1

20 baniek za Hummelsa, a tu 20 baniek za Mathieu.... Ja pier**le!

1

No tak nie każdy zrozumiał. Miałem na myśli miejsce w Europie oczywiście... Trzecia pozycja w LaLiga jest jak najbardziej na miejscu, a także w ich zasięgu... I tutaj masz rację. Porządek został zachowany. Bajos ;)

0

Nie widzę na chwilę obecną tego zawodnika w pierwszym składzie. Minuty które dostawał nie przekonały mnie. Być może Argentynozaur "Tata" Martino, nie potrafił w pełni wykorzystać potencjału zawodników, których miał do dyspozycji. Metody szkoleniowe i przygotowanie fizyczne też pozostawiały wiele do życzenia... Poza tym nie stawiał na młodych jak Pep, a ci z doświadczeniem, na których stawiał po prostu się wypalili! Dlatego potrzeba zmian! Dlatego też nie pozostaje mi nic innego jak zaufać Lucho, że po zmianach kadrowych, wszystko poukłada do kupy. Trzeba mieć nadzieję, że Madryt po sezonie znów wróci na swoje miejsce... ;)

0

To świetnie! Domyślam się, że też masz Audiczkę, super furka co?... w benzynie czy może w dizelku - oczywiście w TDI-ku ? xD

1

Brawo, Lucho ćwiczy to co kuleje! Traciliśmy w c**j goli po strzałach głową... po rożnych/wolnych. Mam nadzieję, że to się teraz zmieni! No i przede wszystkim PRESSING! Vamos!

8

Nie zachował się frajersko, skarżąc się, chciał wymusić na sędzim czerwo dla Suareza, osłabiając tym samym zespół Urugwaju. Tak myślę.

3

Żyję sobie w trudzie, babram się w gnoju i brudzie! Jestem panem w całej wsi bo mam AUDI TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują, gdy zajadę swą niechlują. Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w AUDI mnie zobaczą! Gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu. Wóz wymiata, Fordy, Fiaty widać we wsi kto bogaty - a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni. Idę orać bo już czas zanim zazdrość zeżre was. Wy se siedźta i czytajta, mego woza podziwiajta! Bo to auto cud techniki, AUDI robi super bryki!

0

Coś ucichło o tym Benatii. Skoro transfery przeprowadza się w tajemnicy, jak to mówią Lucho i Zubi, to jest małe światełko w tunelu. Nowi sponsorzy, dzięki którym są pozyskiwane nowe środki. Hmm mam cichą nadzieję, na coś bardzo pozytywnego... Od 2-3 lat szukamy stopera, dobrego obrońcy i efektem miałby być Mathieu czy Blind? Mnie to pozytywnie nie nastraja. Zaczekajmy ;)

0

Zawodnik jest wart tyle, ile się za niego zapłaci. To nie jest Biedronka, można się targować. Jedni sprzedają Morate za 20 mln, inni Ville za 2 mln. Rok temu był wart połowę tego co teraz (już to pisałem), to "Tata" Martino go nie potrzebował. To samo było z Marquinhosem, który ostatecznie poszedł do PSG, przecież Zubi chciał ich kupić, przynajmniej jednego...

1

Mistrzem Polski jest Legia?? Legia najlepsza jest?? Legła Warszawa?

0

Gratulacje!
Widzę tu wysyp komentarzy ... to pomyślałem sobie, że i ja się przyłączę.

0

Nie mam pojęcia kogo chce Lucho, natomiast dużo się spekuluje ale. Stoper musi być wysoki i zwinny, tracimy duże ilości goli po strzałach głową (także bramkę na wagę mistrzostwa) no i przede wszystkim pressing! Tego nie było za Taty. Nowy obrońca musi być zwinny, przechwytywać piłki, zapierd...ać w pressingu oraz dobrze odbierać. Myślę, że Benatia, to lepsza wersja Pique, poza tym Marokańczyk ma także zdolności przywódcze. Wiem jest nie na sprzedaż/za drogi bądź się nim nie interesujemy... Trudno! Jedynie czego nie chcę oglądać, to scen takich jak rozjechanie Puyola przez Di Marie, czy robienie (nie raz z resztą) z Pique wiatraka przez C.Ronaldo... Tyle!

0

Mathieu był do wzięcia rok temu, dlatego też mnie nie dziwi zainteresowanie jego usługami ale był za połowę tego co teraz. Marquinhos też był do wzięcia, to 34 bańki było za drogo dla klubu, teraz dajemy 40 kiedy jest rezerwowym w PSG, toż to absurd. Zubi chciał ich przecież kupić, to Tata powiedział, że nie potrzeba stoperów... Ech

0

Plan A, plan B, a Mathieu pewnie teraz słucha piosenki zespołu big cyc - rudy sie żeni ... a jego wybranką jest Barcelona. ;]

3

Powinni zakładać ile razy "ugryzie" Real... ile bramek im wpakuje! Obstawiam, że duuużo. Ma do tego predyspozycje, potrafi to jak nikt inny na świecie (wszyscy to wiedzą) i na tym się lepiej skupmy, bo w tej chwili On jest najlepszy! Suarez Fichado = pełne gacie fanów Królewskich...

1

Dokładnie. Nigdy nie było śmieszne. Może najpierw ktoś sam powinien się ugryźć ...

8

Podobno ten Pol to geniusz. Kibice Celty pisali, że to najlepszy trener od przygotowania fizycznego w całej historii klubu! Widać było końcówkę sezonu, gdzie zawodnicy z Vigo biegali aż miło i oby przeniosło się to na Barcelonę. Co ciekawe niektórzy piszą, że metody podobne do Buenaventury, który za czasów Pepa w Barcelonie odpowiadał za przygotowanie fizyczne, a który teraz pracuje razem z Guardiolą w Bayernie. Efekt/przykład? Przygotowanie fizyczne wiekowego już Robbena zrobiło swoje na mundialu... koleś pod tym względem zniszczył wszystkich! Mam nadzieję, że będzie dobrze, bo odpowiednie przygotowanie fizyczne to klucz do sukcesu. Kontuzje Messiego i to dreptanie też nie wzięły się z niczego. Nie szukajmy daleko ich przyczyn! ;)

2

Dokładnie, zdecydowanie za wolny jak na nasz zespół, no i już wiek nie ten ... ;)

0

Może liczą też puchar Santiago Bernabeu... jako ten 6 :] Czasem ciężko za nimi trafić.

7

Przybył Luis Alberto Suárez Díaz, przybył najlepszy z napastników, najlepsza "dziewiątka" na świecie. Jeszcze nie raz piłka zatrzepocze w siatce Realu (i nie tylko) po jego strzale. Już się bałem, że Perez go zgarnie ale nie, Luis jest Nasz ! Luis jest Blaugrana! Pięknie, po prostu idealnie...

0

TV w Pjongjangu informuje Towarzyszy, że najlepiej na tych mistrzostwach radzi sobie Korea Płn. Roznieśli wszystkich w grupie do zera... Panie Löw czas się zacząć bać!

5

No pięknie... Luis Alberto Suárez Díaz ! Najlepsza "dziewiątka" na świecie, w Barcelonie. Idealnie, idealnie.

0

Słyszcie, śmiertelni, święty krzyk: Wolność! Wolność! Wolność! Słyszcie dźwięk zrywanych kajdan, Spójrzcie na szlachetną Równość na tronie... Vamos, Vamos Argentina! Vamos Leo Messi! Visca el Barca!

0

Cała FIFA! Taka tam kontuzja... Po co karać, za takie coś? Co innego ugryzienie przez Suareza, przecież Chielliniemu groziło, że odpadnie mu ręka i pół barku, co się wiązać mogło z zakończeniem kariery. Jednak na całe szczęście kibice mogą spać spokojnie, FIFA czuwa, im nic nie umknie... i zawsze wyznaczy najsprawiedliwszą karę! :]

1

Jakby dali z 30 baniek (trudne...), to sprzedać bez zastanawiania się! Jeszcze pomożemy mu wsiąść do samolotu linii Qatar Airways (tylko ostrożnie by nie doznał jakiegoś urazu) i sponsor myślę, że opłaci przelot na wyspy ... Taka promocja ;]

3

Dlaczego piszesz, że Nas nie stać na Suareza? Na Nyemara za 100 baniek też Nas nie było stać? Mimo to jest! Czy na pensję dla Messiego. Jak to? Po czym to wnioskujesz? Jesteś księgowym w tym klubie? Z resztą, nie tylko Ty... :] Tak czasami czytam to wszystko i wychodzi na to, że na nic ku.wa Nas nie stać!

0

Nie zasłużył? To nie pierwszy raz! Wydawać by sie mogło, że po urazie głowy Pepe w meczu z Walencją z 2012 roku nie ma śladu... I rzeczywiście nie ma, oczywiście w aspekcie fizycznym. Ten psychiczny jak widać pozostał bez zmian.

0

Powinno być. Oficjalnie: Faus w rozliczeniu za Rakitica... :]

0

Może pomyliło ci się z usuwaniem zęba? ... Nie wiem tylko, czy od tego nikt nie umarł :/ Masz jakieś info?

17

Jeśli odejdzie gdziekolwiek, to trudno. Wcale mu się dziwię, że chce odejść... Sam na jego miejscu pewnie postąpił bym tak samo. Problem jest taki, że zrobiono z niego kozła ofiarnego w zespole, który cały sezon grał poniżej oczekiwań. Tak naprawdę pozbywamy się gracza, który nie miał możliwości gry na pozycji, na której był gwiazdą i reżyserem w poprzednim klubie! Eksperymentowano natomiast nim ile się dało, fałszywa 9 i inne kombinacje w tym sektorze. Nie dano mu pograć na swojej nominalnej pozycji, pomimo tego, że miał tak świetne ostatnie podanie. Nie wiem kto rządzi w Barcelonie ale nie znalazł się jeszcze taki, co by podziękował Inieście czy Xaviemu a dał pograć w pomocy na stałe Fabregasowi i nie pchał go na siłę do ataku, gdzie mu zwyczajnie nie idzie. Poza tym uważam, że ma dość gwizdów i obelg, podczas gdy inni zbierają brawa na koniec, za 0-7 (z Bayernem), czy odnotowują 10 - 20 strat w meczu... Naprawdę ale smutne to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?