slawek.fcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bełchatów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jordi Alba ! W niedalekiej przyszłości będzie to najlepszy lewy obrońca na świecie... :)
0
Kibice Realu pewnie za nim nie tęsknią... A to taki miły pan z tego Leszka. Cóż ich problem, jeśli w ogóle można tak to nazwać :] Do boju Barcelono !
0
Najemnicy ! ... pójdą tam gdzie lepiej zapłacą i tyle.
0
Królewski94
Już większego hipokryty, cwaniaka, prowokatora i manipulatora od Waszego Najemnika to nie ma na świecie... I te jego ciągłe narzekania na sędziów ;]
Żegnam...
0
glos_rozpaczy czy jak Ci tam, kolego przyszedłeś tu i urządziłeś sobie GG? No bez jaj, tutaj dodaje się komentarze, a nie prowokuje swoimi marnymi wypocinami kibiców Najlepszego, Najwspanialszego i Najpiękniejszego klubu piłkarskiego na świecie, w którym, na dodatek gra Najlepszy piłkarz na świecie ... tyle z mojej strony! Syf proszę robić gdzie indziej :]
0
Jeśli o mnie chodzi, to dla mnie nie ma znaczenia w jakich kolorach będą koszulki rezerwowe Barcy... No białe to raczej nie będą... ;)
Pozdrawiam, Sławek
0
Brawo za zwycięstwo, zasłużyliśmy na nie... byliśmy po prostu lepsi ;P
Guddy ? no cóż do "zdjęcia" po pierwszej połowie... (tak mówiłem), starał się chłopak ale... nigdy nie byłem jego zwolennikiem... :] Dla mnie w tej chwili nic już nie jest ważne... Wygrał mój Kochany klub! Wygrała Barcelona ! Barca, której tak długo już kibicuję i z którą będę na zawsze ...i na zawsze z niej dumny!... na zawsze jej wierny ;)
2-0 ...dziękuję. Gorąco Pozdrawiam :)
Btw. Mogę to z czystym sumieniem powiedzieć :)
"To co Nas dzieli, to różnica skali... Barca jest WIELKA, Wy jesteście mali... :P"
0
Powodzenia kochani... dajcie z siebie wszystko i wygrajcie z Realem !
Ehhh, czas już się zbierać... na mecz :P
Pozdrawiam ;)
Tylko Barca !
0
...dobry chłopak był, tylko mało pił :]
0
Uff, troche mnie tu nie było... mam tu na myśli komentarze, bo na stronce jestem codziennie. To z racji tego, że niedawno urodziły mi się bliźniaki (Maja i Dawid) ;) i po raz kolejny zostałem szczęśliwym tatusiem (mam jeszcze córeczke Ole), no i wiecie jak to z tym wszystkim jest... :P
Powiem krótko... jest pięknie i oby tak dalej :)
Gorąco Was pozdrawiam :)
Visca el Barca !
To co nas dzieli, to różnica skali... Barca jest wielka, Wy jesteście mali...
0
"Andrei chciałby grać w Anglii..." Troche dziwne, zawodnik, który mówił, że kocha Barce, itp. chce iść do Tottenhamu...? Hmm, z drugiej strony to przecież najlepszy klub świata, obiekt marzeń zwłaszcza dla uzdolnionych meksykanów... :]
0
tak Arszawin jest słaby :] mial dużo szczęscia; udał mu się tylko 1 sezon i zagrał pare dobrych meczy w reprezentacji... :]
Poza tym, że był 4krotnie najlepszym piłkarzem ligi rosyjskiej, to mało istotne, prawda? ;]
0
Przyłączam się do wczorajszej pomeczowej wypowiedzi Macieja Szczęsnego... "stawiam te 5 groszy, że Wisła przejdzie Barcelone i awansuje do fazy grupowej LM" :] Dokładnie 5 groszy, z racji tego, że więcej postawić poprostu szkoda... ;P To tyle z mojej strony :)
0
Już Wam coś kiedyś na ten temat (squead) pisałem... ignorować ! Być może nie ma 13 lat i nie korzysta z neostrady... :P Pisze aby Was sprowokować i ma z tego ubaw, poza tym jak nabrdziej mu to wychodzi :P Ma odmienne zdanie od reszty na to wszystko... z Laportą na czele. :] Takie jest moje zdanie ;)
Pozdrawiam :)
0
Narazie "9" dla Eto'o no chyba, że zostanie sprzedany to ktoś inny przejmie nr. :P Gudjohnsen, powinien oddać nr "7" komus kto bardziej moim zdaniem na niego zasługuje :P Poza tym ...ciekawie ;)
Visca el Barca !
0
kojot21, inflames2007 ---> dokładnie, mój śp. dziadek walczył za Polske, dlatego jak najbardziej kibicuję naszej Reprezentacji... ;) Jestem Polakiem :)
Visca el Barca !
0
wujo444 ---> sorry, ze "wykrakałem' tak trudnego rywala... :P
Vamos Barca !
0
Valkyr ---> Byc może będzie tak jak mówisz, czy tak jak Twoim zdaniem być powinno, 35 mln... 30 mln od reki, 5 mln tzw zmiennych... :P
Druga sprawa. Pisanie o Davidzie Villi jest rzeczą zbędną, ponieważ nie jest on w planach Guardioli :P
0
No ciekawe, ostatnio cos prasa spekulowała, ze Roma chce kupic Davida Silve z Valencji... Jednak niejaki pan Bronzetti uciął wszelkie spekulacje, mówiąc, że to Barcelona negocjuje jego transfer i że nie ma mowy o przeprowadzce skrzydłowego do Rzymu... Ciekawe jak to wszystko się dalej potoczy, bo teraz Eto'o jest celem Rzymian, a jeśli juz dojdzie do tego, że zostanie sprzedany, to kto go zastąpi ? Silva to skrzydłowy ... Arszavin "łączony" jest z "Kogutami"... hmm. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :P