0

Tak, widzę, że Pedro już potrafi przyjąć piłkę i oddać celny strzał, a dośrodkowania Daniego wciąż lecą panu Bogu w okno, nie wspominając o grze defensywnej.

0

Tak, oglądałem. Przy wielu akcjach Villareal zawsze widziałem go zazwyczaj spóźnionego, wracającego truchtem, popełniał błędy, które mogły skończyć się utratą bramki (np. zignorowanie jednego z nadlatujących dośrodkowań, gdzie Ruiz mógł z zimną krwią strzelić gola)

1

Moim zdaniem, żeby Dani Alves zaczął w końcu nam pomagać to musi przybrać trykot przeciwnika. Już Pedro bardziej się stara niż on.

5

Czekam na wypowiedź Zubiego w stylu "Mamy kadrę na 2 następne sezony, nie będą już potrzebne żadne transfery"

0

Palacio nie zasługuje na to powołanie, Tevez tak. Po za tym - gdzie jest Pastore?!

2

A prawdziwy selekcjoner i facet mówi o tym co mu się nie podoba prosto w twarz, a nie przez wywiady dla czasopism. Panie Dunga, nie ma pan jaj.

0

Hehe, w ustawieniu 5-15-10-10 to świetnie by się David Luiz odnalazł, mógłby po całym boisku biegać ile i gdzie chce :D

0

Każdy do gada, jakie to Atletico Mineiro złe, bo nie puściło Ronniego...a prawda wygląda zupełnie inaczej, gdyż wina leży po stronie R10, który najzwyczajniej w świecie przegapił lot.

Źródła:
http://espn.uol.com.br/noticia/427863_ronaldinho-perde-voo-e-nao-atuara-na-despedida-de-deco-em-portugal
http://www.otempo.com.br/superfc/fora-de-amistoso-ronaldinho-ainda-n%C3%A3o-entrou-em-contato-com-o-galo-1.889570

0

0

A to nie przypadkiem Ronnie przegapił samolot?

0

Heh, gdyby Ronaldinho nie dał plamy, to ładnie by się to oglądało :)

1

Brzydkie zachowanie kibiców (wygwizdywanie Messi'ego), przecież to jeden z przyjaciół Deco, robią swojemu przykrość. :/

0

Na razie o tym meczu nic nie wiadomo, zostawmy gdybania na później. :)

0

A zamiast Valdesa będzie Vitor Baia :D

0

Moja reakcja na tą wiadomość :(

0

A ja tak poza tematem: wiadomo coś o meczu pożegnalnym Deco, gdzie miałaby grać Barcelona z sezonu 2005/2006?

3

Nie zapominaj o Bale'u, który pod koniec sezonu pokazał, że w następnym będzie bardzo groźny.

1

Jednym słowem: poebało

1

Hah, zdecydowanie. Byśmy mieli dwóch doświadczonych stoperów przynajmniej (a Rafa przecież zagrał dobrze na MŚ :))

2

Jak każdy to każdy
_________Neymar________Suarez___________
__________________Messi___________________
_________Iniesta__________Rakitic___________
Alba____________Masche_________Cuadrado
_________Pique___________Bartra___________
_____________jakiś na pewno_______________

Alba z Cuadrado mieliby całe skrzydła dla siebie, Messi mógłby grać dalej od pola karnego mając więcej czasu i miejsca na grę z piłką, voila. Jestem specem taktycznym jak każdy z was, czyli dupnym.

1

Ja nie rozumiem, po co pozbywaliśmy się Abidala, skoro ma teraz przyjść Mathieu?

1

HAHAHAHHAHAHAH to jest tragikomiczne, rudy pierdziel za 20mln, jestem załamany...już transfer Czygryńskiego wyglądał o wiele bardziej obiecująco...

0

Ale jeśli nie zrobił to po co tak krzyczeć o tym? To tak jakbyś posiadał broń w domu i ludzie by tylko gadali, że on ma broń, on może kogoś zabić, ale jeśli jesteś normalny i potrafisz się tym posługiwać to nikogo nie zabijesz, prawda?

Tak samo z alkoholem, jeśli zna się umiar i swoje możliwości to nie przydarzą się żadne głupoty.

1

Krytyka Wilshere'a jest głupie. Każdy jest człowiekiem, każdy może pozwolić na trochę alkoholu czy papierosów. Niedługo sportowcy/aktorzy/muzycy/celebryci nic nie będą mogli zrobić, 'bo to daje zły przykład dzieciom'. A jak baloteli coś odwali, to jest wszystko w porządku, jest tylko krnąbrnym piłkarzem, taki jest, on się wygłupia. Jezu, ta hipokryzja.

5

Czemu Mathieu? Jest tylu dobrych obrońców, za taką samą cenę. Jakiegoś rudego pierdziela ściągać :/

0

Będzie sytuacja jak z Oierem. Przed nim zawsze byli Pinto i Valdes. W moich oczach chłopak nie ma szans.

0

Czy ja mówię o podkulaniu ogona? JDS też mówił, że będzie walczyć o miejsce w pierwszym zespole. Ale wtedy każdy mówił, że lepiej niech już odejdzie, że nie ma szans. Trzeba być realistą.

0

Nie sądzę, żeby udało mu się przebić przed Marca i Claudio.

2

Masip: Mogę być pierwszym bramkarzem Barcelony

Zapomniał chyba dodać 'B' na koniec

0

Skoro jest tańszy, to czemu w ogóle brać pod uwagę plan B? To jest totalne fuck logic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?