0

Coś miał chyba uraz do swoich katalońskich kolegów, że stworzył im największego rywala :). A na poważnie to ciekawe info dla tych co nie wiedzą.

1

Co do Kliczko AJ to Hearn widocznie czuje, że Kliczko to już nie to samo co parę lat temu. Ja mimo wszystko nie odbieram Ukraińcowi szans. Według mnie wiele w tej walce będzie zależeć od psychiki. Jak Kliczko się nie wystraszy AJ, to może go pokonać, ale jak spali się psychicznie to może przegrać nawet w początkowych rundach.

1

Wątpię że musiałby walczyć z Ortizem, bo unifikacja ma pierwszenstwo. Wilder ma walczyć z Parkerem, a potem ewentualnie ze zwycięzcą Joshua Kliczko. Dla Wildera jest ważny ten drugi pas bo wtedy w negocjacjach ze zwycięzcą tej drugiej walki nie musiałby iść aż na takie ustepstwa finansowe, a w dodatku unifikacja wszystkich pasów wygeneruje wieksze pieniądze. Co do Ortiza to jest dobry, ale wielkich przeciwników nie miał( może ze strachu, a może z uwagi na jego niewielką rozpoznawalność wśród przecietnych kibicowskich januszy) i może go powoli dopadać wiek. Trudno mu bedzie się dopchać do walki o pas, bo nikt na nim dużo nie zarobi, więc mistrzowie go raczej przeczekają ( ma chyba 38 lub 39 lat). Trochę szkoda, bo chcialbym zobaczyć Ortiza z wyższym i bardziej lotnym na nogach Wilderem. Walka mogłaby iść w obie strony, ale jeśli Wilder byłby ostrożny, dałby radę wypunktować Kubańczyka.

0

Warto zarywać noce dla takich meczy :) Dobra idę spać.

0

NIESAMOWITE. Za takie mecze kocham NBA. Koszykówka najwyższych lotów. Szkoda tylko przerwanej serii domowych zwyciestw Wizards. Jeszcze raz to powtórzę NIESAMOWITE.

0

Jak dla mnie to jest mecz sezonu w NBA. Ale ja jestem za Wizards, wiec team WALL :)

0

Jak ktoś nie może spać, a ma możliwość oglądania NBA to polecam Wizards vs Cavaliers. Powinien być dobry mecz.

1

Taki ledwo co. Jakby chciał a nie mógł :)

3

Mam na to dobrą radę. Nie patrzeć nikomu w metrykę i swoją też się nie przejmować. Nie ważne ile masz lat póki życie sprawia przyjemność :)

3

Tak

0

Myślałem, że jest młodszy. Chyba czas podszkolić się w tym temacie, bo zawsze sie mylę z piłkarzami nawet najlepszych drużyn o rok lub dwa :)

32

Ja wychodzę z założenia że jeżeli ktoś daje kasę lub działa charytatywnie to jego motywy mnie nie obchodzą, bo czy robi to dla rozgłosu czy z dobroci serca najistotniejsze jest to, że komuś to pomoże.

1

Od razu zaznaczę że jestem za Realem i też nie jestem za tym aby ryzykować czyjeś zdrowie czy życie dla rozegrania meczu. Z drugiej jednak strony w 2013 roku na temat wspomnianej uszkodzonej trybuny wydany był jakiś raport. Według tego raportu stan techniczy tej trybuny, od fundamentów po dach jest fatalny i nie nadaje się ona do użytku od dłuższego czasu, bo może stanowić zagrożenie. Hipokryzja pewnych osób w Vigo jest dla mnie niepojęta. Ewidentnie chodziło im o dłuższy odpoczynek przed rewanżem w PK, bo jeżeli twierdzą, że rozegranie meczu stwarza zagrożenie ( czego wcale nie neguję), to opierajac sie o wspomniany raport można stwierdzić, że odpowiednie organy z tego miasta od 3 lat ryzykowały zdrowie dziesiatek tysiecy kibiców, którzy w tym czasie chodzili na mecze Celty.

0

Ja liczę że Real przejedzie do ćwierćfinału, ale spodziewam się trudnego dwumeczu. A poza tym faza pucharowa rządzi się swoimi prawami. Wystarczy jeden gorszy mecz i robi się problem. Mam nadzieję, że takich problemów nie będzie miał Real, bo chciałbym w końcu aby w finale było El Clasico. Tak więc powodzenia z PSG i w maju widzimy się w finale :)

2

,,Postać rzeczy". A co do kursu to rzeczywiście kuszacy.

0

Ja zawsze czekam aż bedzie caly sezon i ogladam za jednym zamachem :) Vane był naprawdę świetną postacią i trochę go szkoda, a scena jego egzekucji zapada w pamieci. 4 sezon ma być ostatnim i może dobrze, bo lepiej skończyć w świetnym stylu, niż robić kolejowego tasiemca z powtarzajacymi sie motywami.

0

Wyprzedzilem Cię z tą propozycją :)

1

Black Sails o piratach.

0

Nawet mi nie przypominaj, bo slabo mi się robi :)

0

Czas zweryfikuje kto miał rację :) Wolałbym żeby sprawdziło się to co piszesz, ale wydaje mi się, że będzie to bardzo ciężki dwumecz.

7

Zostaw 200 na dobre whiskey, bo jak p******* 3 tysie, to bedzie się chociaż czym nawalić.

0

Może tak ale z drugiej strony, to od takiego Napoli w pierwszym koszyku lepszy był chyba tylko Juventus.

0

Oby na strachu się skończyło. Szkoda, że Real nie wylosował Arsenalu.

0

Ja się obrażę:) Zaczynam się obawiać tego dwumeczu.

0

Nie stawiaj nigdy takich kursów. Ja dzisiaj zarobilem . Ako Chelsea i Herta.

1

Zgodnie z tradycja zdobywca hattricka zabiera piłkę do domu. Dobrze, że jedną piłką nie grają, bo Hamsik i Mertens mieliby problem.

0

NAPOLI 7:1!!! Masakra neapolitanska.

0

Zawsze sie może trafić jakiś glupi faul i odnowienie urazu. Ale jeśli jest w 100 % gotowy, to czemu nie.

0

Jak nie gotowy na 100 % to nie warto ryzykować.

0

Pytam się na serio jak uważacie, bo według mnie od Napoli trudniejsze byłoby tylko Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?