0

Pierwszy termin służy do sprawdzania czego się spodziewać:). A i tak najlepiej zdaje się w trzecich terminach, bo wtedy są najwieksze emocje :)

1

Najtrudniej jest kibicować i wspierać kiedy wszystko idzie nie tak jak powinno, ale według mnie na tym polega bycie prawdziwym kibicem.

1

Może i tak. Irytuje mnie momentami jego gra jak i calego BBC, ale jestem za Realem i dokąd będzie piłkarzem Realu, będę mu życzył jak najlepiej.

1

Jak ja miałbym decydować to do teraz oboje byliby w Realu. Niestety nie zawsze się tak da, bo każdy chce być tym pierwszym.
Ps
Patrzac na to jak gra teraz w Juve to przydałby się :)

1

Ja nie lubie tak na siłę wszysykich sprzedawać. Irytuje mnie jego gra, ale mam też w pamięci, że trochę lat w Realu gra i tych bramek trochę nastrzelał. Może jestem sentymentalny :). Zawsze żałuję jak odchodzi ktoś kto pograł tutaj parę ładnych sezonów.

1

Jak miałby odejść to Perez na siłę musiałby sprowadzić kogoś innego (bo oczywiscie Moracie nie można dać szansy), wiec wydaje mi się że zostanie.

1

Ja też tego nie rozumiem. Jest kompletnie bez formy, ale każdy trener ma swoich ,,ulubionych". Sami pewnie dobrze o tym wiecie. Chociażby Vidal długo musiał czekać na swoje szanse.

Ps.

Szkoda gościa, bo po takich kontuzjach nigdy nie wiadomo jak długo piłkarz będzie się odbudowywał.

0

A jak Bayern wygrałby LM to zawdzieczałby Guardioli?

0

Akurat pod tym względem polskie strony Realu i Barcy są bardzo podobne. Jak nie idzie to wywalanie wszystkich :)

1

Wytłumaczy mi ktoś jakim ta drużyna przegrała u siebie z Romą 4:0. Naprawdę uroki piłki.

0

Dziwnie to zabrzmiało :)

1

Złapał formę :)

10

Ręka Suareza chyba była.

4

Dzisiaj stylu raczej nie było. Od paru walk Wilder walczy bardzo asekuracyjnie. Jakby tak walczył z AJ albo z Furym z walki z Kliczko to by przegrał. Odpowiednio z pierwszym przez KO, z drugim na pts. Ale walka walce nierówna, wiec mam nadzieję na poprawę. W koncu chyba każdy chce zobaczyc walke AJ Wilder na wysokim poziomie :)

1

Jak AJ nie spali się psychicznie to wygra, ale to na nim jest wieksza presja, bo jest faworytem i bedzie czuł presję wypełnionego po brzegi Wembley. Dodatkowo mimo wieku Kliczki to jest on najtrudniejszym rywalem z jakim będzie się mierzył AJ. Jeżeli Kliczko pokaże chociaż 80 procent tego co jeszcze 3-4 lata temu to walka będzie ciekawa.

Ps.

Kilka lat temu AJ był na sparingach u Kliczki i dostawał lanie. Niby to było dawno, ale ciekawe czy też jakoś nie odbije się na pewności AJ.

0

To ja napisałem, że za duży przeskok. A dodatkowo Izu ma już 30 lat, więcże za wiele się już nie rozwinie. To już jest ukształtowany bokser.

0

Dzieki za info. Ale ogólnie miałem rację, że nie ma co do IQ przywiązywać wiekszej wagi :)

0

Walka bardzo ciekawa. 3 runda to już kandydat do rundy roku.

0

Izu ciekawy i dajacy emocjonujace walki bokser, ale mistrza swiata z niego raczej nie będzie. Przypominam, że Breazeale nie miał najmniejszych szans z AJ. Był tam jak worek treningowy.

1

Tak jak tu komuś pisałem. Dominic ma łeb z betonu, a i tak był naruszony. Izu popełnił jeden, bardzo duży błąd. Na tym poziomie nie można bić wszystkiego z całej siły, bo po paru rundach braknie paliwa w baku. W przypadku Izu sił brakło już po 2 rundzie. Potem walczył na oparach. W boksie nie można dać się ponieść emocjom. Trzeba walczyć mądrze.

1

Niestety. Tego się obawiałem. Za duży przeskok jeśli chodzi o poziom rywali. Ale sama walka. Kapitalnie się to oglądało.

0

No to spoko. to kibicujemy :)

0

I co działają te streamy?

0

Mam nadzieję, ale to jego pierwszy tak poważny test w karierze.

0

Wchodzą.

0

0

No jednak polskie gale to nie to samo co te amerykanskie i angielskie.

0

Na orgu piszą, że jak jest na tym streamie napis canli to jest na żywo i bedzie walka.

0

Aktualnie jest pusty ring. Jak będą wchodzić to napiszę.

0

Na bokser.org piszą, że to jest to tylko narazie jakąś powtorka leci bo tutaj narazie nikt nie walczy.
Ja mam C+ i teraz jest pusty ring.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?