0

Extreme Sports w nocy z soboty na niedzielę. Dokladnie o 4.00 rozpoczyna się transmisja.

1

Po konsultacjach z lekarzem walka została przywrócona do karty walk. Tak wiec miłego oglądania :)

0

A Miesha Tate to niby nie miała :) I jakoś dane nam było ją oglądać w oktagonie. Albo się przepisy zmieniły albo Miesha miała specjalne ,,ulgi" regulaminowe.

3

Albo nie rozumiesz, albo nie wiem co. Ogórki to przydomek Leganes. Prosta gra słów :)

8

To gra słów. Ogórki to przydomek Leganes.

0

Wyglądało na celowe wykartkowanie, tylko czemu tak szybko?

9

Czytałem niżej, że zaczynasz aktywniejszy tryb życia i to się chwali, ale nie wal od razu z grubej rury z tą aktywnością, tylko stopniowo ją zwiekszaj. Jak do tej pory mało się ruszałeś i nagle chcesz wszystko na raz robić, to się zajedziesz i szybko zniechęcisz. Nie od razu Rzym zbudowano. Zacznij powoli, ale systematycznie. Ruch ma sprawiać radość, a nie być meczarnią. Życzę zapału i rozsądku. Trzymaj się.

0

Nie.

1

Nie widzę w tym nic śmiesznego. Dla porównania najlepsze wyniki młodzików do 15 lat w sprincie na 100 m, są sporo poniżej 10,5 s. Rekord świata kobiet ( kategoria seniorska) to 10,49s. Po prostu taka jest przwaga siłowa, szybkościowa i kondycyjna mężczyzn (nawet nastolatków) nad kobietami. Nie ma się z czego śmiać. To są mistrzynie świata. Są najlepsze wśród kobiet i należy im się za to szacunek.

1

Polska waga :) Tam mamy najlepszych bokserów.

3

Mam do Adamka szacunek za osiągniecia, ale trzeba wiedzieć kiedy odejść. Teraz rozmienia się na drobne. Cześć osób średnio zainteresowanych może go w przyszłości kojarzyć nie z tego, że był mistrzem świata, a z tego, że toczył freak fighty z Saletą. Według mnie powinien odejść, ale jego życie, więc niech robi co chce.

0

Zobaczymy, ale wątpię. Haye chciałby trochę grosza przytulić, a na takiej gali niemalże całość kwoty przeznaczonej na gaże byłaby dla Moneya ( i trochę dla McGregora).

1

Raczej plota. Po prostu po swojej ostatniej walce w UFC, Manuwa zaczął wyzywać Hayea na pojedynek. Zwykłe polowanie na wypłatę i pewnie nic z tego nie będzie.

0

Źródło?

14

Messi gra całe życie w jednym stylu gry, w jednym klubie, w jednej lidze, a podważanie jego wielkości możnaby potraktować jak bluźnierstwo. Według mnie to żaden argument. Co innego jakby Lewy grał w innej lidze i się nie sprawdził, a tak to jest tylko gdybanie.

23

Akurat to, że ktoś uważa Lewandowskiego za najlepszego napastnika, wcale nie jest taką głupotą. Każdy może mieć swoje zdanie, czy to Suarez czy Lewy jest lepszy i na pewno jest wiele wiele sensownych argumentów przemawiajacych za jednym jak i drugim. Niepokojące jest to, że Polak jest jednym z najlepszych piłkarzy ( a według wielu, w tym mnie najlepszym napastnikiem), a tak wielu rodaków każde pochlebstwo i docenienie jego klasy przez kibiców i ekspertów odbiera jako żart.

3

Ja bym się śmiał, jakby ktoś mi tak zrobił.

14

Chyba żartujesz. To jeden z lepszych żartów o jakich słyszałem.

1

Racja. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

Aha. Czyli tak jak przypuszczałem. Zwykła nic nie znacząca zabawa. Dzieki za odpowiedź.

0

O co chodzi, bo ja nie w temacie?

0

Głowacki wybił mu boks z głowy :).
A na poważnie to może wiek. Jedni walczą w dobrej formie do 40, a niektórzy wyraźnie obniżają loty tuż po 30. Dobrze, że przegrał, bo to straszny faularz. Sędziowie to tolerują, ale on w niemal każdej walce powinien mieć odejmowane punkty. Breidis lepszy boksersko. Huck atakował chaotycznie z doskoku, szerokimi sierpami i strasznie nadziewał się na lewe proste. Breidis ładnie pracował na nogach. Schodził w prawo, dalej od najgroźniejszej broni Hucka ( prawego cepa :) ). Dodatkowo od czasu do czasu mocno bił na tułów pod lewym łokciem Hucka. Nie dał się wciągnąć w bijatykę Hucka i zasłużenie wygrał. Kto wie może kiedyś zawalczy z Glowackim lub Włodarczykiem.

0

Kto oglądał wiadomości sportowe na TVP1. Ale sobie jaja robią :)

0

Zazdrościsz Gerardowi Shakiry ? ;D

0

Nic nie wymyśla. Siła razy ramię to nic innego jak moment siły. Hajto to wyedukowany fizyk :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

O Ty cwaniaku :)

0

Nic nie wymyśla. Siła razy ramię to nic innego jak moment siły. Hajto to wyedukowany fizyk :)
Edit. Sorry, nie do Ciebie ta odpowiedź.

0

Wiem, że dzisiaj jest Prima Aprilis, ale teraz całkiem poważnie. Jeżeli Bayern wygrałby LM, to Lewandowski wyrasta na jednego z głównych kandydatów do Złotej Piłki.

10

Kiedyś i tak pewnie zdobędzie ZP, ale nic na siłę. Bardzo rozsądne i godne pochwały podejście do sprawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?