0

Za dużo pozwala sobie jak na jeden mecz. Rozumiem tyle symulek, zaczepek itd. w przeciągu 1 miesiąca, ale nie w przeciągu 1 meczu.

0

Dawno nie widziałem takiego chama w piłce jak Diego Costa.

0

Z każdym meczem co raz bardziej denerwują mnie niecelne centry Alvesa. W 95% są to tylko straty piłki.

0

Jak miło zobaczyć w końcu Leo na skrzydle. :)

0

10 mln ale za Pedro + Insigne ;)

0

I właśnie widać po komentarzach do tego artykułu, że mamy pokolenie tl;dr. Eh, co za ludzie...

0

No właśnie po co? Ogólnie spójrz np na takie Monako, w którym nie ma tego podatku. Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że pieniądze tak trafiają do państwa innymi drogami (typu podatek VAT), obywatel mając pieniędzy więcej, wyda ich więcej, co za tym idzie, i tak pieniądze trafią do skarbu państwa.

0

Ogólnie to ja nie rozumiem, czemu państwo zabiera każdemu obywatelowi jego własne, uczciwie zarobione pieniądze. Cały ten 'podatek dochodowy' to jeden wielki przekręt i powinien być usunięty.

0

200zł za mecz towarzyski? Kuźwa, trochę drogo jeśli patrzeć na to, że trzeba zacząć oszczędzać na inne rzeczy :/

0

Spójrzcie kto grał na ŚO...Adriano...( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Tello i Thiago zasługują na pierwszy skład. W obecnej chwili to Xavi musi być zmiennikiem Thiago, Tello w bardzo dobrej formie nie może grzać ławy tylko dlatego, że po boisku biega Pedro i/lub Alexis, którzy są totalnie bez formy. Mam nadzieję, że Barca nie zmarnuje ich talentu.

0

Racja, już myślałem, że środek zostanie pusty, ale Tito z Rosellem wykonali dobry ruch, postarali się o to, aby Adriano został.

0

Hmmm a ja zobaczyłbym w Barcie Vermaelena.

0

Tak się zastanawiałem, jakby działał atak przy ustawieniu 3-4-3 Tello-Lewandowski-Neymar, a za ich plecami Messi jako 'ofensywny pomocnik'. Bo grać bez klasycznego środkowego napastnika będzie ciężko, a czekanie tylko na to, aż Messi strzeli jest bezsensowne. A co jak Messiego zabraknie?

0

Osobiście widziałbym taki skład: http://www.footballuser.com/720615/FC_Barcelona

Przejście na styl 3-4-3 dałoby nam bardzo dużo. Postawienie przede wszystkim na nasze największe talenty : Thiago, Montoyę i oczywiście Tello. Messi mógłby grać bardziej jako 'ofensywny pomocnik' za plecami Villi (który mam nadzieję, ze pozostanie w Barcie). Jako defensywnego pomocnika przy tym ustawieniu widziałbym bardziej Alexa Songa. Dlaczego? Jest zdecydowanie silniejszy niz Sergio, przy ustawieniu 3-4-3 def. pomocnik bardzo często cofał się i robiłby za obrońce. Dlaczego Pique? Przy tym budżecie, po ściągnięciu Neymara, potrzebny będzie bramkarz. Za bramkarza również będziemy musieli dać z 10-12 mln euro. Przez to nie mamy pieniędzy na klasowego obrońce, nie ściągniemy ani T. Silvy ani Hummelsa. Z tak ograniczonym budżetem zakup ŚO musimy zostawić na przyszły sezon (jeśli już miałoby dojść do transferu, to imho zobaczymy przybycie Vermaelena). Dlaczego Ter Stegen? Nie widzę innej opcji niż on. Prawdopodobnie najłatwiej byłoby go pozyskać, a prezentuje bardzo dobrą jakość. Ściągnięcie De Gei czy też Courtoisa graniczy z cudem.

Lecz znając Tito, ujrzymy 4-3-3 z Adriano na ŚO, w pomocy będzie grał ciągle Xavi, a w ataku nie zabraknie miejsca dla Pedro. Przy takim rozwoju zdarzeń to będzie gorzej niż w latach 2000-2003.

0

Po wejściu Messi'ego była zupełnie inna Barcelona...najbardziej była chyba widoczna w grze Pedro, który po wejściu Messiego zagrał bezbłędnie. Był ten stary Pedro, który grał bez strachu, potrafił utrzymać piłkę przy nodze na dłużej. Ogólnie ofensywa z Messim była o wiele bardziej poukładana, i Villa, i Xavi z Iniestą. To było zupełnie coś innego. Samo wejście pewnie wpłynęło na PSG. Występ Busiego i Daniego były dość bezbarwne. Adriano - największy niewypał moim zdaniem. Stawianie bocznego obrońcy na środku obrony - to nie ma najmniejszego sensu. Mamy Bartrę, mamy defensywnego pomocnika Songa, który w obronie byłby w stanie zagrać. Dość z ryzykowaniem w ważnych meczach, z ustawieniami. Możemy się pobawić z drużynami z dołu tabeli - a nie na szczeblu półfinału Ligi Mistrzów.

No i Cesc...również kiepski występ, Mallorca to chyba tylko przebłysk. W tym meczu była przede wszystkim niedokładność w jego grze.

0

Cóż, to nie jest mecz Busquetsa...a o Sanchezie nie ma co mówić...Może Busi jeszcze pokaże coś w drugiej połowie...a za Alexia nie widze nikogo innego jak Tello

A co do PSG...całe szczęście, że Beckham i Matuidi nie grają nic wielkiego :P

0

Valdes - wielki plus za reakcję po meczu, pokazał, że jego serce bije tylko dla Barcy.

0

Tak, nadal wychodźmy z Pedro, który miał bardzo dobry jeden sezon, z Fabregasem, który jest bezproduktywny, trzymajmy nadal tego Alvesa, który w ataku nie robi nam przewagi, a w obronie to w ogóle go nie ma, grajmy nadal z Messim na środku, a Ville trzymajmy na ławce, który może strzelić gola z każdej pozycji, nadal trzymajmy tragicznego Busquetsa, mimo transferu Alexa Songa, nadal liczmy na to, że Xavi i Puyol będą grać na tym poziomie aż do 50 roku życia...Ludzie! Tu są potrzebne zmiany, powinny zostać przeprowadzone tak dawno. Już po wygraniu z ManUtd na Wembley 3:1 powinny zacząć się zmiany. Od tamtej pory to jedynie przyszedł Sanchez, który gra poniżej oczekiwań, Fabregas, który ma przebłyski i to tylko ze słabszymi rywalami, Song, który dostaje szanse tylko na słabszych rywali. Pozbyliśmy się Yaya Toure, który jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na Świecie, pozbyliśmy się Eto'o, który był snajperem doskonałym i spokojnie mógłby grać do dzisiaj w Barcie, przyszedł Ibra, którego też wyjebaliśmy bo konflikt z Pepem, kiedy Ibra mógłby sam w stanie coś ugrać przeciw Realowi, przyszedł Villa, mu również nie dajemy szans po kontuzji, siedzi i grzeje ławę. Nikt nie jest ślepy, skoro po boisku biega taki Alves, Pedro, którzy grają tragicznie. Na środku Messi, a wokół niego 5 zawodników Realu, lewego skrzydła nie mamy, bo Alba nie będzie sam zapierdalał po całym boisku. Lepiej postawić w sumie 5 zawodników w środku pola: Busquetsa, Xaviego, Inieste, Fabregasa i Messiego, bo nie wiem, czy to teraz jest nawet klasyczny napastnik. Jeśli mamy coś grać, to coś skutecznego, a nie to samo 2 czy 3 sezon, każdy ma już Barce rozpracowaną, a my nadal brniemy w to samo bagno. Jedna, druga porażka, ciężkie mecze z drużynami z środka tabeli. Zmiany są potrzebne, nie od zaraz, ale od teraz.

0

Moja miłość do Barcy zaczęła się właśnie z erą Ronaldinho. To jak on czarował na boisku, to było piękne. Moja ulubiona Barcelona, z Valdesem, Bellettim, Puyolem, Marquezem, Van Bronckhorstem, Edmilsonem, Xavim, Deco, Ronaldinho, Eto'o i Giuly :)

0

Szacunek za szacunek ;)

0

Nie wiem, czy to jest aż taki wielki powód do zadowolenia.

0

Kuźwa twoja mać, 2 mecze z kuponu w dupę, Barca i Man Utd -.-

0

Jak najbardziej tak :) Bardzo fajnie się prezentują i osobiście uważam, że wyglądały by tak samo dobrze jak pierwszy komplet :)

0

Jak najbardziej tak.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLGOLGOLGOLGOLGOL! PIĘKNE UDERZENIE!

0

I o tym właśnie mówiłem. Alba walczy z Pepe o piłkę w ich polu karnym, kiedy Abi dawno byłby już na swojej połowie. O tą piłkę powinien walczyć któryś z naszych 'napastników' - Pedro lub Messi!

0

Co mnie smuci najbardziej? Mam wrażenie, że gramy bez obrony. Praktycznie każda akcja, to potężne zagrożenie. Barca podeszła do tego meczu moim zdaniem zbyt pewnie...To że Messi nie wraca do obrony, to już zaczynają robić to samo Alexis i Pedro...stoją na 30-40 metrów od bramki Casillasa i czekają na zbawienie. Nie wiem czy dobrym posunięciem ze strony Barcy jest również pozyskanie Jordiego Alby. Rozumiem, taki niby Dani Alves lewej strony, ale przy przeciwnikach takich jak Real, leżymy i kwiczymy. Busi nie rozdwoi się i nie będzie i w obronie jak i gdzieś w okolicach środkowej linii, a przy takiej grze, zajeździmy i Pique, i Masche, i Puyola oraz resztę środkowych obrońców. Tak brakuje mi Abi'ego. Nie był tak ofensywnie nastawiony moim zdaniem jak Jordi, momentami był nawet 3 stoperem. Przy długich piłkach leżymy i kwiczymy.

0

Ludzie, co się załamujecie. Dopiero jest 20 minuta, a płaczecie, jakby była 80 minuta i było z co najmniej 4:0 dla Madrytu. Spokojnie, płakać będziemy po meczu...albo ze szczęścia, ale z rozpaczy,

0

Mam wrażenie, że w ofensywie żyje tylko Pedro. A Xavi i Iniesta...cóż...bez sprawnego ataku nic nie zrobią. To co pokazuje na razie Alexis z Messim to dno, moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?