seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Owszem blado to wygląda jeśli chodzi o statystyki, ale aby ocenić Modrica to trochę za mało. Ja uważam, że obecnie on jest najważniejszym piłkarzem Realu. Bez niego gra wyglada gorzej. To on przewodzi ( z pomocą Kroosa) grze Realu. I nie chodzi mi o kluczowe podania, ale raczej o to, że to głównie on reguluje tempo gry. Kiedy trzeba przyspieszyć albo zrobić przewagę, to pierwszą osobą po której się tego spodziewasz jest Modric. Ma niesamowity balans ciała i w ten sposób potrafi przedrzeć się przez linę pomocy przeciwnika i zrobić przewagę. Dodatkowo mimo że to Casemiro jest tym od defensywy, to Modricowi nie można odmówić tego że walczy w defensywie i potrafi odbierać piłki. Podsumowując, może nie jest to piłkarz który okupuje wysokie miejsca w tabelach wszelakich statystyk, ale trudno wyobrazić sobie na dłuższą metę grę Realu bez niego.
Ps. Starałem sie być obiektywny jak tylko mogłem, ale to mój ulubiony piłkarz w Realu, więc .... :)
1
Na szczęście niektórzy jeszcze potrafią myśleć. Szkoda, że narazie tylko w taki sposób można walczyć z tą głupią grą, ale inicjatywa jest pozytywna.
http://m.eska.pl/hotplota/news/niebieski-wieloryb-kontra-rozowa-panda-polski-twitter-odpowiada-na-glupi-trend/n/100176
2
Kto wie. Może walczy o spadek po babci :)
11
Według whoscored było tego 5. To i tak jest bardzo dużo. 19 to duża przesada. Nie wiem jak musiałoby to być liczone, żeby dobić do tego wyniku, nawet w tak dobrym meczu jaki wczoraj miał Messi.
4
Cały Smuda :D
http://www.meczyki.pl/smuda_walczymy_o_spadek,75241,filmik.html
3
Dlaczego pojechał. Lewy jest największą gwiazdą i liderem jednej z 4 najlepszych drużyn Europy. Według mnie należy mu się TOP 3 w tym roku.
0
To nie polecam próbować, bo to nie jest zbyt zdrowe. Ja zainteresowałem się kiedyś boksem i teraz od czasu do czasu muszę odcierpieć swoje zainteresowania i nocne gale z USA :)
0
To w porzadku. W takim razie życzę całkowitego zapomnienia okresu szkolnego. Nie ma co się już tym zamęczać. Głowa do góry i z uśmiechem przez życie :)
0
Pewnie tak. Za to ja idę zaraz spać, bo po ostatniej nocnej gali boksu z NY dobijam powoli do 40 godzin bez snu i powoli zaczynam to odczuwać :)
0
Ty jeszcze nie śpisz? Ja żartowałem z tym spaniem w szkole :).
0
A to przepraszam, nie wiedziałem. Przykro mi, że tak było. Mam nadzieję, że chociaż dorosłym życiu wszystko się jakoś układa.
0
Racja. I ten maraton meczy kiedy dochodzą ćwierćfinały LM, również wydaje się nieco trudniejszy dla Realu.
4
Co takiego strasznego wydarzyło się w tych szkołach ? :)
0
To nie śpij do rana. Potem w szkole sie wyśpisz :)
0
Dobra robota. Fajnie poczytać o pozostałych meczach, bo wszystkiego się nie ogląda.
1
Ogolnie ok, ale Casemiro strzelił gola nogą. Tekst to twoja twórczość, czy to z jakiegoś źródła?
5
Jestem tutaj gościem i doskonale o tym wiem. Do każdego staram się odnosić z szacunkiem. Zwróciłem tylko koledze uwagę, wcale go nie wyzywając, ani nie obrażając. Nie rozumiem tylko dlaczego Ty próbujesz obrazić mnie pisząc ,,Możesz tego nie wiedzieć bo jesteś kibicem realu".
1
Nie rozumiem co Ciebie tak zdenerwowało. Po co ten sarkazm?
0
Na pierwszym miejscu Real, ale zaraz za nim boks i mma. Stare dobre czasy boksu. Od tego się zaczęło i u mnie już tak zostało :)
0
Oczywiście, że oglądałem i było warto, bo walki były bardzo dobre. Tak ogólnie to ja żadnej większej gali bokserskiej nie odpuszczam :)
0
Ok, dzięki.
0
Chyba to nie to, bo w Europie lubię np. Francję, czy Włochy, a oni też czesto są faworytami.
0
A Nadal gra, bo nie jestem zapoznany z obsadą turnieju?
15
Rozumiem, że można kogoś nie lubić i jest to normalna sprawa, ale nie wypada pisać imion lub nazwisk z małej litery. Trochę to niegrzeczne.
0
Federer wygrał, to przełączaj na horror i miłego seansu :)
2
Jak ktoś nie ma co robić to na TVN jest Ring. Świetny horror.
0
Nie wiem czemu, ale nigdy nie lubiłem Argentyny i Brazylii. Zawsze oglądałem mecze z Ameryki Pd. żeby kibicować ich rywalom :)
1
Dost to trudno mi powiedzieć ile jest w stanie jeszcze ustrzelić, a Aubameyang może powalczy, ale w lidze Borussia jak i on sam grają dziwnie. Zdarzaja sie serie dwóch, trzech meczy gdzie jest słabo. Messi też tak ma, ale nawet jak gra słabo może coś strzelić.
13
Tutaj liczy się tylko liga, a Messi się dzisiaj wykartkował i nie zagra w nastepnym meczu.
4
Chyba Messi zgarnie nagrodę w tym roku.
Edit. Cavani ma pecha, że Franja ma x1,5 tylko, bo strzela w tym roku bardzo regularnie.