1

Taka rada na przyszłość. Wystarczy Git i 12 spacji :)

0

Jeżeli numer z twojego nicka jest datą twojego urodzenia, to nie powinieneś mnie nazywać chłopcem :). A co do Diego to słynie z kilku zagrań, ale chyba każdy zna powiedzenie ręka boga.

0

Chyba do Maradony, bo to on słynie z zagrania ręką :)

1

Wall poprowadził Wizards do pierwszej wygranej w playoffs. O ile się nie mylę to skończył z 32 punktami i 14 asystami. Lider :). Gortat też nieźle. Bodajże 14 punktów i 10 zbiórek.

0

*w dobrej jakości. Korekta wstawiła w domu :)

0

Wall i jego 3 sekundowe jednoosobowe kontry :). Fajnie się to ogląda.

0

Wizards i Celtics moje ulubione drużyny :)

0

Najlepiej pobrać z sieci w domu dobrej jakości. A co do serialu to według mnie świetny. Niektórzy mówią, że za dużo gadania, ale ja wolę dobre dialogi od akcji.

0

No to go go Wizards :)

0

Kto ogląda Wizards? Przyznawać się :)

0

Może jest, ale nie na polski rynek.

0

I dobrze. Mimo że dla Realu brak Neymara to spore ułatwienie, to jednak wolałbym El Clasico w najmocniejszych składach.

1

Spoko. Wbrew pozorom sporo osób się na to łapie.

10

Wiek XIX trwa do roku 1900 włącznie. Żyje jeszcze chyba 2 lub 3 ludzi urodzonych w 1900 roku, a wiec w XIX wieku.

1

Patrząc na skuteczność kolegów z drużyny nie będzie łatwo, ale wydaje mi się, że jednak dobije do 10 asyst.

3

W samej lidze to Marcelo 8 a Carvajal 3. W LM Marcelo 0, a Carvajal 4.

0

Jak ma go Shakira ogarnąć, jeśli mogę wiedzieć?

3

Wszyscy w jednym meczu z bramką na koncie. Ostro pojechałeś :). Ale niech Ci się spełni na święta :)

0

Trafione w punkt :)

2

Jak trenował Real, to też prawie cały czas grał jednym składem. Gość ewidentnie nie lubi rotować.

0

No to ładnie koleżankę pocieszyłeś :)

1

Zawsze tak jest. Żeby ktoś wygrywał, ktoś musi przegrać.Ja Wam zazdrościłem, jak Barcelona wszystko wygrywała.
Ps.
Poza tym jeszcze Real nic nie wygrał w tym sezonie.

0

Albo szybko wyleciał :)

5

Kiedyś słyszałem, że ma trudny charakter i jest bardzo konfliktowy. Może to jest problemem.

1

Poziom techniczny strony bardzo do tego zniechęca. Wieczne szukanie po komentarzach kto do ciebie odpisuje jest denerwujące. Tutaj jest łatwiej.

0

Bo lubię porozmawiać o piłce i innych tematach sportowych i nie tylko, a Wasza strona (szczególnie La Rambla) daje takie możliwości.

0

Nie, ja po prostu jestem za Realem.

5

A dlaczego nie?

0

Mi to nie przeszkadza, bo jestem za Realem, ale szkoda piłkarzy Bayernu. Ważna część sezonu a oni się wykruszają. To się nazywa pech.

1

Boateng kontuzjowany, jego występ w rewanżu z Realem pod znakiem zapytania. Nie zagra też kontuzjowany Hummels, a Martinez pauza za czerwoną. Ale mają pecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?