seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taka rada na przyszłość. Wystarczy Git i 12 spacji :)
0
Jeżeli numer z twojego nicka jest datą twojego urodzenia, to nie powinieneś mnie nazywać chłopcem :). A co do Diego to słynie z kilku zagrań, ale chyba każdy zna powiedzenie ręka boga.
0
Chyba do Maradony, bo to on słynie z zagrania ręką :)
1
Wall poprowadził Wizards do pierwszej wygranej w playoffs. O ile się nie mylę to skończył z 32 punktami i 14 asystami. Lider :). Gortat też nieźle. Bodajże 14 punktów i 10 zbiórek.
0
*w dobrej jakości. Korekta wstawiła w domu :)
0
Wall i jego 3 sekundowe jednoosobowe kontry :). Fajnie się to ogląda.
0
Wizards i Celtics moje ulubione drużyny :)
0
Najlepiej pobrać z sieci w domu dobrej jakości. A co do serialu to według mnie świetny. Niektórzy mówią, że za dużo gadania, ale ja wolę dobre dialogi od akcji.
0
No to go go Wizards :)
0
Kto ogląda Wizards? Przyznawać się :)
0
Może jest, ale nie na polski rynek.
0
I dobrze. Mimo że dla Realu brak Neymara to spore ułatwienie, to jednak wolałbym El Clasico w najmocniejszych składach.
1
Spoko. Wbrew pozorom sporo osób się na to łapie.
10
Wiek XIX trwa do roku 1900 włącznie. Żyje jeszcze chyba 2 lub 3 ludzi urodzonych w 1900 roku, a wiec w XIX wieku.
1
Patrząc na skuteczność kolegów z drużyny nie będzie łatwo, ale wydaje mi się, że jednak dobije do 10 asyst.
3
W samej lidze to Marcelo 8 a Carvajal 3. W LM Marcelo 0, a Carvajal 4.
0
Jak ma go Shakira ogarnąć, jeśli mogę wiedzieć?
3
Wszyscy w jednym meczu z bramką na koncie. Ostro pojechałeś :). Ale niech Ci się spełni na święta :)
0
Trafione w punkt :)
2
Jak trenował Real, to też prawie cały czas grał jednym składem. Gość ewidentnie nie lubi rotować.
0
No to ładnie koleżankę pocieszyłeś :)
1
Zawsze tak jest. Żeby ktoś wygrywał, ktoś musi przegrać.Ja Wam zazdrościłem, jak Barcelona wszystko wygrywała.
Ps.
Poza tym jeszcze Real nic nie wygrał w tym sezonie.
0
Albo szybko wyleciał :)
5
Kiedyś słyszałem, że ma trudny charakter i jest bardzo konfliktowy. Może to jest problemem.
1
Poziom techniczny strony bardzo do tego zniechęca. Wieczne szukanie po komentarzach kto do ciebie odpisuje jest denerwujące. Tutaj jest łatwiej.
0
Bo lubię porozmawiać o piłce i innych tematach sportowych i nie tylko, a Wasza strona (szczególnie La Rambla) daje takie możliwości.
0
Nie, ja po prostu jestem za Realem.
5
A dlaczego nie?
0
Mi to nie przeszkadza, bo jestem za Realem, ale szkoda piłkarzy Bayernu. Ważna część sezonu a oni się wykruszają. To się nazywa pech.
1
Boateng kontuzjowany, jego występ w rewanżu z Realem pod znakiem zapytania. Nie zagra też kontuzjowany Hummels, a Martinez pauza za czerwoną. Ale mają pecha.