1

Czyli poprzedni konkurs to był jednak wypadek przy pracy. Forma jest.

0

Z jednej strony niektórych powtórki mogą nudzić, ale ja jestem zdania, że jeżeli te drużyny są o tyle lepsze od innych, że grają regularnie w półfinałach, to nie ma nic lepszego niż oglądać rywalizację najmocniejszych ekip. Jestem wrecz przekonany, że gdyby w jednym półfinale miało zagrać np Monaco i Benfica lub jakieś Porto, a w drugim Real lub Barcelona z Bayernem, to zainteresowanie tym drugim dwumeczem byłoby o wiele większe. Owszem od czasu do czasu słabsi sprawią niespodziankę, stworzą ciekawe widowisko, ale koniec końców większość kibiców ( w tym również tzw. niedzielnych kibiców) czeka na pojedynki najwiekszych i najbardziej renomowanych klubów.

0

Wątpię :)

8

Jeszcze się zdziwisz jak znowu będą te same :)

0

Śmieszny to był ŚP Pan z twojego awatara. Jackassi są najwyżej odrobinę zabawni, bo to zwykli idioci. Według mnie tylko kilka numerów im wyszło, a reszta to zwykła głupota i obleśne sceny.

0

Ja się na studiach wyćwiczyłem w jednej rzeczy szczególnie. Nalepiej funkcjonowałem wtedy kiedy już musiałem i to się może w życiu przydać. Taka umiejętność wyciśnięcia z siebie 110% pod presją. Życzę również Tobie nabycia tej umiejętności. Powodzenia z egzaminami.

0

Nie przejmuj się, pierwsze terminy są po to, żeby zobaczyć czego sie można spodziewać :) Najlepiej zdaje się w 3 terminie. Adrenalina działa cuda :)

1

Widziałem kiedyś sytuacje chyba z ligi niemieckiej jak pilkarz kopnął rywala w krocze tak że złamał sobie nogę. Wedle twojego rozumowania piłkarz kopniety miedzy nogi powinien dostać czerwo bo rywal miał złamaną nogę.

0

Ja na oficjalnej zawsze przegladam, ale tam polskiego języka nie ma. Na livesports są całkiem niezłe statystyki pomeczowe z NBA.

0

Straszna kontuzja. Niby zderzyli się kolanami a noga poszła w piszczeli. Musiało to być naprawdę wielkie przeciążenie, że pękła kość.

1

Pomyłka przy wyborze zawodu to jedno, ale jak bardzo moze się pomylić pracodawca i nic z tym nie robić :)

6

Świetny mecz Gortata. 14 punktów i 16 zbiórek z czego aż 8 w ataku. Oby tak dalej.

3

8.30.

0

Stoch przed Tande. I za chwilę Washington Wizards.

1

Ja tam zaraz ogladam NBA. Rano skoki, po poludniu parę meczy i jutro w nocy UFC. Oj chyba do niedzieli nie będę spał :)

0

Jak ta polska piłka się zmienia. Kiedyś marzyło się, żebyśmy mieli lidera z prawdziwego zdarzenia, a teraz możemy mieć nawet dwóch :)

11

Wyrasta nam wielki pomocnik. Kiedyś będzie liderem kadry. Szczerze w to wierzę.

1

Podobno Amerykanie starają się zorganizować przedsezonowy klasyk w Miami. Ma to być coś na wzór Super Bowl z wystepami w przerwie. Male szanse na to są ale kto wie.

0

Niestety nigdy, bo nie ma już Billa :(

0

Jedna z pierwszych dobrych nocy w życiu. Ale jak idziesz na studia to będzie to tylko rozgrzewka :)

2

,,nie mogą ze sobą żyć, ale bez siebie również"

Dobrze napisane. Coś jak Kargul i Pawlak, niby się nienawidzą, ale jakby nie było jednego z nich to czegoś by brakowało. Jak to Pawlak mówił ,, Wróg a wróg, ale swój mój nasz na władnej krwi wyhodowany" i to jest chyba najlepsze podsumowanie :)

8

,,Co do rywalizacji między klubami, to sądzę, że dla ligi dobre jest posiadanie Barcelony z Leo Messim. Nie sądzę, by Real był Realem bez Barcelony - i odwrotnie - zakończył Raul."
Ma racje, ja też kilka razy pisałem, że wielkość Realu i Barcelony wynika także z tego że mają siebie nawzajem. Rywalizacja z tak wielkim zespołem sprawia że Real jest lepszy i w drugą stronę jest dokładnie to samo. Zamiast się wiecznie obrażać i wyzywać trzeba docenić to, że mamy możliwość być świadkami najpiękniejszej rywalizacji w klubowej piłce (bo chyba żadna inna para klubów nie budzi takich emocji). Niestety mam wrażenie, że w ostatnich latach jest tendencja odchodząca od pasjonowania się tą rywalizacją, a zmierzająca raczej coraz bardziej do zwykłej zawiści. Oby to nie poszło w tym kierunku.

0

Ja też nie jestem jakimś ogromnym zwolennikiem robienia afer za kopiowanie czyichś zdjęć czy tekstów do użytku, ale są osoby które przykladaja do tego wagę. Pamietam kiedyś na studiach jak na przedmiocie Ochrona Własności Intelektualnej jeden kolega robił zdjecia z wykladu bez pytania i kobieta prowadzaca zajecia zauważyła to i tak się zdenerwowała, że kumpel wylądował u rektora i miał poważne problemy. Pani profesor oskarżyła go o złamanie praw jej własności. Dla mnie to trochę głupie i zrobiono aferę bez sensu, ale teoretycznie racja była po jej stronie. Dlatego zawsze dla bezpieczeństwa trzeba podawać źródło lub pytać właściciela o możliwość użycia jego własności.

0

Kupa śmiechu :)

1

Ja też, ale żebyśmy się nie przeliczyli. Garcia już nie jeden raz był w roli underdoga i wygrywał :) Zobaczymy. Fajnie się gada ale muszę wreszcie obejrzeć Przełęcz Ocalonych, wiec spadam.
PS
Skoro już wiem z kim można tutaj popisać o boksie, to jeszcze nie raz nie dwa będzie okazja :)

1

Jak Mollo go znowu znokautuje to chyba nawet promotorzy Zimnocha przestaną w niego wierzyć:) A co do zaklepanych walk to czekam z niecierpliwością na Garcia vs Thurman. Dwóch niepokonanych mistrzów świata. Takie walki to ja lubię :)

1

Właśnie na to czekam. Chciałbym zobaczyć GGG w super średniej. Więcej wyzwań i rywale też chetniej chcą z nim walczyć niż w średniej. Ale cóż zrobić. Rozumiem GGG, że chce zdobyć wszystkie pasy. Teraz walczy z Jacobsem( szacun dla gościa, pokonał raka i wrócił do boksu na takim poziomie) i pewnie wygra przez KO, ale już raczej nie zrobi bitki jak z Brookiem, bo Jacobs ma czym uderzyć. Pewnie zawalczy podobnie jak z Lemieux. Dokładnie i powoli rozbije rywala nie narażając sie na jakiś super punch u rywala.

1

Myślę że w walce Canelo Chavez jr duże znaczenie bedzie miało to jak bardzo odbije sie na Chavezie ścinanie wagi. Jak go nie osłabi, to Canelo będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, bo tym razem to on będzie mniejszy niż przeciwnik, ale niewiele :) Co do walki z GGG obóz rudzielca chce przeczekać Kazacha i wcale nie jestem przekonany co do tej walki już w tym roku. Mimo że nie kibicuję żadnemu z nich to chciałbym aby GGG go znokautował, bo denerwuje mnie to obnoszenie sie obozu Canelo, jaki to on nie jest ważny, choć wielu piesciarzy w p4p jest o wiele lepszych.

1

Też bym tego chciał ale wydaje mi się, że AJ wyrasta czysto marketingowo w GB na kogoś w stylu Canelo dla Meksykanców mieszkajacych w USA. Należy na niego chuchać i dmuchać, bo to będzie (albo już jest) kura znoszaca złote jajka. Jak Hearn puści AJ na Ortiza, to będzie już niemal pewny że AJ wygra ( Ortiz się starzeje a AJ cały czas rozwija i wchodzi w swój prime). Tak to już jest. Dzisiejszym boksem rządzi kasa i przez to omijają nas czasami świetne walki ( albo są robione o wiele za późno).

1

Zgadzam się prawie ze wszystkim. Nie sądzę aby kariera Ortiza mocno ruszyła. Mogłoby się wydawać, że Hearn bierze go do siebie, aby doprowadzić go do walki o pas. Wydaje mi sie raczej, że chroni w ten sposób AJ( Ortiz był wysoko w WBA, a ten pas zaraz może mieć AJ). Bedzie próbował raczej drogi WBC dla Ortiza ( stąd ten eliminator), ale jak pojawi sie szansa unifikacji wszystkich pasów z Wilderem to, Ortiz znowu zostanie olany. Jak Ortizowi uda się zdobyć do końca kariery (już jest jej bliżej niż dalej) jakiś pas to jest maks. Na zdominowanie ciężkiej nie starczy mu czasu. Poza tym nie chcę mu źle wróżyć, ale po walce z przecietnym Malikiem Scottem było widać, że powoli dopada go wiek.

PS
Fajnie popisać tutaj o boksie z kimś ogarnietym w temacie.
PPS
Racja AJ też może się spalić, ma więcej do stracenia. Presja przed stratą zera w rekordzie i zawiedzeniem wielu tysięcy, jak nie milionów fanów w GB jest na ogromna. Poza tym AJ nie walczył nigdy z kimś takim jak Kliczko, nawet biorąc pod uwagę fakt że Ukrainiec przekroczył już 40.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?