seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ledwo trafił tą dobitkę.
0
Nie wiem jak to dokladnie jest liczone, ale dla mnie dawanie asyst przy samobójach albo jak jest dobitka czyjegoś strzału to jest niepoważne.
0
Raczej samobój.
0
No wiec sprawa rozwiązana. Jakby każda ręka była przewinieniem, to nie byłoby dyskusji o kontrowersjach :)
0
Ok, dzieki.
0
A jaki on interes prowadzi? Tak z ciekawości pytam.
5
Zgadzam się. Niektórzy wolą ludzi temperamentnych jak Pique, inni spokojnych, takich jak Iniesta. Różnica jest taka, że osoby takie jak Pique mają swoich zwolenników jak i krytyków, a takie osoby jak Iniesta szanowane są przez wszystkich zdrowo myślących ludzi. Jeszcze się nie spotkałem z jakąkolwiek negatywną opinią na temat jego osoby ( chodzi mi o zachowanie pozaboiskowe, choć i o jego grze przez te wszystkie lata nie można powiedzieć nic złego).
1
Zobacz sobie trailer The last of us 2. Mi się podoba ta piosenka.
0
*Prezydenta, bo Pique jako prezent to chyba tylko dla Shakiry :)
0
Popełniasz czesto wystepujacy błąd. To nie tlen jest trujacy. Po prostu każdy czlowiek choruje na nieuleczalną i śmiertelną chorobę - życie :)
2
Według mnie jest obecnie najlepszą '9'. A co do pierwszego pytania to czesto ludzie mają tendencje do gloryfikowania postaci ze swojego okresu. U młodszych kibiców może być wiecej zwolennikow Lewego jako najlepszego polskiego piłkarza w historii.
0
Ja jestem za Realem. Nie rozumiem za bardzo co chciałeś osiągnąć odpisujac mi. Chodziło o to żeby mnie wysmiać, czy przypadkiem oberwałem?
1
Tak, teraz tak. Dopiero po ostatniej kolejce liczą się bezposrednie mecze.
17
Co do tego czy potrzebna jest woda i tlen to nie wiem, ale kiedyś czytałem że to mało prawdopodobne aby jakakolwiek forma życia nie potrzebowała tych rzeczy. A co do pozaziemskich form życia powiem tak. Jak się pomyśli ile jest gwiazd we wszechświecie, i ile z nich ma swoje układy planetarne, a te z koleji mają swoje księżyce, to zaryzykuję stwierdzenie, że byłoby cudem gdyby nigdzie poza Ziemią nie istniało życie.
1
Problemem w przepisach piłki nożnej jest jak to mówi Pan Andrzej Strejlau ( bardzo madry ekspert, wedlug mnie najlepszy polski) magiczne słowo ,,interpretacja". Ja byłbym za tym żeby nie dawać szerokich ram do interpretacji i byłoby jaśniej. Ma to jednak swoje minusy bo jeżeli ustaliłoby się, że każda reka to przewinienie, piłkarze mogliby celowo kierować piłki w ręce rywala.
3
A ja bym karnego nie dał, ale jak widać zdania są podzielone :)
2
Takie spalone gwizda się na czuja. Nie można tego zobaczyć i albo się trafi albo nie.
0
Powiem szczerze ja jestem za Realem i bym nie dał, ale do pierwszej bramki Villarealu bym się przyczepił, bo tam była ręka i dała korzyść.
0
Właśnie stąd. Jak zdania są podzielone to siłą rzeczy jest to kontrowersja :)
1
Wiesz, że to nie jest Manzano i to zdjecie nie jest z wczorajszego meczu. To nie jest fake. To jest Jurado wychowanek Realu. Byli pilkarze Realu dostają upominki po meczu.
0
Najwiekszym problemem może być to, że walka bedzie 3 rundowa, bo raczej to nie bedzie main event ani co-main event. Gadelha jest piekielnie silna w zapasach i przez pierwsze 2 rundy potrafi stłamsić przy siatce lub w parterze każdego. Ma słabą kondycję, ale na 3 rundy jej wystarczy. Karolina musi starać się dominować w stójce i zadawać dużo ciosów. Nie może pozwolić zamykać się pod siatką i przygotować się dobrze, do obrony obaleń. Jeżeli bedzie tak walczyła ma szansę. Jak dla mnie walka 60:40 dla Gadelhi. Jakby było 5 rund to dałbym też 60:40 ale dla Karoliny.
1
Dalej w artykule jest też o tym z kim solidaryzuja sie kibice w Hiszpanii. Z Realem i Barceloną wychodzi tak, że najwiecej osób ich nie lubi, ale też kibiców w Hiszpanii mają najwiecej. Mało jest tych neutralnych osób.
0
Jak dla mnie to zdjecie nic nie potwierdza, bo ciagle jest to nie najlepsze ujęcie. Zastanawia mnie tylko, że skoro sytuacja jest stykowa, to czemu żadna stacja tv majaca do tego technologie nie zanalizwała tej sytuacji. Jak dotąd to tylko jakieś amatorskie linie rysowane przez kibiców i to na zdjęciu z nienajlepszej perspektywy.
0
Z tym 3/4 Hiszpanii to nie do końca prawda. Bardzo dużo ludzi nie lubi zarówno Realu jak i Barcelony.
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/368517/real-madryt-najbardziej-nielubianym-klubem-w-hiszpanii
3
Według mnie Messi najwięcej daje drużynie jak znajduje się dokładnie w tym miejscu boiska. I to nie dlatego, że schodząc z prawej strony do środka gra gorzej, tylko dlatego, że na pozycji za napastnikiem w obecnej Barcelonie nikt nie jest w stanie zrobić rzeczy chociażby zbliżonych do zagrań Messiego. Skrzydło u Was zawsze można dać dla np. Ardy i nie powinno być tragedii.
2
Jedno mnie zawsze ciekawi w takich sytuacjach. Mianowicie dlaczego nikt o tym nie pisał przed meczem. Przecież jak to prawda, to nie jest tym prezydentem fanklubu od wczoraj i na pewno wiele osób w Hiszpanii co się interesuje piłką musiało to wiedzieć i nikt o tym jakoś nie mówił.
0
Sedziwie w Hiszpanii nie są pewni w co drugiej sytuacji w której używają gwizdka, nie tylko przy spalonych :)
1
Racja. Może jestem nieobiektywny, bo lubię Gibsona, ale dla mnie to świetny aktor i jeszcze lepszy reżyser.
0
No i takie podejście rozumiem :)
1
No to fajnie że jestem tym ziarnem :) Spadam obejrzeć jeszcze jakiś film i idę spać. Narazie.