1

Zarząd, tez pewnie czyta wszędzie te komentarze: kibiców, redaktorów, dziennikarzy w różnych mediach... To na zastępcę Zubiego powołano Puyola, legendę klubu, po to by poprawić trochę wizerunek nieudolnego pana dyrektora, przyznam -niezła zagrywka ... To nic, że Tarzan chu.a się zna i nie ma zielonego pojęcia, zawsze to inaczej. Już cała uwaga tak nie skupia się na Zubim. Tragedia!

0

To cóż w takim razie nie kupujmy nikogo... skoro już się dowiadywałeś w klubach i tak drogo jest... Rzeczywiście nie ma szans. xD Wybacz.

0

Trzeba próbować, z tym co mamy teraz nie mamy czego szukać w następnym sezonie, bez zmian jest z roku na rok coraz gorzej! Naprawdę, można by stworzyć niezły zespół. Oczywiście, że trzeba by troche dołożyć do interesu, bo nic nie ma za darmo, część pieniędzy uzyskać, ze sprzedaży kilku niechcianych (przez media) zawodników... I tak. Bramka, Ter Stegen, obrona, od prawej: Marquinhos, Benatia, Pique, Alba, pomoc: Koke, Busquets, Iniesta, atak: Messi, Suarez, Neymar... Ok wystarczy ;) Pokładam jednak całą nadzieję w Lucho. Myślę, że to nowoczesny trener i wprowadzi coś nowego do zespołu... jak niegdyś Pep. Że oprócz tych podstawowych zawodników, da też pograć tym młodszym (Montoya,Rafinha, Deulofeu...), dając tym samym większe możliwości do ich rozwoju. Nie oszukujmy się ale staroświeckich metod szkoleniowych Martino i jego asystentów, szkoda komentować. Czytałem trochę artykułów na jego temat oraz metod szkolenia i co mogę stwierdzić - to trenerski dinozaur, który w dodatku nie miał pomysłu na zespół! Jego odpowiednikiem był niejaki Moyes z Man Utd, dzięki niemu mogliśmy oglądać futbol z lat 60 -tych w jakości HD. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Pozostaje więc czekać z nadzieją, że będzie już tylko lepiej :)

0

Ja o chlebie, Ty o niebie... Samo życie :]

6

Może Lucho nie chce Mangali do swojego składu...? Więc i Zubi nie ma co tu za bardzo spieprzyć. Jeśli zaś o Tello chodzi, to jak najbardziej sprzedać.

0

Arsenal, Man United, Man City, kto da więcej? City - 50 mln! Prosze bardzo ...po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci! Sprzedany!
Powodzenia Xavi... ;)

0

Tak kupmy Aguero, kolejnego konusa, na dodatek szklanego, bo jego tata tak chce i Messi? Dajmy mu wypasiony kontrakt, bo jak inaczej?! Wzmocnijmy obronę młokosami i zawodnikami typu Mathieu. Pomoc, hmm może jakiś Rakitic, reszta z wypożyczeń oraz to co mamy teraz i w zasadzie tyle! Bo kasa pewnie potrzebna na bunga-bunga dla Neymara Seniora, no i trza opłacać przeloty i pobyt przyjaciół i ziomali Juniora... bo pewnie tak ma w umowie. Nie ma? Pewne? Jeśli tak, to czarno to widzę... Poważnie. Real stać na to by w tej chwili kupić Vidala/Pogbe, Suareza (sami też pewnie kogoś dobrze opchną, jak rok temu) i jeśli tak się stanie oraz to w jaki sposób jest prowadzony obecnie ich klub, to aż strach pomyśleć. Będą rządzić i dzielić w Europie, że o Hiszpanii nie wspomnę, przez kolejne lata... Dlatego. Potrzeba pierdol....cia, działać z rozmachem, jak nigdy dotąd, wprowadzić świeżość: Koke i owszem może Vidal, PO, SO jakiś solidny napastnik -nie wiem Suarez? oraz pożegnać kogo trzeba, a wiadomo kogo trzeba i definitywnie pozbyć się szrotu (Cuenca, Afellay...itd) żeby spokojnie patrzeć w przyszłość. Jest nowy trener powinien to ogarnąć. Pep ogarnął! Jeśli tego nie zrobimy, to w zasadzie z naszej strony pozostanie tylko rzucić ręcznik, zanim się sezon jeszcze na dobre nie rozpocznie... Obym się mylił, a czas pokaże.

0

Nie pisze (przynajmniej nie ja) że Messi czy Neymar nie są najlepszymi piłkarzami, czy też takimi nie będą. Są i jeśli dalej będą, to będę się z tego cieszył, może nawet bardziej niż Ty... ;) Piszę o całym syfie jaki powstał w klubie po tym wszystkim... po problemach Jorge Messiego z fiskusem, czy o transferze Neymara i tym całym zamieszaniu związanym z jego otoczeniem. Najważniejszy jest klub! Koniec! A niestety ale wizerunek klubu FC Barcelona został bardzo mocno nadszarpnięty, to jest w tym wszystkim najgorsze! Rozumiesz różnicę?

0

Nie pisz mi co ja mam rozumieć, ok?!

2

Szerokości i powodzenia... bajos!

8

Messi, Neymar - Ojcowie rządzą! Tylko czekać jak tatuś Aguero załatwi posadkę swojemu synusiowi w Barcelonie... Messi też coś doda od siebie i transfer Kuna stanie się faktem. Ciepły kurwidołek, sponsoring, czym chata bogata, a wyników jak nie ma tak nie będzie! Co tu się ku..wa dzieje w tym klubie, to ja już nie wiem!
Może to błąd, że nie będzie przedterminowych wyborów ? Może Laporta ma jeszcze coś do udowodnienia... a Pep rzeczywiście, jeszcze dużo do zrobienia.

0

Doniesienia ze strony socio w sprawie Neymara, to jedno, a wypowiedź byłego prezesa Santosu, pana Luisa Ribeiro to drugie... Nie wiem tak do końca ile w tym prawdy ale to jest jakiś koszmar! Ktoś kto to czytał, wie o czym mówie. Okazuje się, że do kwoty 57 mln trzeba jeszcze sporo dołożyć... Piłkarsko jak na razie nic wielkiego nie pokazał (wiem nowe otoczenie, kontuzje, powinien w końcu odpalić) natomiast wizerunek klubu mocno nadszarpnięty. Ciekaw jestem jak długo to się będzie jeszcze ciągnąć. ;]

0

Hmm, masz rację Hazard tutaj nie pasuje...

0

Życzę Ci Leo żebyś zdobył ten Puchar. Myślę, że Ci się to uda, że poprowadzisz reprezentację Albicelestes do zwycięstwa... Powodzenia!
Vamoś, Vamos Argentina!

0

A co jakby grał na stronie Iniesty... czy by nie umiał ? Albo Pogba, no oczywiście. Ja akurat podałem tylko te 3 przykłady... I pomyśleć, że Fergi oddał go do Juve :]

0

Oj przydałby się pomocnik, nawet rzekłbym dwóch... Koke, Vidal, Hazard, to tylko przykłady ale może wtedy święte krowy by się troche rozruszały. Może w końcu ktoś wziąłby się wreszcie do roboty, a ktoś inny może zrozumiał by, że czas pogodzić się z rolą Giggsa z United... (Zastanawiam się tylko, czy angaży wystarczy w klubie dla tych wszystkich zasłużonych dla Barcy). To co w ostatnim czasie prezentowała pomoc Barcelony, to wołało o pomstę do nieba, a tak może dla niektórych praca stała by się bardziej rozwojowa, dodało to by im impulsu, a co za tym idzie stali by się mniej ospali. :]
Jak to mówi mój sąsiad "ryba w stawie ospała, wolno się rusza, mało czujna, to trzeba wpuścić parę szczupaków i się towarzystwo rozkręci" xD

0

A na "9" ? Luis Alberto Suárez Díaz ;) Wymiana na Pedro/Alexis pare funtów dopłaty... ;)

0

Spokojnie, wszyscy wziąć głęboki oddech... Zubi jeszcze nie powiedział ostatniego słowa!! ;)

2

100 bramek... Imponujące! Nic poza tym. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Wzmocnić obronę, podziękować panu Alvesowi, Mascherano + pozbyć się Songa (koniecznie), kupić w ich miejsce zawodników godnych reprezentować barwy Naszego klubu, stworzyć konkurencję dla Sergio.
Pomoc, to pięta Achillesowa naszej drużyny, gdzie w Realu Modrić i Di Maria, w Atletico Koke i Gabi ciągnęli gre całego zespołu, tak u nas para Xavi, Iniesta do spółki z Busquetsem i Fabregasem zawiedli na całej linii! W kluczowych miesiącach sezonu (kwiecień, maj) zaliczyli raptem 3 asysty (po 1 Xavi, Iniesta, Fabregas), już nie wspomnę, że żaden z nich nie wpisał się na listę strzelców, a gra polegała na klepaniu bezsensownie piłki między sobą. Nikt tego nie widzi? Czy tylko widzimy drepczącego Messiego, który nie ma tak naprawdę z kim grać, zwalając w większości winę na niego za porażki czy remisy, czy też słabą dyspozycję zespołu... Powagi troche panowie!
Zapytam więc. Gdzie jest pomoc w tym klubie, która jest odpowiedzialna za kreowanie gry? Nie ma...

0

Jeśli o pomoc chodzi, która kuleje jak nigdy dotąd... w 10 ostatnich meczach sezonu, to nasi pomocnicy zanotowali AŻ 3 asysty, zaś żaden z nich nie wpisał się na listę strzelców. Szok?! Iniesta (1 asysta) zagrał jeden dobry mecz... z Atletico, Xavi (1 asysta)- rośnie jego pozycja w klubie, w szatni... za to maleje dyspozycja na boisku, może czas wziąć przykład z Giggsa? Kapitan zespołu zamiast, być "szefem", brać za ryj, to (za przeproszeniem) pierdoli, po meczach... "byliśmy lepsi" albo że "trawa była za długa" Ludzie!!! Song- może lepiej kupić Jodłowca, pogodzi się z rolą rezerwowego i nie będzie widać różnicy na boisku jak zagra, finansowo też na plus :] Fabregas (1 asysta)- pierwsza połowa sezonu super, druga? Zapomniał jak się gra w piłkę! O pozostałych rezerwowych, szkoda pisać. Rewolucji czas więc zacząć, wzmocnić zespół graczami konkretnymi, nie takimi, co niedawno zeszli z drzewa. Potrzeba zmian! Pożegnać tych którzy zawiedli i zawodzą i nic nie rokuje że będzie lepiej, bo co sezon to jest coraz gorzej?!! Kontrakty nowe coraz lepsze, gra coraz gorsza, czy o to chodzi? No chyba nie...
Powiem tyle: Hazard in, Iniesta out... Vamos!

0

Tak ja dowaliłem ale... Jeśli według Ciebie niejaki Dmytro Anatolijowycz Czyhrynski to wielka gwiazda i był to wielki zakup... to cóż. To jest Twoja opinia i nie mam tu nic więcej do dodania :]
Pozdrawiam.

0

Ależ drogi kolego, solidnych rzemieślników w zespole to my juz mamy, co pokazał ostatni sezon i nie widzę potrzeby kupowania nowych. Widzę za to potrzebę zakupu solidnych graczy, którzy zrobią różnicę w drużynie, którzy dodadzą świeżości temu zespołowi, czyż nie? Chyba się nie rozumiemy...

4

Załóżmy, że to Barca zdobywa 5 puchar LM, a Real zostaje po sezonie z niczym. Co wtedy robi prezydent Realu? Przede wszystkim ma w dupie co będą pisać katalońskie gazety, ile to on (w sumie) nie wydał na transfery, wiec... Udaje się do banku i za chwilę mamy prezentację: Vidala/Pogby, Hazarda, Suareza, Benatii, czy Courtoisa, niemożliwe? Dla niektórych pewnie tak :), (nie wiem czy Real w tym sezonie nie wzmocni się jakimś Pogbą, kosztem Xabiego, czy Illary). Wróćmy jednak do rzeczywistości. To Barcelona potrzebuje zmian, rzekł bym nawet, że rewolucji kadrowej, w defensywie i w pomocy, potrzebna też klasyczna 9! Tylko, że tu potrzeba jest kupna bardzo dobrych zawodników, a nie średniaków typu: Llorente, Rakitić czy Mathieu (ja wiem, że to prasa spekuluje ale)- to jakiś żart? Może jeszcze Mertesackera kupmy co? Na leszczy w CdR to skład już mamy... Kim my mamy "straszyć" Hiszpanię i Europe po tym wszystkim? Pomyślmy trochę. Cóż spotkanie zarządu się odbyło, skromny obiad zjedli ;) To teraz brać się do roboty! My zaś czekajmy na efekty ;)

0

Może i Yaya by wrócił ale? Co stoi na przeszkodzie? Koleś zakochany w Barcelonie, chciałby znowu tu grać tylko ... pieniądze, pier.....ne banknoty (nie wiem euro, funty...), które ewidentnie tarasują mu drogę, uprzykrzają mu życie i nie pozwalają zawitać na Camp Nou!!! Smutna prawda, urodziny nie takie, jak by sobie życzył -tragedia... podchody pod PSG, wszystko po to by hajs się zgadzał, wszystko po to by zwiększyć soje zarobki. A mnie tu będzie opowiadał o ciekawych projektach wymienianych przez siebie klubów. Wiesz co Yaya? Bądźmy poważni, stary chłop, a myśli, że ma przed sobą samych, "gimbusów" ? ;] Bez urazy.

0

Podobno chce 370 tys Euro tygodniówki ! Litości ! Mimo wszystko Yaya próbujmy, a jak się nie da, to co? Może Barca, PSG (ma ciekawy projekt sportowy... City też miało, przed kontraktem :D) co jeszcze ? Hmm, a może Rosja ? Tak jak Eto'o ?! Ech... spokojnie.
Jak już się dorobi pieniędzy, to nie widzę żadnych przeszkód by zakończył karierę w Barcelonie, np. jako... koszykarz? Wysoki jest, to może dałby rade :]

0

Kolejna plotka? Mam tylko nadzieję, że w nowym sezonie nie będziemy "straszyć" Realu, Atletico albo innych wielkich klubów z Europy zawodnikami takimi jak Rakitić czy Llorente -który wciąż jest jeszcze młody i może nam dać wiele radości. :] Lecz jeśli to prawda, to Boże... miej nas i Zubiego w swojej opiece.

0

Czy wczoraj byłeś jednym z tych, który "skakał" razem z fanami Realu, a ci śpiewali "kto nie skacze ten Polakiem"...? Idź i świętuj ;)

0

Jeśli punktem odniesienia dla tego pana był transfer Figo do Realu, czyli kwota za jaką poszedł, to rzeczywiście sprzedajemy drogo...

0

Żadnych konkretów czy też nazwisk, (dyrektorów, zwolenników zatrudnienia belga), za to komentarzy co niemiara, o to chodzi?! Artykuł dla artykułu, coś z serii podaj pan panie starszy cokolwiek... Niech się wyładują na Zubim co niektórzy.

1

Ostatnia kolacja i Bajos... samo życie.
Ciekawe, czy będzie można śledzić lot trenera (tutaj) ? Tym razem w drugą stronę, jak to miało miejsce 25 lipca 2013 roku, gdy Tata leciał do Barcelony ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?