0

Katalońskie i madryckie dzienniki sportowe są siebie warte. Ich poziom jest równie niski. Zwykłe brukowce. Po ostatnim przegladzie prasy z Francji widać jak daleko hiszpańskim gazetom do tego poziomu.

1

Pewnie dobrze. Praca jest ważna, ale rodzina ważniejsza.

0

To musisz się cieszyć, bo Neymar czym bardziej na luzie tym lepiej gra.

0

Nie Barcelona tylko piłka. Czasami wydaje się, że wie się o niej wszystko, a tu zawsze zdarzy się coś dziwnego i nieprzewidzianego.

0

No Ter Stegen pięknie wybronił.

8

Gdybyście grali dzisiaj tak jak z PSG, to Depor by nie istniało. Gdybanie i wracanie do przeszłości w piłce nie ma sensu.

0

Ale Cię sytuacja na boisku szybko zripostowała. Wypowiedziałeś to w złą godzinę. Ale racja Ter Stegen ostatnio broni bardzo doborze.

0

Bayern już od dawna szykował się do zatrudnienia Guardioli i według mnie Jupp wiedząc o tym ogłosił odejście. Dziwnie to wyszło bo koniec końców odszedł trener który doprowadził drużynę do sukcesu i chyba najlepszego sezonu w historii klubu, bo Bayern od dawna planował zatrudnić Pepa.

0

W Bayernie miał podobnie, a jestem przekonany, że dobrze wspomina pobyt w Monachium.

0

Może tak ale sentyment do klubu pozostał. Widocznie najbardziej w pamięci zapadły mu sukcesy.

0

Nie ma co się dziwić. Z Realu ma niezłe wspomnienia, to raczej do Barcelony by nie poszedł. Chociaż niektórzy na to tak nie patrzą, ale on widocznie tak.

1

Jak będzie z tatą mecze oglądał od małego, to pewnie zarazi się kibicowaniem do Barcelony :). Jeszcze raz gratulacje.

2

Gratulacje. A co jeśli będzie za Realem? Poważnie pytam.

1

Ja to się normalnie boję zakonnic, a co dopiero w horrorach :)

0

Według UEFY 0%, bo u bukmacherów wasze szanse były o wiele większe.

0

A co ma UEFA do kursów. Bukmacherzy dawali Wam o wiele więcej niż 0% szans. Przed samym meczem kurs na awans Barcelony wynosił 7,5 na STS. To bardzo mały kurs przy wyniku pierwszego meczu 0:4.

0

Dokładnie. Mam takie samo zdanie.

3

Nie wiem czemu się tak denerwujesz. Jak karają sędziego, to niech karają. Ja jestem za Realem i powiem Ci, że awansowaliście bo zagraliście świetny mecz. A fakt, że sędzia się gdzieś pomylił to trudno, taka jest piłka. Poza tym to, że sędzia się pomylił to nie wina Barcelony wiec nie bierz na poważnie krytykujacych klub za to, że sędzia zrobił błąd. Takie osoby mają na celu tylko wywołanie kłótni.

0

Nie rozumiem po co ten żart na końcu. Zamiast się śmiać, trzeba się za głowę łapać, że niestety istnieją tacy debilni ,,kibice" jakiegokolwiek klubu. Rozumiem krytykę, ale iść obrażać i niszczyć samochody. Jakby mogli, to by ich pobili pewnie. Patologia totalna.

4

Może zrobię to zbyt pochopnie, ale patrząc po samych okładkach stwierdzam, że poziom dziennikarstwa sportowego we Francji jest o kilka klas przed Hiszpanią. W Hiszpanii As i Marca nie są w stanie uszanować żadnego sukcesu Barcelony, a Mundo i Sport nie uszanuje sukcesów Realu. Po prostu zgraja patałachów dziennikarskich. Zwykłe brukowce są w tej Hiszpanii.

1

Piękny prezent Barcelona zrobiła wszystkim paniom na La Rambli. Gratuluję awansu i odebrania Deportivo tytułu największego powrotu w dwumeczu. Mam nadzieję, że spotkamy sie w finale. Dobranoc (chociaż pewnie dzisiaj nie zaśniecie :) )

1

Raczej wypitego alkoholu, ale co ja tam wiem :)

0

Masz jakieś źródło?

0

Jeżeli ktoś robił to pod publiczke to nieładnie, ale tego jakie kto miał intencje nigdy nie można być pewnym na 100%.

1

Ja się nie boję, ale wolę klasyk w finale:)
A co do kontrowersji to one były, są i będą w piłce na zawsze, wiec nie ma co się bulwersować. Ja się o sędziowanie prawie nigdy nie czepiam.

0

Dlaczego. W dobie mediów społecznościowych można się solidaryzować z ofiarami i ich bliskimi także w taki sposób. Równie dobrze można powiedzieć, że minuta ciszy przed meczami też jest nieporozumieniem. Liczy się gest. Jeżeli komuś naprawdę żal tych ofiar, to sposób w jaki to okażą ma mniejsze znaczenie.

1

Klasyk w finale. Największy mecz w finale największych rozgrywek. Od lat o tym marzę :)

2

To nie jest śmieszne. Wiesz, że wtedy zginęło wiele osób. Nie wypada tak żartować.

0

Dokładnie. Chyba nie będzie słabych par.

0

Ale w 80 to wątpię żeby ktoś większą kwotę postawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?