0

Wydaje mi się, że nasz "dyrektor sportowy" Alves zrobił już pranie mózgu Luizowi... Tylko, no właśnie, problemem jest Mourinho, mający ogromny kompleks Barcy. Zobaczymy jak się to wszystko potoczy. Cóż, z mojej strony wypada tylko, temu panu trenerowi serdecznie współczuć :]

0

Xavi w formie na swojej pozycji nie ma sobie równych... Stąd gra Fabregasa jako fałszywego napastnika. Bo raz, że dobrze sobie radzi, a dwa, że nie grzeje ławeczki (zwyczajnie na to nie zasługuje)...

0

Dokładnie, m.in. Belg był do wyciągnięcia rok temu... to poszedł do Kogutów za ~12 mln euro. Teraz, "znając" Levego, to krzyknie za niego z 25 mln euro najmniej :]

0

Przenieśli ją do Madrytu... Nie słyszałeś? xD

0

No zdecydowanie podwyżka mu się należy, bo jak tak patrzę na jego roczny dochód... to naprawdę ale, aż żal patrzeć :]

0

Anty Titek
No rzeczywiście, tragedia! Nikt nie chce do Barcelony.... Za to Ty pewnie zostaniesz kiedyś jako "Anty Tata"... (wybacz ale naprawdę, zabawny jesteś) xD

0

Narobili sobie co niektórzy apetytu, a teraz muszą obejść się smakiem. Nie takich nam teraz pilnie potrzeba ... bo do uzupełnienia składu mamy swoich wirtuozów. ;)

0

Shadow_Man
Rozumię Twój tok myślenia... ale czy nie sądzisz, że niekiedy JEDEN sezon to zbyt mało, żeby w tym czasie jakiś młody się rozwinął? Już pomijam chorobę Tito i absencję z tym związaną. Jedziesz po nim przy najbliższej okazji, bo zwyczajnie go nie tolerujesz. Jesteś jednym z tych który niestety nie ma szacunku do Tito. Cóż smutne to... Takie odnoszę wrażenie. :] Szanuję to co piszesz, a zarazem życzę Ci powodzenia w starciu np. z Bayernem, Realem lub... Juventusem? Z linią obrony np. Bartra + jeden z zawodników, których wymieniłeś (Alderweireld, Vergini oraz Doria) jako potencjalne wzmocnienie naszej defensywy... :]

0

Nie odejdzie do Bayernu, bo tam leją po gębie... :P

0

20 mln + jakiś meczyk towarzyski, to jeszcze bym się skusił... a tak to jestem zdecydowanie na nie :]

0

Kolejna opcja na przyszłość? Myślę, że jak sam Daniel Jablonka zabrał głos w tej sprawie, to musi być coś na rzeczy... Mając świetny przegląd rynku w Ameryce Płd, to zapewne też i sam "Tata" bierze tego kozaka pod uwagę, czekam na więcej takich perełek ;)

0

Może jak zobaczą przy boku Rosella lucjansona to nam to pomoże. Taka osobowość, pomoże wybić się młodemu brylantowi, którego z Twoją pomocą pozyskamy z Emiratów Arabskich. Bo przecież w Barcelonie to amatorszczyzna (banda tępych skautów) masz racje, co z tego, że obecnie jesteśmy mistrzami Hiszpanii jakby nie patrzeć... :]

0

Rivaldo83
Ok! Więc? Co dalej proponujesz...? Duet Pique - Bartra, weź pod uwagę ewentualne kontuzje! Już to przerabialiśmy i wiem jak się skończyło... Zaproponuj coś od Siebie, bo najprościej jest wyciągać wnioski z czyjegoś posta :]

0

MarioVeb!
Podaj mi kogoś kogo można by "wykreować" i czy jest na to czas? Dwa sezony? My nie jesteśmy Roma... Chyba wiesz, co mam na myśli :]
Co do tematu, rozumię, że Vergini, to na razie jako uzupełnienie składu, być może w przyszłości będą z niego ludzie. Natomiast na teraz trzeba ściągnąć stopera z absolutnego Top-u ! Silva, Luiz, Kompany, sam już nie wiem .... Ale kogoś kto jest w stanie także i pokierować defensywą, kogoś doświadczonego. W kasie są pieniądze, przeznaczone na transfery na sezon 13/14, zapowiedziane 50 mln euro + dodatkowe za sprzedaż zawodników np. Thiago... W sumie to masa pieniędzy jak na jeden transfer (+ ewentualnie ktoś jeszcze za drobne), na zakup obrońcy, a w naszym przypadku potrzebny jest solidny defensor.

0

Oby już spełnione marzenie Neymara przerodziło się na sukcesy klubowe, bo potencjał ten chłopak ma ogromny... Czego z całego serca mu życzę. Dodam jeszcze, że C. Ronaldo grając (5 sezon z kolei) w Realu Madryt, też spełnia swoje marzenie... w dosłownym tego słowa znaczeniu. ;)

0

Nie pitu pitu, widocznie Zubi powiedział tak jak naprawdę było. Nad czym tu się rozpisywać i co tu drążyć? Póki co, to czerpiemy wiedzę z plotek, które wcisną nam hieny dziennikarskie, robiące wszystko żeby uciułać na tym je....y grosz. Stąd później trzeba pewne rzeczy dementować, co zarząd czyni... Proste! :]

0

Qrs
Nie uważasz kolego, że sporo przesadzasz? Nazwanie działaczy Barcy "błaznami" jest trochę nie na miejscu! Naskakujesz na ludzi, którym nie dorastasz do pięt! Prawda jest taka, że nikt z nas nie wie co się dzieje za kulisami, dlatego rozumiem, że można troszkę się tutaj wyżyć, ale są pewne granice. Nie uważasz? Co do Thiago Alcantary... Zamkną usta wszyscy, po tym jak Thiago nie sprawdzi się w Bayernie pod wodzą wielkiego Pepa, który będzie sobie eksperymentował po swojemu. Wtedy dopiero zobaczymy gdzie się znajdą wielcy znawcy jego talentu, którego nawet nie widzieli na własne oczy. :]

0

Bo i Ty też nie wile od siebie dałeś. Może inaczej. Spodziewałem się więcej po Tobie, zdecydowanie. Mam dylemat, co przedstawia zdjęcie z Thiago ... "pięć piwek poproszę", czy może pozdrawia Mourinho? Hmmm...

0

Przepraszam, czy "fani" Realu, to nie mają innego miejsca, do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Chciałbym zaznaczyć, że jest to strona o Barcelonie, a Wy jesteście tu gościnnie, więc zachowujcie się jak na gości przystało. Pomyślcie trochę, bo napinki z Waszej strony i prowokacje nie są przez nikogo mile widziane, a już na pewno nie przystoi to fanom najlepszego klubu XX wieku, który to Wy też w jakimś stopniu reprezentujecie :] Ja nie udzielam się na stronie o Realu Madryt i nikogo nie prowokuję, nie poniżam itd... Każdy klub ma swoją politykę, My mamy taką i widocznie jest nam tak wygodnie, z czego tu się naśmiewać? Bo trener słaby, czy no name? Nie każdy trener musi być z dużym nazwiskiem! Real Madryt dobitnie się o tym przekonał, że duże nazwisko (Mourinho) w obecnym footbolu nic nie znaczy... ;] Taki trenerski no name Guardiola czy Rijkard przychodząc, więcej osiągnęli z Barcą niż trenerzy z nazwiskiem w Realu stety/niestety... Także pokory, pokory i jeszcze raz pokory. Dziękuję!

0

Gratulacje Mistrzu... zawsze będziesz w moim sercu, zawsze będę Cię pamiętał, za to co zrobiłeś grając dla mojej Barcelony. Powodzenia w KMŚ, oby Was Bayern w finale nie rozjechał, jak motor kure ... :P

0

ArQuelPL
Strasznie to zagmatwałeś... Stety/niestety (-) dla Ciebie :/

0

Nr 19 wolny... niech czeka na Thiago Silve ;)

0

Najfajniejsze, że źródłem jest znowu jakaś gazeta, w tym przypadku Sport. Oficjalna strona klubu milczy... Moim zdaniem. Zarząd dobrze główkuje, chcąc ściągnąć klasowego zawodnika na pozycję, która kuleje już od jakiegoś czasu... W przypadku takiego zawodnika jak np. Thiago Silva, to transakcja jest skomplikowana i nie trwa 3 dni. Trzeba niekiedy poświęcić mase czasu, przykład (na inną pozycję) choćby Neymara. Dużo osób tutaj narzeka, że jeszcze nie sprowadziliśmy jakiegoś klasowego stopera, a jak się pojawia oferta za gwiazdę, to piszą "szkoda czasu" itp... no to jak? Do końca okienka jest jeszcze sporo czasu, więc nie ma sensu desperacko polować na leszcza, bo taki transfer można zamknąć w 3 dni. A nie o to chodzi! Nie twierdzę, że ściągniemy Thiago Silvę czy Davida Luiza ale? TAK -oni są do wyciągnięcia, przynajmniej do momentu kiedy to oficjalnie klub z Katalonii potwierdzi, że nie ma na to szans, a nie media (bo za przeproszeniem ale ochujeć można przez te sagi) ... lub zakończy się okienko transferowe. Mam też taką nadzieję, że w klubie takim jak Barca nie pracują, za grube miliony na stanowiskach dyrektorów, czy prezesów DEBILE i tracą czas na transfery, których szansa realizacji wynosi zero. A może się mylę? Prośba, trzymajmy poziom i przestańmy hejtować... ;]

0

Sęp... my jesteśmy Barcą, natomiast święci to są z Southampton. Zacnie się tu udzielasz i o tym nie wiesz...?

0

Jeśli uda im się sprowadzić Thiago Silvę, to naprawdę będzie to wielki wyczyn... choćby i za te 45 mln. Dużo! Ale. Koleś jest niesamowity... ;)

0

Tak czytam to wszystko i myślę, że są bardzo duże szanse, że trenerem zostanie właśnie Argentyńczyk - Martino. Taki Luis Enrique jest oficjalnie trenerem Celty, już pomijam to czy go już zarejestrowali, czy nie ale właśnie rozpoczęli presezon, i trochę nie w porządku było by, np teraz "podebrać" go z Galicji... A on też raczej nie powie "przykro mi ale musimy się rozstać, bo Barca mnie potrzebuje". Zarząd pewnie będzie chciał zatrudnić kogoś, kto jest na chwilę obecną wolny. Heynckes odmówił, więc..? Prasa jak zwykle dużo spekuluje (różne nazwiska się pojawiają), jest temat do dyskusji ale nie sądzę, żeby to był ktoś kto już jakiś klub prowadzi ... bądź dopiero co rozpoczął pracę i przygotowania do nowego sezonu. O kilka tygodni (2-4) za późno... Tak mnie się wydaje. Zobaczymy.

0

Niektórych komentarzy po prostu nie da się czytać...Tak szydzić i drwić z klubu, który się kocha ? któremu to (niby) się "kibicuje" ? Wstyd ! Oczywiście, pomijam tu troli pokroju "Anty Titek" którego oczywiście rozumię, a zarazem serdecznie mu współczuję... bo z czegoś żyć musi ;]

0

Niech cierpliwie czeka, cierpliwość jest cnotą...
Mam pytanie odnośnie sondy "Czy odejście Thiago to słuszna decyzja". Chodzi tu o zawodnika, czy podjął słuszną decyzję odchodząc? Bo nie bardzo rozumie... Na chwilę obecną "nie mam zdania". Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?. Z góry dziękuję ;)

0

Dyplomatycznie jak zawsze, mówi to co chcieli by usłyszeć i słusznie... Jednych mogą "nudzić" wypowiedzi Messiego, innych nie. Mnie natomiast cieszy, że Leo jest "królem" na boisku, absolutny nr 1... a nie na konferencjach prasowych.

0

Owszem, że Thiago chciał grać, a Tito mu tego nie gwarantował... Jestem ciekaw czy w Bayernie pogra, tyle ile by sobie tego życzył. Odszedł, bo Pep go chciał, a on chciał tam iść. Bayern wypłacił kase i po sprawie, co można zrobić? Sam zawodnik mówił że Pep "to trener, który daje mu pewność siebie", że "jest fanem jego stylu gry", że "niewielu jest na świecie trenerów, którzy posiadają takie zdolności" i w końcu, że "jest szczęśliwy"... Co tu więcej o nim pisać? Guardiola to geniusz, co do tego nie mam wątpliwości i być może Thiago podłapie trochę tego geniuszu w następnym sezonie... od kolegi z ławki...? Zobaczymy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?