seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeci raz pisałem do kogos innego i pod Twoim komentarzem pojawia się odpowiedź :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z nami nalepiej w finale, bo El Clasico w finale ma dodatkowy, lepszy smak. Na taki finał czekam.
0
Czym dłuższa seria tym mecze wydają sie cięższe :) Ale szanse na pobicie są, bo to chyba jest 43 albo 44 mecze, czyli już niedużo brakuje.
0
Wiem ale pisałem że rekord ktory ma Steaua (104) to mecze bez porazki w lidze, a Real ma serię ze wszystkich rozgrywek. I w takiej serii chyba rekord należy do Juve.
1
Może niewiele, ale wykonało ogromny skok jakościowy w stosunku do poprzednich lat taką właśnie grą. Jeszcze 6-7 lat temu nikt by nie pomyślał, że Real może mieć problemy z Atletico, albo że uda im się wyeliminować z LM Barcelonę albo Bayern. Ogólnie chodzi mi o to że w stosunku do naprawdę dawnych czasów przygotowanie fizyczne zaczyna odgrywać coraz większą, jak już nie główną rolę w pilce nożnej (w innych sportach także).
1
Każda seria zaczyna się od pierwszego meczu :) Wszystko jest w piłce możliwe.
0
Nie zawsze trzeba grać przepieknie aby odnosić dobre wyniki. Piłka nożna w ostatnich latach troche się zmienia i często jest tak, że wybieganie, ambicja i zaangazowanie przez pełne 90 minut potrafią wziąć górę nad umiejętności techniczne i wirtuozerie, czego najlepszym przykładem w ostatnich latach jest Atletico.
0
To jest chyba rekord meczów ligowych.
0
Ja wolałbym El Clasico w finale, bo to jednak są dodatkowe emocje, jeden decydujacy mecz.
1
Taki lekki nepotyzm w Realu :) Ale spoko niech zagra parę minut.
0
Jak rotować to na całego :)
1
Swoją drogą, ciekawe jak Guardiola pilnuje, żeby piłkarze nie uprawiali seksu po północy:)
0
To idź obstaw, jak jesteś pewny. Łatwa kasa ;)
0
Rzeczywiście, dzieki za przypomnienie.
0
Na serio dobre, bo jakoś nie mogę się przełamać, żeby to jednak obejrzeć :)
24
Szybciej jest dać kilka spacji zamiast "15znaków" ;)
0
Nawet gorzej, bo liczac ostatnie kilka, bądź nawet kilkanaście meczy ma 0%. Ostatnio chyba strzelił w Lidze Mistrzów ze Sportingiem, o ile dobrze pamietam.
0
Są normalni kibice, a takie różne prowokacje najlepiej pozostawić bez odpowiedzi. Nie chcę nikogo pouczać ale jak sie w takich sytuacjach wchodzi w polemikę, to się daje tylko pożywkę do dalszych zaczepek i prowokacji.
Ps.
Bez obrazy, ale dla mnie używanie określeń typu Visca dzieci, Hala dzieci jest naprawdę niepoważne.
7
Jak nie widziałbyś różnicy, to "fajne" kobiety musiałeś w swoim życiu widzieć ;)
0
Dzieki za rzetelne statystyki. Tak jakoś to 1,3% biło po oczach. To by znaczyło że strzelajac około 50 razy na sezon, trafiałby raz na dwa sezony.
6
No bez jaj ;)
1
Rozdaje autografy, ale tylko tym co siedzą najbliżej albo z tyłu ;)
0
Ty się módl żeby po karierze sędziego nie zaczął szkolić mlodych arbitrów.
24
Ten sam co Wam sędziował z Bilbao. Jakiś debil ten sędzia.
1
Sto lat
https://zapodaj.net/888f31960a747.jpg.html
0
TWD leci w Polsce dzień po premierze w USA.
0
Jak sądzicie, wygra dzisiaj Liverpool czy nie, bo kurs kuszący.