seb1291
Dołączył/a: listopad 2016
Krakow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Super dzień dla Polski. Skoki złoto drużynowe, na me w lekkoatletyce Bukowiecki i Lewandowski złoto, Ennaoui i Święty brazowe medale. Oby więcej takich dni.
Edit. Omelko przed chwilą srebro na 400m. Co za dzień :)
8
Kubacki wyprowadził nas na przewagę, której nie mogliśmy oddać. On mi najbardziej zaimponował, bo najlepszą formę w tym sezonie zbudował właśnie na mistrzostwa.
1
Nawet ta drużynówka bardziej cieszy, bo każdy z chłopaków dostanie medal za ciężką pracę. BRAWO POLACY!!
0
Niestety, taka dyscyplina bywa loteryjna.
2
Ja to rozumiem w ten sposób, że perfekcyjnie stylowo i technicznie wykonany skok nie może dać odległości 120m. Może dlatego.
3
Pewnie wszyscy mnie teraz będą krytykować, ale Kraft pięknie prezentuje się w locie, a nota to nie tylko ocena lądowania.
0
A mnie nie cieszy, mimo że im nie kibicuję. Można ich nie lubić, ale trzeba przyznać, że UTD to całkiem spory kawałek historii piłki nożnej i trochę przykro mi się robi jak widzę tak legendarną drużynę popadajacą w przeciętność.
2
Są kłamstwa, okrutne kłamstwa i statystyki :). A tak na poważnie, to zagrał kilka bardzo dobrych meczów, ale mimo tego częściej zdarzają mu się takie spotkania, w których praktycznie nic nie wnosi do gry. Przy takiej nieregularności nie może aspirować do miana pomocnika ze ścisłego topu.
1
Mam dokładnie takie samo zdanie. Piłkarz jakich wielu. Niektórzy powiedzą, że ma jeszcze czas aby się rozwinąć, ale do ścisłego topu jeszcze mu sporo brakuje.
1
Sędzia sie całkiem pogubił. Czyste chamstwo się zrobiło w tym meczu.
2
Ale Boruc broni. Super mecz Polaka.
1
23:00 Haye- Ballew. Jak zalany tłuszczem półciężki wygrałby z Hayem to oznaczałoby, że z dawnego Haye już nic nie zostało i czas kończyć karierę. Jak Haye nie wygra przez KO, to będzie ogromna niespodzianka.
4
Napewno by polegli. A wiesz dlaczego. Jest taka zasada: nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu , a potem pokona doświadczeniem.
5
Odnośnie setki szachistów. Rankingi szachowe kobiet i mężczyzn, są osobne. Powinien lepiej sprawdzać informacje i statystyki którymi obdarowuje opinię publiczną.Korwin czesto mówi głupoty, bo nie zastanawia się nad swoimi słowami i jest zbyt impulsywny. Korwin mówi, że większość wynalazków i odkryć jest dziełem mężczyzn. Moze dlatego, że historii ludzkosci jeszcze do niedawna większość miała takie same poglady jak on i kobiety nie były dopuszczane do nauki. Kto wie ile niesamowitych umysłów kobiet zostało zmarnowane przez takie ,,średniowieczne" poglądy.
Odnośnie drugiego komentarza. Jak to napisałeś zawód matki jest bardzo ważny, ale zawód ojca jest równie ważny. Mimo tego, że wiele wybitnych naukowców i przedstawicieli wielu ważnych stanowisk politycznych i gospodarczych jest ojcami nie przeszkadza im to w robieniu kariery. Dlaczego matki nie miałyby robić podobnych karier w polityce, gospodarce czy świecie nauki.
13
Korwin zachował się jak kompletny bezmózg. Twierdzi, że kobiety są średnio mniej inteligentnie od mężczyzn. Jakby większość facetów miała takie poglądy jak on to możnaby śmiało stwierdzić, że jest wręcz odwrotnie. Aż mi się przypomniał fragment "Django" w którym Dicaprio udowadniał na podstawie budowy czaszki, że czarnoskórzy są głupsi od białych. Wypisz wymaluj Korwin. Zacofanie intelektualne i uprzedzenia jak sprzed dziesiatek albo setek lat wstecz. Wstyd.
0
Diaza z Fergusonem bym obejrzał chętnie.
0
Z Mayweaterem to i ja bym zawalczył. Ośmieszyłby mnie, ale ryzyko nokautu minimalne a kasa by się zgadzała :)
0
Ok teraz już czaję :)
0
Tony dostanie walkę, która nic mu nie da, a ewentualna przypadkowa porażka osłabi jego pozycję. Dlatego nienawidzę jak ktoś wypada w ostatniej chwili.
Ps. Tony to kozak i jak bedzie rywal, to on to pewnie weźmie.
0
Cv to jedno, ale kto się zna to wie, że to obecnie jeden z najsłabszych mistrzów.
0
Ok to spoko, źle to odebrałem. Mój błąd :)
0
Ucieka bo z GSP dostanie więcej kasy, a poza tym jak stary Hendo kładł go na glebę bombami, to Romero by go chyba zabił :). Gość się boi i ucieka.
0
Racja, że kpina. Szczególnie dla pewnego Kubańczyka, ktory nie może się doczekać TS :(.
0
I co z tego? W nastepnej walce bedzie mógł walczyć z CM i walka, bedzie promowana jako walka dwóch mistrzów, mimo że mogliby nie walczyć o żaden pas (chyba, że GSP zbiłby do 155). Jak bedzie miał paść rekord PPV to mogą nawet bez pasa walczyć. W ostatnich latach UFC coraz szybciej idzie w kierunku $$$>pasa.
Ps.
Sarkazm był niepotrzebny mistrzu.
0
Ja uważam, że w ewentualnym rewanżu z Aldo CM znowu by wygrał. A co do Fergusona, to wątpię, żeby Dana bał się puścić rudego do walki z Tonym. Nie zdziwiłbym się nawet jakby rudy walczył w 170 ze zwycięzcą jutrzejszego ME lub z GSP. Nie wydaje mi się żeby był specjalnie chroniony. Raczej szukają dla niego walk które wygenerują najwieksze $$$.
0
Widzę, że mamy podobne zdanie :)
0
Nie zgodzę się z tym lucky punchem z Aldo. Aldo poszedł zwyczajnie na pałę i został skontrowany. Poza tym dokładnie ta sama akcja co w walce z Aldo była powtórzona kilkukrotnie z Alvarezem.
0
Rudy jest denerwujacy, ale trzeba przyznać, że jego timing i lewa ręka to poezja.
0
Tak mi się wydaje, bo dla Fergusona zastepstwa nie będzie, to może wrzucą Tybure.
0
Pytanie do fanów boksu. Jak stawiacie jutro:
Haye-Bellew
Garcia-Thurman
Fonfara-Dawson
????