slawek.fcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bełchatów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro, Villa... gdzie ci skrzydłowi, co grali przeciwko Bawarczykom? Co oni jeszcze tu robią? Nie ma skrzydeł w Barcelonie. Wystarczy zobaczyć jak grał skrzydłami Bayern: Ribéry dwie asysty, Robben bramka, wspomnę jeszcze z jaką szybkością i dokładnością to robili, gdzie tu porównanie do naszych? Masakra...
0
Dać szansę Tito...! Jeszcze przyjdzie czas, że będziemy wielcy ;) Trochę wiary!
0
Oby tylko nas zlekceważyli jak Arsenal w rewanżu u siebie :) Wydaje mi się, że Bayern zagra bardziej defensywnie niż w Monachium, widać Heynckes dał odpocząć defensywnym zawodnikom... Świniotygrys też na trybunach, wypoczywał na mecz z Barcą... Damy rade ;)
0
Każdy ma prawo do swojego zdania... i zawsze je uszanuję ;) Ja bym jeszcze zaczekał z tym "zwalnianiem" Tito, oczywiście potrzeba świeżej krwi na boisku i transfery są tu nieuniknione. Kilku zawodnikom trzeba podziękować (nie będę ich wymieniał... każdy widzi), ktoś inny (wg zarządu nie na sprzedaż) musi wziąć się do roboty, kogoś trzeba kupić. Vilanovie dałbym jeszcze jeden sezon, (osobiście uważam, że teraz to Real bardziej potrzebuje nowego trenera niż My, w 3 sezony: puchar, mistrzostwo i superpuchar, na drużynę zbudowaną z gwiazd, za ponad 500 mln euro oraz z trenerem, który uważany jest za najlepszego? to zdecydowanie za mało a mino to, tam wszyscy są za nim! wszyscy go bronią...) niech poprowadzi klub na spokojnie na miejscu, a nie raz jest, raz go nie ma (wiadomo...), bo jak co rok będziemy zmieniać starą miotłę na nową, to do niczego dobrego to nie doprowadzi. Naprawdę dajmy mu/im jeszcze trochę czasu... Mam nadzieję, że wnioski zostaną wyciągnięte.
0
Świetna sprawa gdyby rzeczywiście wrócił... Akurat centymetrów nam nie potrzeba w obronie, śmiem twierdzić, że Bayern będzie miał co najmniej o połowę mniej rożnych niż w meczu u siebie. Myślę, że i wolnych z przed pola karnego też będzie mniej, z racji tego, że to my musimy atakować, a nie oni, bo oni już wynik mają... Czy tak też będzie? Zobaczymy, ja mimo wszystko nadal wierzę, że jesteśmy w stanie to odrobić.
0
Niektóre komentarze, to na poziomie gimbusów z rm.pl jak, np odnośnie przyjścia C. Ronaldo do Realu... żeluś, laluś, panienka, nie chcemy go tu itd. ... a co teraz mówią o nim? Neymar to fantastyczny zawodnik, naprawdę, nie widać tego? Skoro zarząd i sztab szkoleniowy są zgodni co do jego przyjścia, to w czym problem?
0
Już myślałem, że nie będzie ocen... bo i nie ma za bardzo co oceniać i szkoda na to czasu. A tu jednak są i są, tak myślę adekwatne co do występu poszczególnych zawodników... Naprawdę niewiele można by tu zmienić (jednemu dodać 0,5 pkt. innemu odjąć, co to zmieni). Zagraliśmy słabo i tyle!
Pozdro Ściah
"Gordinho for ever !" ;)
0
CristianoRonaldo
Za to Mourinho jak wróci kiedyś do Anglii, to z pewnością obejmie zespół pokroju Norwich, żeby pokazać, że nie idzie na łatwiznę, jak Guardiola...?
0
matifcb1899
Tak się składa,że Zlatan w pierwszym meczu przeciwko Barcelonie nie zagra... no a w drugim, myślę, mam nadzieję, że nie będzie miał już po co grać... ;)
0
Dokładnie Zubi... PSG jest utalentowanym zespołem, bo wiedzą jak za grube euro kupić utalentowanych zawodników, a to jest sztuka ;]
PS. Myślę że, że damy rade z Juve w finale na Wembley ;)
0
Dinio,
te Twoje komentarze... to strona o Barcelonie? więc? po co mieszasz tu politykę? polityków? Nie masz o czym pisać? rekolekcje= nuda?
0
Bartek953
Jeśli o mnie chodzi, to śmiało możesz z nimi (PSG) grać... myślę, że było by ciekawie ;)
0
Typowałem Malaga/Porto... bo blisko domu :P
Jeżeli Barcelona ma zagrać wszystkie mecze tak jak ten ostatni z Milanem, to jest mi to obojętne na kogo trafi, bo z taką grą, to nikt nie ma z nimi szans.
0
Oj Valdes, nie bierzesz przykładu ze starszych... Trzeba było się na konferencji po meczu odezwać i krzyczeć "por que, por que, por que..." a nie na boisku! Ucz się od najlepszych (żebraków) trenerów, a z czasem i będzie z tego owoc! A tak? 4 mecze w klatce... pod ochroną? No trudno. Skoro inni to przeżyli, to i Ty też dasz rade. ;) Bo co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...
0
"Prezesi największych spółek giełdowych świata zarządzają nimi z urlopów za kołem polarnym, z pokładu wycieczkowca na Karaibach, z siodła dromadera na środku Sahary."
Piszesz serio? Powiem Ci coś... jako osoba dozoru w kopalni, próbowałem kiedyś prowadzić zmianę, właśnie podczas nagłej nieobecność kolegi (sztygara zmianowego) na zmianie, przez telefon wydawać polecenia i koordynować pracę przodowych i brygad odpowiedzialnych za prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń odwodnienia... Nie da się! Mów co chcesz, ale tak się nie da... Jeśli nie jesteś na miejscu, nie widzisz fizycznie pewnych rzeczy, to tak się nie da... Pańskie oko konia tuczy ;)
0
Wszystko dobre, co się dobrze kończy... Niech Real Madryt patrzy i się uczy, jak się Granade ogrywa... :P
0
Koszula na wzór... Made in Indonesia ;)
0
Ja tam bym dał, np. mojemu koledze, który w Kauflandzie zapier...... a, w logistyce (brzmi nieźle). Bo to i tak nie moje pieniądze ;]
0
Scorpion22
"To co oni robią na tych treningach? Kiedyś umiał strzelać a teraz nie to czyja to jest wina jak nie trenera?"
Tak... Iker kiedyś też umiał bronić, a teraz nie? czyja to jest wina? Trenera Jose? Por que?
Chłopie daj żyć... nie chcę już się powtarzać naprawdę ... i być nieprzyjemnym xD Może powinieneś podyskutować z tymi, co typowali 3-1, 4-1 lub 3-0 dla Realu w 1/2 CdR na rm.pl -bo myślę, że to odpowiedni dla Ciebie poziom! ;P
Bajo !
0
Dajcie sobie spokój. ElJarek... pewnie robi to za co mu płacą, a że prowokuje, przekręca, to już inna sprawa, widocznie robi to świadomie. Komentarzy też jest przy tym sporo i o to chodzi :P Wygląda na to, że do niczego innego się nie nadaje, skoro ciągle przesiaduje przed komputerem, 24h na dobę... Nie jest to może rozwojowa praca ale tak już jest i redakcja rm.pl właśnie takich jak on też potrzebuje... ;) Czasami jak się czyta te jego wypociny, to chciało by się powiedzieć: daj żyć chłopie, wyjmij rękę z gaci i sobie odpocznij :]
0
Jego decyzja i tyle, ma swoje zdanie i dobrze, co tu się rozpisywać? Że jest słaby, czy za słaby na Real, itp... to czy słaby czy nie okaże się w czerwcu. Posumujemy co osiągnął z Barceloną w sezonie 2012/2013 i będzie wszystko wiadomo... Żeby się tylko nie okazało, że wygra więcej niż Jose Mourinho przez ostatnie trzy sezony... Bo i tak też może być xD Czas pokaże...
0
W środę Mourinho przypomni sobie, jak się prowadzi autobus ...
0
Jest dobrze... bardzo dobrze, bo choć z przychodem "tylko" na drugim, to...
piłkarsko na pierwszym, a o to drugie jest zazwyczaj trudniej... i ta statystyka mnie najbardziej cieszy ;)
0
Nadal jestem ciekaw, co na ten ranking powie sam Jose "por que" Mourinho... Kampanii na ten temat z jego strony żadnej nie było... (co i jego samego po części tłumaczy), tak jak w przypadku ZP. Jeśli u niego rezerwowy Realu jest najlepszy w 2012 roku na bramce w/g IFFHS (i nie tylko), to aż sam się boję myśleć, kto jest ich podstawowym golkiperem ... to pewnie jest jakiś kosmita !
0
Zgadzam się z Pedro(gol?), Espanyol będzie trudnym rywalem, jak każdy, a poza tym derby rządzą się swoimi prawami... ale ja zawsze podchodzę do tego optymistycznie przed każdym meczem (nawet jak dostałem czwórkę w LM z Dynamem Kijów) ;) Nie jesteśmy przecież Realem Moudryt, więc o trzy punkty chyba będzie łatwiej, przynajmniej Ja tak myślę ;)
BTW. Pozdro dla pewnej "Pani" :P
0
pati10
Wspaniałym ojcem nie jest się, kiedy dziecko jest starsze i "odchowane" to już jest bardziej proste... później to są inne problemy. Wspaniałym ojcem jest się od jego narodzin... Uważasz, że potrafiła byś tak, teraz z marszu, np. wykąpać takiego maluszka, ubrać, przewinąć, nakarmić? (jeśli nie masz swoich dzieci, to) Myślę, że nie!? A taki nowy tata, też jest w szoku i nie bardzo potrafi, a żona, np. już nie ma siły xD Tu się naprawdę trzeba wykazać, trzeba być ostrożnym... nie jak już chodzi i mówi mama, tata... to też ale. Trzeba wiedzieć, kiedy jest głodny, kiedy go coś boli, co zrobić żeby nie płakał, bo przecież mówić jeszcze nie umie... tylko płacze. I ? Jak ja mam mu pomóc? Tutaj nie trzeba się wykazać? ;)
0
Kołysze do snu? no to... będzie miał wesoło przez jakieś 2 lata, jak maluszka przyzwyczai do kołysania xD. Przy drugim już nie popełni tego błędu... Życie ciągle Nas uczy Leo ;)
0
Cóż, Pep po przyjściu do Barcelony, podziękował mu za współpracę, więc jego wypowiedź nie do końca jest obiektywna... czuje uraz, zadra pozostała. Moim zdaniem:
Rinus Michels zostanie zapamiętany jako trener piłkarski, twórca tzw. Futbolu Totalnego, (czy Mechanicznej Pomarańczy). Człowiek, który wykreował gwiazdy pokroju Cruijffa, van Bastena, Gullita, Rijkaarda... geniusz! Panie Deco, ten człowiek się w grobie przewraca, jak słyszy tą pana wypowiedź o najlepszym trenerze na świecie... ;]
Pep Guardiola zostanie zapamiętany jako wspaniały zawodnik, jako kapitan La Roja i FCB, mózg zespołu. Jako jedyny trener zdobył 6 pucharów w jednym sezonie,od startu, to dzięki niemu Messi jest jeszcze lepszy, Iniesta powrócił z ławki na boisko, Sergio Busquets stał się chyba najlepszym def. pomocnikiem na świecie, nie będę tu wspominał o innych zawodnikach, których wykreował, a z których moc czerpie Reprezentacja Hiszpanii bo każdy to chyba widzi i wie...
Jose Mourinho? tłumacz, najemnik, bogate CV to podstawa ale.... nie umniejszam jego zasług, poza tym , że w różnych ligach wygrał, poza tym, że potrafi dotrzeć do zawodnika, to kogo on wykreował? Tyle klubów już prowadził i kogo z młodszych sekcji, ze szkółki wprowadził do pierwszego zespołu? Stworzył z niego gwiazdę na miarę Pedro, Busquetsa? skoro to taki świetny trener! Hmm, mnie ten pan kojarzy się najbardziej z hipokryzja i upowszechnieniem tzw. autobusu w bramce...
Nie chce mi się już wymieniać innych trenerów... del Bosque czy Arrigo Sacchi, bo z czym do ludzi? Zatem.
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2013 Roku, wszystkim Wam życzę.
Pozdrawiam również szanowną redakcję. Sławek ;)
0
Brakuje jeszcze tylko komentarza pana Laporty... już na sam koniec. Pewnie miałby jakieś uwagi, co do wypowiedzi "kolegi po fachu" ;)
0
Cóż... jak najbardziej wypada (nawet trzeba) spróbować, a być może się uda, tak jak w Madrycie ;)