1
Jak AJ nie spali się psychicznie to wygra, ale to na nim jest wieksza presja, bo jest faworytem i bedzie czuł presję wypełnionego po brzegi Wembley. Dodatkowo mimo wieku Kliczki to jest on najtrudniejszym rywalem z jakim będzie się mierzył AJ. Jeżeli Kliczko pokaże chociaż 80 procent tego co jeszcze 3-4 lata temu to walka będzie ciekawa.
Ps.
Kilka lat temu AJ był na sparingach u Kliczki i dostawał lanie. Niby to było dawno, ale ciekawe czy też jakoś nie odbije się na pewności AJ.
0
To ja napisałem, że za duży przeskok. A dodatkowo Izu ma już 30 lat, więcże za wiele się już nie rozwinie. To już jest ukształtowany bokser.
0
Dzieki za info. Ale ogólnie miałem rację, że nie ma co do IQ przywiązywać wiekszej wagi :)
0
Walka bardzo ciekawa. 3 runda to już kandydat do rundy roku.
0
Izu ciekawy i dajacy emocjonujace walki bokser, ale mistrza swiata z niego raczej nie będzie. Przypominam, że Breazeale nie miał najmniejszych szans z AJ. Był tam jak worek treningowy.
1
Tak jak tu komuś pisałem. Dominic ma łeb z betonu, a i tak był naruszony. Izu popełnił jeden, bardzo duży błąd. Na tym poziomie nie można bić wszystkiego z całej siły, bo po paru rundach braknie paliwa w baku. W przypadku Izu sił brakło już po 2 rundzie. Potem walczył na oparach. W boksie nie można dać się ponieść emocjom. Trzeba walczyć mądrze.
1
Niestety. Tego się obawiałem. Za duży przeskok jeśli chodzi o poziom rywali. Ale sama walka. Kapitalnie się to oglądało.
0
No to spoko. to kibicujemy :)
0
I co działają te streamy?
0
Mam nadzieję, ale to jego pierwszy tak poważny test w karierze.
0
Wchodzą.
0
http://www.vipleague.me/boxing/458385/1/deontay-wilder-vs-gerald-washington-live-stream-online.html
Jeszcze coś takiego dali, to mozesz sprawdzić
0
No jednak polskie gale to nie to samo co te amerykanskie i angielskie.
0
Na orgu piszą, że jak jest na tym streamie napis canli to jest na żywo i bedzie walka.
0
Aktualnie jest pusty ring. Jak będą wchodzić to napiszę.
0
Na bokser.org piszą, że to jest to tylko narazie jakąś powtorka leci bo tutaj narazie nikt nie walczy.
Ja mam C+ i teraz jest pusty ring.