seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo niewdzięczny kibic to musiał pisać. Mimo że kibicuje Realowi doskonale wiem, że Messi to najlepszy piłkarz, ale jak ktoś ( jeszcze nazywajacy siebie kibicem Realu) pisze, że Ronaldo to tylko grajek z balejażem to zachowuje się glupio. Mnie momentami Ronaldo bardzo irytuje, ale mam jednak w pamięci, że trochę bramek dla Realu strzelił i w jakimś stopniu przyczynił sie do paru tytułów. Dlatego nie rozumiem osób gwizdajacych na graczy lub wylewajacych pomyje na graczy własnego klubu.
0
Mam nadzieję, że będzie bronił tylko to co w Niego leci. Szczególnie w meczach z Realem :). Na moje nieszczęście tak nie jest :). Bardzo dobry bramkarz. Ma w sobie trochę wariactwa, ale taki Neuer też ma więc nie jest źle. Według mnie nie jest top 3, ale jest bardzo dobry. Nie rozumiem tej wszechobecnej krytyki na Marca.
1
Gratulacje. Messi zagrał świetnie dzisiaj. Dalej walczycie z nami o mistrza. Jeszcze będzie ciekawie.
5
Słabyś w kibicowaniu. Trzeba wierzyć w swoją drużynę.
Edit. I widzisz, dla mnie to gorzej, bo Real przegrał, ale miałem rację.
0
Dzięki
0
Gdzie to losowanie?
6
Monaco- Atleti i Juve- Real.
0
Tym bardziej, że po ostatniej wojnie Whyta z Chisorą, można mieć pewne wątpliwości, co do siły ciosu Dilliana. Tam padały bomby z pełnym wymachem i obrotem całego ciała i jakoś Chisora nie padł.
0
Myślę, że wygra Whyte na punkty. Wach jest wolny, ale raczej nie do znokautowania :)
1
Ok. A teraz podejdę bardziej fizycznie do podania z około 50 metrów. Sędzia wsłuchuje się w moment podania. Prędkość dźwięku w powietrzu to około 340m/s. Czyli dźwięk podania dotrze do sędziego po 50m : 340m/s = niecałe 0,15s. W eksperymencie podano, że kontakt nogi z piłką przy podaniu to około 0,06-0,08s i może to przy zawodnikach biegnacych w przeciwnych kierunkach dać metr różnicy. Tutaj dźwięk podania dotrze do ucha sędziego po niemal dwukrotnie dłuższym czasie, wiec różnica w ustawieniu piłkarzy może wynosić nawet 2 metry. To ogromna różnica. Takie sytuacje rozwiąże tylko VAR. Podtrzymuję swoje zdanie, że gwizdanie liniowych to gwizdanie na czuja. Bardzo często po prostu strzelają, czy spalony był czy nie.
0
Ale po te talenty to chyba będzie spora kolejka.
0
W formie jest świetnej i jak kontuzja nie odbije się na jego dyspozycji, to jest to bardzo możliwe.
0
Neymara. Najlepiej w wakacje. Może zrobiłby jakąś imprezkę, może na jachcie. Sądzę, że z nim nie byłoby nudno.
0
No to pech. Będzie miał teraz czas żeby dobrze zaleczyć uraz, bo sezon już prawie skończony.
Edit. Aha zapomniałem o pucharze konfederacji :)
0
To według mnie tym bardziej przy tumulcie na stadionie pełnym kibiców, takie coś jest gwizdaniem na czuja. A jak jest długie podanie z 60 metrów to przy takim hałasie nie chce mi się wierzyć, że liniowy to usłyszy.
Edit. Czasmi nawet piłkarz może nie usłyszeć gwizdka w takim hałasie, a co dopiero liniowy kopnięcia piłki.
1
No nie powiem, konkretna odpowiedź :)
0
Na słuch podanie wyczuwają. W jaki sposób, bo nie za bardzo rozumiem?
2
Stworzą własną ligę w której nie będzie sędziów?
0
Z tego co pamiętam to miał wcześniej problem z kolanem. To chyba jakąś nowa kontuzja, a nie żadne odnowienie?
0
Ciekawy eksperyment telewizji SKY odnośnie odgwizdywania spalonych (takich na styku):
,,Podczas tego eksperymentu pokazano nam, że zagrywając piłkę zawodnik ma ją na bucie przez 0,06-0,08 s. Jeżeli dwóch zawodników rozpędza się w przeciwnych kierunkach osiągając prędkość do nawet 12 m/s, to łatwo policzyć, że w ciągu 0,06-0,08 s robi się między nimi różnica do metra."
To pokazuje, że system VAR jest koniecznością. Sędziowie liniowi chcąc nie chcąc, bardzo często gwizdają na czuja, bo ludzkie oko nie może tego wyłapać z odległości 20, 30 lub nawet ponad 50 metrów. Tym bardziej, że liniowy najpierw patrzy się na piłkę, a dopiero po momencie podania musi obrócić głowę i patrzeć na linię spalonego. Po tym czasie może ona już wyglądać nieco inaczej, co pokazuje eksperyment telewizji SKY.
0
Na pole :)
0
Ale się tekst rozciągnął. To chyba po edytowaniu takie coś się dzieje.
1
Chyba ostatnio pokonali Napoli. Chyba w półfinale.
28
Gratulacje dla kibiców Barcelony na stadionie. Bardzo ładne zachowanie. Doping i podziękowanie za walkę.
0
Masche by strzelił.
1
Monaco gra do 60 minuty, a potem na oparach jedzie.
3
Starał się ruchami głowy dociągnąć resztę ciała do przodu :)
1
Marcelo to ma serce do piłki. Gość po prostu kocha grać i żadne płuca mu w tym nie przeszkodzą.
1
Ja już dawno obejrzałem wszystkie sezony. Warto.
0
Dziękuję i wzajemnie.