7

Messiego też byś oddał :)

3

Nie rozumiem tego wysypu komentarzy o ZP. Tak bardzo wszystkich ta nagroda grzeje. Szczerze to nie obchodzi mnie czy zdobędzie ją Ronaldo, czy Messi, czy Neymar, czy ktoś inny. Nie mam z tym problemu. Takie nagrody według mnie nie mają żadnej wartości. Piłka nożna to sport zespołowy. Dla mnie liczy się czy klub wygra trofea. LM, La Liga i Puchar Króla to są trofea, a Złota piłka to zabawa dziennikarzy i kibiców. Jakieś niewymierne plebiscyty. Nie ma co przykładać do tego wagi.
Tak wiec nie denerwujcie się niewartymi nerwów rzeczami.
Ps.
Powodzenia w PK. Mam nadzieję, że przyszły sezon zaczniemy od El Clasicio w Superpucharze Hiszpanii. No chyba, że uda się wam wydrzeć mistrzostwo.

2

Kroos to taki piłkarz który dla wielu kibiców jest nudny i po części mozna się z tym zgodzić (akurat ja go lubię), ale dla trenera to jest skarb. Pod wzgledem taktycznym i umiejetnosciami adaptacji do istniejącej na boisku sytuacji to jest absolutny światowy top. Z nim jest trochę tak, że choćby na boisku w danej chwili był tylko jeden kolega do którego można skutecznie i dobrze podać, to choćby Kroosa obskoczyło pięciu rywali to on i tak poda dokładnie do tego jedynego nieodcietego od podania.

9

Ma jedną bramkę więcej, wiec na logikę to ma szanse. Mi się wydaje, że może być remis w bramkach.

3

Jak dla mnie wygląda to tak, że jak tylko Atleti usłyszało Real w ostatnim losowaniu to od razu zapanował niepokój. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że te porażki w LM z Realem w ostatnich 3 sezonach siedzą im z tyłu głowy i przez to za bardzo się spinają.

0

Messi, jak pies Isco. Będziesz miał sławnego psa :).Kto wie może nawet nauczy się sztuczek z piłką.

7

Weź całą na wszelki wypadek. Przecież ciężka nie jest :)

0

Masz rację. Nazywanie kogoś idiotą to przesada. Ale co do pogladu samego w sobie, to może on być głupi. Nawet mądrym osobom zdarza się mieć bardzo głupie zdanie na jakiś temat.

0

Może tak, ale czesto nie słucham komentatorów, mimo włączonego głosu. Jakoś nie skupiam się na tym co mówią.

5

"Poglądy"?? Jak jakiś niewychowany dres z blokowiska zacznie wypisywać na ścianach j***** policję, bo ma takie "poglądy" to należy te jego "poglady" szanować.

Ja jestem z Krakowa i tutaj nieraz te jak to nazywasz poglądy dochodzą do stanu, w którym kibole ganiają się z maczetami. Jak wszyscy by się tylko wyzywali, obrażali i prowokowali, to do takich sytuacji dochodziłoby częściej. Ja jestem za Realem i nigdy nie przyszłoby mi do głowy deptać koszulkę Barcelony, czy obrażać jej kibiców. Co więcej, mam wielu kolegów kibicujacych Barcelonie, i nie ma nic lepszego niż obejrzeć z nimi wspólnie El Clasico. W sportowych aspektach się nie zgadzamy, ale każdy każdego szanuje i tak to powinno według mnie wyglądać.

1

Szczególnie trzecia opcja. Kiedyś oglądałem mecze bez głosu i innaczej się to odbiera. Żaden komentator nie gada ci gdzie był faul, a gdzie nie było. Wszystko po prostu widzisz i oceniasz samodzielnie. Zdanie komentatora nieco wpływa na osąd widza. Nie zawsze ale w pewnym stopniu tak.

2

Owszem, miedzy klubami jest rywalizacja, ale ja jestem zdania, że sport pozostaje tylko sportem. Zdecydowanie bardziej wolę takie obrazki:
http://imgur.com/a/PbWVn

0

A pesymistyczna jaka?

0

Nie wiadomo czy się doczeka. Podobno jeżeli wygra AJ to dostanie dobrowolną obronę :)

1

Nie bądź taki hop do przodu:). Nie mówię, że to nie możliwe, ale w tej walce wiele może się zdarzyć. Na pewno kursy na WK są kuszące.

1

Klincze są właśnie po to aby unikać półdystansu :). Kliczko cwany lis i wie że trzeba się powiększać na rywalu, żeby go zmęczyć. Jak będzie umiejętnie klinczował i lewy prosty będzie dobrze pracował, to Wlad ma szanse. Dla mnie 60:40 AJ, ale jak Kliczko wygra to wielkiej niespodzianki też nie będzie.

1

Mniej wiecej 23, czyli w przypadku boksu może byc nawet przed północą.

1

Ja też nie mogłem znaleźć i ostatecznie musiałem odstać swoje w kolejce w US :).

0

Wątpię. Poza tym chyba sprzedawca praw do LM ma jakieś zastrzeżenia odnośnie metody transmisji. Nie jestem pewien, ale kiedyś słyszałem, że LM nie można puszczać w PPV.

3

Jeszcze stracą ligę angielską i jak dla mnie mogą przestać istnieć. Chyba powoli nc+ się kończy.

0

Ładne :)

1

Zgadzam się. Tam bardziej liczy się sensacja i rozgłos niż jakość informacji i rzetelność.

0

Bardzo dobra decyzja. Łysy już będzie kojarzył się z jakąś pozytywną zmianą w piłce :).

0

Zależy dla kogo :). U mnie przeprowadzka. Istna katorga. Nie mam już siły :(

0

Boguski :)

0

Trochę trzeba, ale od tego są inni piłkarze :)

0

Skąd wiesz. Może kiedyś narodzi się ktoś lepszy. Nigdy nie wiadomo.

0

Może dziwnie to zabrzmi w kontekście meczu który skończył się wynikiem 2:3, ale to był mecz bramkarzy. Mnóstwo świetnych interwencji z obu stron.

0

Dlatego nie powinno się wnerwionym wypowiadać, jeśli się tego nie kontroluje. Lepiej ochłonąć. Chyba, że ktoś wygłasza takie opinie na serio, to wtedy lepiej machnąć na to ręką i nie wdawać się w dyskusję :)

1

Ja nie jestem jego fanem, ale wiem, że jest najlepszym piłkarzem. Mam nadzieję, że nie jestem głupi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?