slawek.fcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bełchatów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rezerwowy bramkarz Realu w 11 Marki? A to ciekawe... Jose, a gdzie Adan?! :D
0
Jeśli o mnie chodzi, to jesteś chłopie strasznie nudny... Szacun
I pamiętajcie! Tylko Barca!
0
Co by pan Mourinho nie powiedział... niech każdy sobie to interpretuje po swojemu. Ja jestem za tym aby jak najdłużej prowadził ten Real... Lubie tego gościa, cieszę się, że jest trenerem Realu może bardziej niż niejeden kibic Królewskich... Bez niego nie było by tego wszystkiego, tego show!
Poza tym i Pan Mendes też niezłe kontrakty wynegocjował, także jest z czego Mierdy doić, bo Florek ma dużo kasy... a jak klub wygląda z boku, po przyjściu tego pana to widać gołym okiem... i rób tak dalej trenerze :)
100 lat Jose i jeden dzień dłużej...
0
zinedine... Czy 'antyfutbol" to dla Ciebie gra Realu w jednym ostatnich GD w którym Barca nie mogła wyjść z połowy ?
Życzę Ci aby Real zagrał z Barceloną bez Pepe i Ramosa w obronie na Bernabeu... tak jak Barca zagrała bez obrony i na Camp Nou... 2-2! Powodzenia Madridisto... :]
0
N20
Tak... Jakoś. Zupełnie prywatnie
Nawet sobie nie wyobrażasz, jak ja się cieszę, że trenerem Realu jest Mourinho... Bardziej niż jakikolwiek kibic Królewskich. Cieszę się, że mogę w tym (show) uczestniczyć. Zdobycie mistrzostwa La Liga przez tego pana = końcem hegemonii Barcelony. Poważnie? Niech ten tytuł powtórzy z dwa razy pod rząd + dołoży Puchar Europy, to wtedy możemy tak mówić...
Póki co, ten facet jest świetny :)
0
-11? ja jestem za... :P
0
cruz
Po co narzekać na Uefę? Jeśli się coś komuś nie podoba, to niech to zmieni... Dąż do tego aby to zmienić, a zapewniam Cię, że będziesz naprawdę wielki. Takich "płaczków" jak Ty jest wielu, co narzekają na Uefa, Fifa... i nie tylko ;] Bo co, tak najprościej jest?
0
NickBelame
Buduje zespół na zawodnikach kupionych za grube miliony, co nie równa się z tym, że wydał mniej na transfery, po przejęciu zespołu... Myślę, że to rozumiesz, bo nie chce mi się tłumaczyć Ci tego bardziej łopatologicznie... ;]
I nie pisz "od nas", bo po Twoich komentarzach ewidentnie widać, że fanem Barcy to Ty raczej nie jesteś... Bye!
0
krajana
Dobrze to ująłeś, jeśli chodzi o odstawkę Tito na rzecz Pepa...
Nasz prezes, to nie Perez... pan od robienia interesów, bo na piłce to się chyba zna słabo. Zwolnił Del Bosque, po tym jak mu wygrał Lige Mistrzów, a pożegnanie z Raulem, Valdano..., ludźmi (symbole Królewskich), którzy oddali serce za Real na boisku, potraktował ich jak gówno... oddając klub w ręce Mouła, nadętego hipokrytę, który jest tak świetnym trenerem, że nie potrafi nawet wprowadzić wychowanka do pierwszego zespołu... Taki to wielki trener, który buduje zespół na zawodnikach, kupionych za grube Euro! Trener, który na pierwszym miejscu stawia swoje CV!
Wracając do tematu, Pep podejmie decyzję, czy nie... uszanuję każdą, za to co zrobił dla mojej Barcelony, jako piłkarz i jako trener...
0
rpw
... po trzecie, na obecną chwilę Barca nie ma defensywy, "prawdziwi" stoperzy są kontuzjowani, a to robi różnicę... Widać?
...po czwarte, to że "zasłużone gwiazdy" mają (lub będą miały) słaby dzień, to raczej trudno stwierdzić to przed meczem... po meczu, zdecydowanie łatwiej... Prawda?
...po piąte, Tito obwieszczał ten mecz jako najważniejszy, ponieważ wygrana Barcy, przy wygranej Benfiki (a tak też się stało, a i trener pewnie też na to liczył) dawała nam awans z pierwszego miejsca i możliwość stosowania rotacji w następnych dwóch (ostatnich) meczach... Rozumiesz?
...podsumowując, zagraliśmy słabo, czy mieliśmy pecha? Czy zagraliśmy tak jak nam na to pozwolił przeciwnik?
... i na koniec, Barca nigdy nie gra na remis !
Pozdrawiam.
0
Skąd wiecie, że np kibice Legii lub Wisły i Celticu by się razem nie bawili? Nie piszcie, że nie wyobrażacie sobie takiej scenerii przed meczem Wisła- Legia... nie porównujcie tego w ten sposób, bo to nie to samo! Bo przed meczami Celtic- Rangers też nie było tak zabawnie...
0
Drapik
Chłopie, nadal nic nie rozumiesz...? przytaczasz jakąś Marit Bjørgen? Pozwól, że zacytuję pewnego wspanaiłego tłumacza. "Por Que?"
0
Dodam jeszcze, że nie chciałem nikogo urazić, z tym gimnanzjum... ale. No za moich czasów tego nie było ... ;P
0
whatis
Doskonale rozumie o co Ci chodzi... Ewolucja człowieka?! xD Hmm, no cóż... Pepe jest jaki jest, i jeśli ktoś ma zamiar go bronić, to musi być na jego poziomie, czyli ?! Czasami sam się zastanawiam (np. Getafe 2009), czy ten pan ma jeszcze aktualne badania lekarskie? Bo jeśli tak, to jaki lekarz (psychiatra) wydał orzeczenie o jego zdolności do wykonywania zawodu? Bo piłkarz to świetny... a co dalej? Messi to fenomen, najwspanialszy piłkarz jakiego kiedykolwiek widziałem... a żyję na tym świecie już 36 lat i chyba lepszego od niego już nie zobaczę ;)
Proponuję zapoznać się z naprawdę ciekawym artykułem... który mówi wszystko... nie mylmy pojęć ! Wybacz Looky, że naruszam regulamin ;)
http://www.wykop.pl/ramka/1084407/messi-i-hormon-wzrostu-prosto-i-zwiezle-wytlumaczone
Przy okazji whatis... Te posty ElJarka, to tym z gimnazjum wklejaj... bo ten redaktorzyna pewnie sam tam uczęszcza... lub skończył niedawno...
0
Kochani, jaka obrona do poprawy? My nie mamy na chwilę obecną obrony... Wrócą: Puyol, Pique... Abidal i nic nie trzeba będzie poprawiać, skoro teraz się takie wyniki osiąga, to po ich powrocie może być już tylko lepiej. Nikt Barcy nie zatrzyma zobaczycie, a i ja w to wierzę :)
0
marcio_944
Nie wiem, czy fani Realu się cieszą z 2-2 (Ja tam się cieszę), mecz z Barceloną powinni wygrać... odrabiając 3 punkty to raz, a dwa, że Barca grała praktycznie bez obrony. Pytanie tylko jak oni tego nie wykorzystali? Mourinho, gdzie twój geniusz? Zagrali przecież w najsilniejszym składzie! Zakładając, że Real w starciu z Barceloną w najsilniejszym składzie gra, bez swoich stoperów (szczególnie bez Pepe i Ramosa), to odważę się powiedzieć, że Messi i spółka by ich raczej rozjechali...
0
Nie da się ukryć, że Real Madryt jeszcze jest mistrzem... Jeżeli Mourinho nie obroni tego tytułu w tym sezonie, nie powtórzy za rok i nie zdobędzie Ligi Mistrzów, to opowiadania o zakończeniu hegemonii Barcy, będzie można sobie włożyć między bajki... Zobaczymy, czy jeszcze "wyżebrze" Złotą Piłkę dla Ronaldo, o której jakże często opowiada... ;]
0
Mam nadzieję, że Messi przeskoczy "Boskiego"... w/g mnie już to zrobił, a jeżeli zdobędzie po raz 4 złotą piłkę, to pozamiata wszystkich! Niedawno powiedziałem sobie, że na mundialu w 2014 r z całą pewnością będę kibicował właśnie Argentynie... Naszym zawsze kibicuję ;) mając nadzieję, że Polacy też tam zagrają :)
0
Puyol jest wielki... Niezniszczalny jak silnik w moim aucie 1.9 TDI... 300 tys, a karawana jedzie dalej ;) Na dodatek jest w świetnej kondycji :P
0
Bardzo dobra wiadomość... mam jeszcze taką cichą nadzieję, że Pique na Real zdąży :)
Tak z innej beczki, podobno Żewłakow mówił, że w Madrycie straszna zima -11 i na dodatek brakuje prądu, kto by pomyślał i to pod koniec września...? Żoze też pewnie niepocieszony ;/
0
Młodzi fani Realu powinni właśnie z niego - kapitana brać przykład... a nie zachwycać się wypowiedziami pana trenera hipokryty, który uważa się za pępek świata. Bo jak trenerem jest bardzo dobrym, tak już człowiekiem niekoniecznie...
0
Mały Rycerz,
Od 20 lat powiadasz... ciekawe. Toż to ciut krócej ode, mnie... ale dość długo aby pewne rzeczy zapomnieć ;]
0
Villa_2001,
Oj tam czepiasz się. Klejka, kolejka czy naklejka... może chłopakowi podobają się czerwone szlaczki pod wyrazami ;)
0
Jest to na pewno duże osłabienie dla Realu... Bo jeśli o Pepe chodzi, to jest w tej chwili w czołówce najlepszych stoperów na świecie. Dodam także, że jest jednym z nielicznych, który podczas gry, rzadko używa głowy... do myślenia. Jak widzicie uraz był niegroźny, bo w jego przypadku, jeśli już o głowę chodzi, to co się miało uszkodzić ?
Wracaj do zdrowia Pepe :)
0
Pgla
Dokładnie miałem takie samo dziwne odczucie, że Guardioli już nie ma... Odszedł i trzeba to uszanować. Wierzę, że zespół został w dobrych rękach, wierzę w Tito, patrząc wczoraj na niego, tak jak wierzyłem w Pepa kiedy przejmował pierwszą drużynę. Będzie dobrze, zobaczycie ;) Niech Real się martwi jak obronić tytuł, a nie My jak ten tytuł odzyskać. Oj namęczą się z Nami niemiłosiernie... już niebawem się zacznie ;)
0
No tak, jak się nie ma do czego przyczepić... i o czym napisać, to koszula nie taka, a może jeszcze fryzura nieodpowiednia ? Ehh, niejeden musi z tydzień pracować, żeby mieć na taką koszule xD Witamy Alex !
0
Świetna wiadomość ! Świetny zawodnik ! ...To w tym sezonie zgarniamy wszystko . :) Powodzenia Alex.
0
Pieńsk
Dlaczego uważasz, że stchórzył i o jakiej rywalizacji z Fergusonem Ty mówisz? Skąd wiesz, że taka rywalizacja w ogóle siedziała w jego głowie ?! Ten człowiek dokonał rzeczy, których nikomu się do tej pory nie udało w bardzo krótkim czasie... Nic nikomu nie musi niczego udowadniać ! Podjął decyzję, którą uważał za słuszną dla niego samego. Nam nie wypada nic innego jak ją tylko uszanować i podziękować za to co zrobił...
0
A mnie się wydaje, że odpocznie trochę od tego wszystkiego i obejmie posadę po Tito Vilanovie za parę lat. ;) Uwielbiam tego człowieka, Pep jest Wielki !
0
W 98 roku w lipcu po raz pierwszy byłem na Camp Nou, pomimo, że Ronaldo już nie było w klubie, to pamiętam jak kibice, zwiedzający robili sobie zdjęcia komputerowo głównie z Ronaldo (fotomontaż) w sklepiku z pamiątkami. Wtedy też kupiłem sobie pierwszą koszulkę ale jeszcze firmy Kappa (Nike wchodziły), którą mam do dziś :)
Cule, dla porównania, pamiętam że w 98' za 100 marek niemieckich dostałem w kantorze 8800-8900 tys peso...