0

Ja szczerze w tym pojedynku, jak i przy takiej sytuacji jestem za Realem. Jeśli nie Barca, to Real najbardziej zasługuje na LM. Zdetronizowali Barcę w ESP za co należą się gromkie brawa. Byli w tym roku lepsi...o ile nie najlepsi.

0

Moim zdaniem Xavi zasłużył sobie na 2, masa niecelnych podań a co za tym idzie strat.

0

Cóż, stało się to, czego się spodziewałem. To, że Barca nie zdobędzie ani ligi, ani ligi mistrzów. Nie da się być ciągle na szczycie, prawdopodobnie następny sezon będzie o wiele lepszy w wykonaniu Barcy. Lecz mam wrażenie, że to, że brakuje Barcie skuteczności, to jeszcze to, że nie ma tej 'chemii' między zawodnikami, co była kiedyś, kiedy mogli grać z zamkniętymi oczami a i tak wygrywali. W ciągu ostatnich 3 meczy można było zaobserwować wiele niecelnych zagrań, błędnych, nawet ze strony Iniesty, Xaviego czy też Messiego.

I jeszcze jedna rzecz, która mnie martwi, związana ze skutecznością...brak klasycznego środkowego napastnika, takimi jak był Eto'o czy też Ibrahimovic. Pep uparcie stawiał Davida Ville na skrzydle, a nie sądzę, żeby to była jego nominalna pozycja. Liczenie ciągle na Messiego nie jest dobre (nie uważam, by był słaby, wprost przeciwnie, jest genialny) ani dla zespołu, ani dla samego Messiego. Presja która ciąży na nim na pewno nie pomaga mu w grze. Jeśli on ma rozgrywać, asystować i strzelać to nic nie ugramy. Potrzebuje odciążenia moim zdaniem.

0

Jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej! Pocisnąć, strzelić jeszcze 1-2 bramki...no ku*wa, pisząc komentarz tracą bramkę...

0

Jedynie czego wymagam od Barcy to skuteczność. Bo okazje sobie stwarza, nie ma co, te akcje daje rade jakoś rozgrywać, ale skuteczność to jest tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?