0

Trzeci raz pisałem do kogos innego i pod Twoim komentarzem pojawia się odpowiedź :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z nami nalepiej w finale, bo El Clasico w finale ma dodatkowy, lepszy smak. Na taki finał czekam.

0

Czym dłuższa seria tym mecze wydają sie cięższe :) Ale szanse na pobicie są, bo to chyba jest 43 albo 44 mecze, czyli już niedużo brakuje.

0

Wiem ale pisałem że rekord ktory ma Steaua (104) to mecze bez porazki w lidze, a Real ma serię ze wszystkich rozgrywek. I w takiej serii chyba rekord należy do Juve.

1

Może niewiele, ale wykonało ogromny skok jakościowy w stosunku do poprzednich lat taką właśnie grą. Jeszcze 6-7 lat temu nikt by nie pomyślał, że Real może mieć problemy z Atletico, albo że uda im się wyeliminować z LM Barcelonę albo Bayern. Ogólnie chodzi mi o to że w stosunku do naprawdę dawnych czasów przygotowanie fizyczne zaczyna odgrywać coraz większą, jak już nie główną rolę w pilce nożnej (w innych sportach także).

1

Każda seria zaczyna się od pierwszego meczu :) Wszystko jest w piłce możliwe.

0

Nie zawsze trzeba grać przepieknie aby odnosić dobre wyniki. Piłka nożna w ostatnich latach troche się zmienia i często jest tak, że wybieganie, ambicja i zaangazowanie przez pełne 90 minut potrafią wziąć górę nad umiejętności techniczne i wirtuozerie, czego najlepszym przykładem w ostatnich latach jest Atletico.

0

To jest chyba rekord meczów ligowych.

0

Ja wolałbym El Clasico w finale, bo to jednak są dodatkowe emocje, jeden decydujacy mecz.

1

Taki lekki nepotyzm w Realu :) Ale spoko niech zagra parę minut.

0

Jak rotować to na całego :)

1

Swoją drogą, ciekawe jak Guardiola pilnuje, żeby piłkarze nie uprawiali seksu po północy:)

0

To idź obstaw, jak jesteś pewny. Łatwa kasa ;)

0

Rzeczywiście, dzieki za przypomnienie.

0

Na serio dobre, bo jakoś nie mogę się przełamać, żeby to jednak obejrzeć :)

24

Szybciej jest dać kilka spacji zamiast "15znaków" ;)

0

Nawet gorzej, bo liczac ostatnie kilka, bądź nawet kilkanaście meczy ma 0%. Ostatnio chyba strzelił w Lidze Mistrzów ze Sportingiem, o ile dobrze pamietam.

0

Są normalni kibice, a takie różne prowokacje najlepiej pozostawić bez odpowiedzi. Nie chcę nikogo pouczać ale jak sie w takich sytuacjach wchodzi w polemikę, to się daje tylko pożywkę do dalszych zaczepek i prowokacji.

Ps.
Bez obrazy, ale dla mnie używanie określeń typu Visca dzieci, Hala dzieci jest naprawdę niepoważne.

7

Jak nie widziałbyś różnicy, to "fajne" kobiety musiałeś w swoim życiu widzieć ;)

0

Dzieki za rzetelne statystyki. Tak jakoś to 1,3% biło po oczach. To by znaczyło że strzelajac około 50 razy na sezon, trafiałby raz na dwa sezony.

6

No bez jaj ;)

1

Rozdaje autografy, ale tylko tym co siedzą najbliżej albo z tyłu ;)

0

Ty się módl żeby po karierze sędziego nie zaczął szkolić mlodych arbitrów.

24

Ten sam co Wam sędziował z Bilbao. Jakiś debil ten sędzia.

1

0

TWD leci w Polsce dzień po premierze w USA.

0

Jak sądzicie, wygra dzisiaj Liverpool czy nie, bo kurs kuszący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?