seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak na priv:) A potem ślub, dzieci i problem komu mają kibicować ;)
3
Wielki talent, ale czas go zweryfikuje. Już od groma było wielkich talentów, które teraz są przeciętniakami.
0
Oczywiscie, że nie byłyby problemem. Co najwyżej dyskusja byłaby ciekawsza, ale zawsze się można dogadać.
0
Bajera na La Rambli :) Brzmi jak jakaś telenowela.
1
Mecz meczowi nierówny.
0
E tam przesadzasz. Ja jestem za Realem a bym sie z Tobą dogadał, gwarantuję :)
0
Chyba koleżanko :)
1
Nie do konca o to mi chodziło. Raczej o to, że bez przesady, ale momentami musi odreagować. Jakby miał się prowadzić tak super restrykcyjnie ala np. nielubiany tutaj Ronaldo, to nie miał by takiego wewnetrznego komfortu. Podsumowując Neymar to taka osoba bardziej uśmiech ponad powagę i z tego płynie jego siłą. Nie sądzę że trzeba cokolwiek u niego tonować. Taki styl bycia po prostu mu pasuje i nie sądzę by przeszkadzał mu w grze.
5
Neymar to brazylijska dusza. Nie wiem czy da się stonować jego chęć do imprez. Balange ma we krwi :)
0
Nie wiem
0
A może będzie 5-4 i jest manita :)
0
Niezły mecz. Naprawde dużo się dzieje.
2
Asysta ręką zgodna z przepisami :)
0
No bez przesady ;)
0
A, ok :)
0
Co Umtiti?
0
Oby w meczu ćwierćfinałowym :) Ja za Realem jestem.
0
Ciekawe kiedy straci :)
0
Jak będą tak grać, to Guardiola ma wieksze szanse na trofeum w pucharach europejskich w przyszłym roku. W końcu w LE są łatwiejsi rywale :)
Ps. Liverpool dalej swoje - syndrom Robin Hooda :)
0
No to szkoda.
0
Takich kursów się nie gra, bo ryzyko jest większe, niż ewentualne korzyści w wypadku trafienia. A ile miałeś do wygrania?
4
Patrzac po kursie to chyba obstawiłeś wygraną Stocha w Raw Air ale mogę się mylić.
1
A poza tym wydaje się to niebezpiecznie. Oby tak się nigdy nie stało, ale wydaje mi się, że może się to kiedyś skończyć fatalnym upadkiem.
8
Jak dla mnie to fatalnie to wygląda. Kraft i Stoch latają pięknie.
0
Ja jestem za tym, aby był finał Real - Barcelona :)
0
Z warunkami fizycznymi to nie do końca sie zgodzę. Golovkin to naturalny średni i nigdy dużo nie zrzuca do ważenia. Canelo katuje się zbijaniem wagi niemiłosiernie. W samym dniu walki sądzę, że rudy wniósłby wiecej kilogramów do ringu. A jeśli chodzi o ewentualną walkę to sądzę, że na stan obecny GGG wygrałby, ale nie odbieram szans Canelo. Nie jest on lotny na nogach i byłby łatwiejszy do trafienia, ale też ma swoje atuty. Jest twardy i mimo tego że ogolna szybkość u Canelo nie jest jakąś imponująca, to same ręce ma naprawdę szybkie. Ma dobry timing i potrafi bić krótkie i celene kombinacje ciosów górą dół. Sądzę, że walka mogłaby być bardzo interesująca, ale na stan obecny to sądzę, to jest jakieś 65-35 GGG.
Ps. Po tym jak Jacobs poradził sobie w walce z GGG zastanawiam się czy Lara nie dałby rady wyboksować GGG. Kubanczyk jest bardzo trudny do trafienia, a w ringu potrafi ,,tancować" na nogach i pykać na punkty szbkimi krotkimi atakami o wiele lepiej od Jacobsa. Tyle, że jest mniejszy. Trudno powiedzieć :)
1
Gonzalez dalej jest dla mnie fenomenalnym bokserem, ale super musza to już chyba o jedną kategorię za wysoko dla niego. Jego ciosy w tej kategorii nie robią już takiego wrażenia. Dodatkowo pewnie niedawna śmierć jego wieloletniego trenera, którego traktował jak ojca odbiła się w pewnym stopniu na jego psychicznym podejściu. Sama walka kapitalna. Niech ktoś mi powie, że nizsze wagi są nie ciekawe :). Co do walki wieczoru, to według mnie minimalnie zwyciestwo na pts Golovkina jest sprawiedliwe, ale gdyby werdykt poszedł w drugą stronę to nie byłoby skandalu, bo wiele rund było bardzo wyrównanych. Jacobs walczył bardzo, bardzo dobrze. Zaimponował mi bardzo, bo nie spodziewałem się tak dobrej walki w jego wykonaniu. Niby GGG atakował, ale widać było, że Jacobs ma dobry plan na walkę i momentami GGG był lekko podirytowany, że nie idzie tak łatwo jak zwykle. Może Canelo w końcu odważy się walczyć z GGG. A może dokładniej nie Canelo (sądzę, że to nie on obawia się GGG), a jego wystraszeni promotorzy doprowadzą do tej walki.
0
Ok. Należy się pochwała, że poszedł inną drogą niz większość, chociaż dla mnie to gorzej wyszło, bo nie pogardziłbym takim Neymarem w Realu.
1
Dlatego napisałem w większości :)
3
Takie problemy w większości przypadków znikają, gdy zobaczy się kwotę na kontrakcie :)