1

Parę minut już minęło od meczu, to trochę na chłodno powiem coś od siebie. Parę miesięcy się już tutaj udzielam i pewnie niektórzy wiedzą, że jestem za Realem. Dzisiejszy mecz i to co się w nim działo każdy widział w tv lub necie i ja nie zamierzam zakrzywiać rzeczywistości i otwarcie przyznaję, że sędzia w ogromnym stopniu przyczynił się do wyelominowania Bayernu. Nie powiem, że obecność Realu w półfinale mnie nie cieszy, bo byłbym kłamcą i hipokrytą, ale radość ta jest stlumiona przez niesmak jaki ppzostawia sędziowanie w tym meczu. Gdyby nie sędzia, to przy stanie 1:2 mogło być różnie. Nawet powiem, że Bayern zyskiwał wtedy znaczącą przewagę i na ten stan stawał się faworytem do awansu. Bardzo możliwe (chociaż nie pewne), że bez tych błędów od stanu 1:2 to Bayern zdołałby strzelić gola na wagę awansu. Mimo tego nie lubie sytuacji w których sedzia pomaga Realowi, bo trochę mi głupio. Sądzę, że Real i Bayern to godni siebie rywale i Bayern to udowodnił. Szkoda, że sędzia nie pozwolił na rozstrzygnięcie meczu do konca w sprawiedliwych okolicznosciach. Może bym się wtedy nie cieszył, ale nie lubie takich sytuacji i czuję naprade duży niesmak. Mam tylko nadzieję, że w końcu piłka pójdzie za przykładem innych popularnych sportów i wprowadzone zostaną powtórki wideo. Może wtedy chociaż te ogromne błędy będą wyelomonowane i więcej będziemy rozmawiać o meczach samych w sobie, a nie o sędziowaniu.

0

Liczy się.

0

Norma. El Clasico rządzi się swoimi prawami.

15

Chyba żartujesz.

1

Ta obrona Bayernu, to dzisiaj sporo błędów robi :)

0

Jakby każda bezbramkowa połowa tak wyglądała to w piłce nie byłoby nudnych meczów.

0

Super mecz.

0

Mam wrażenie, że Monaco gra zawsze do około 60 minuty i potem siada kondycyjnie. A widomo kto gra najlepiej w końcówkach :)

0

Owszem, nawet śmieszne to było :)

0

Pozwolę się nie zgodzić, ale pewnie oboje jesteśmy nieobiektywni :)

1

Jak z jakiegoś pornosa :)

0

Przegrał jeden mecz.Z Donskoyem 1:2.

0

Czyli trzeba się nie bać :). Problem w tym, że to nie takie proste.

1

Droga, Zbaw nas ode złego, Zielona mila, Adwokat diabła, Dziewiąte wrota, Forrest Gump, Tańczący z wilkami, Siedem lat w Tybecie, Quo Vadis, Ogniem i mieczem, Imię Róży.

0

Pewnie tak, ale ci ludzie się z tym nie kryją. Opowiadają otwarcie jak rąbali siekierami kobietę. Inni z koleji pochowali kobietę żywcem. Okropna śmierć.

7

Ale dokument na National Geographic. W Papui Nowej Gwinei wciąż odbywają się polowania na czarownice. Gość normalnie rozmawia z ludzmi i oni mu opowiadają jak torturowali kobiety rozżarzonymi prętami. Potem porąbali je żywcem, bo uznali je za czarownice. I jeszcze się śmieją jak to opowiadają. Aż strach pomyśleć, że takie rzeczy dzieją się jeszcze na świecie.

Ps.

Policja pozwalała na tortury, ale nie pozwoliła zabijać. Dlatego odjechali a oni wtedy zabijali te kobiety. Masakra.

0

Dobranoc.

7

Real strzelił gola i jak sie cieszyli, to Barcelona wznowiła i chciała strzelić na pustą bramkę. Sędzia oczywiście gola nie uznał, a Barcelona przeprosiła za zachowanie młodzika. Koniec sprawy. Media niepotrzebnie rozdmuchały tą sytuację.

6

Chyba 7 federacji i LM, bo jest 8 grup.

0

Oby u nas nie sfrajerzyli i nie doprowadzili do sytuacji w której będzie chciał definitywnie odejść.

16

Chyba jajko, bo bukmacherka powstała o wiele później :)

0

Przewiń parę postów niżej jest sporo tytułów :)

0

Teraz gra już gorzej, ale ja jestem wierny kibic i będę za Nadalem do końca jego kariery.

0

Mnie wtedy nie było. Jak teraz to się powtórzy to nie idę spać :)

1

Ja od zawsze team Nadal :)

0

Pierwsze rundy to zawsze mi się dłużą i nudzą :)

1

Tak ale zdobywanie tej ,,wiedzy" piękne nie było :) Szczególnie kac morderca co nie ma serca :)

1

Alkohol jest sprawiedliwy. Ukarze kazdego, kto spróbuje go pokonać :)

0

Są rzeczy, które nie powinny ujrzeć światła dziennego :)

0

Dla mnie studia to była szkoła życia :). Jakbym miał opisać co ja tam zrobiłem jak się upijałem, to byście mnie wyśmiali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?