0

Denerwują mnie ilości błędów VV. Denerwuje mnie gadanie 'oj, jeden błąd, wybaczmy mu', 'oj, następny, ale kiedy ten poprzedni był'. Zliczyć wszystkie błędy VV to będzie ich masakryczna ilość. Czy tyle błędów popełnili np. Casillas albo Buffon? Zastanawiam się, kiedy to Barca zdecyduje się na zmianę bramkarza, gdyż dość często przez VV mamy gorączkę.

0

Przepraszam bardzo, czy tak doświadczony bramkarz, uważany za jednego z najlepszych popełnia takie błędy?

0

Valdes WTF?!

0

I niech mi ktoś powie, że Tello jest za słaby.

0

Ale te stroje się świecą = |

0

Brawo Xavi, Brawo Barca...Pedro odzyskał formę w końcu :)

0

Hah...nie no, ale Tello teraz wygłada...Większa areodynamika = większa prędkość :P

0

Hmmmm gdyby ten karny nie byłby podyktowany to można byłoby mówić o jakiejś zmowie. Ale mamy gola i kibica który wbiegł na boisko :P

0

Czyżbym widział rozgrzewającego się Tello? :)

0

To się długo Madryt pocieszył. HE HE HE

0

Kretyństwo, debilstwo, idiotyzm. Ktoś tylko siedzi na dupie, wymyśla głupie przepisy i czeka, aż ktoś je złamie i wlepić mu karę. A co, jeszcze więcej kasy potrzebują, świnie parszywe.

0

Ludzie, nie przesadzajcie z tą jego wypowiedzią na temat wielkości Bayernu. Gra dla tego klubu, czuje się w nim bardzo dobrze więc go chwali. To normalne. Gdyby wypowiedział się w ten sposób ; "mój klub jest słabszy niż Barcelona i Real, jesteśmy słabi, w ogóle jesteśmy 100 lat za murzynami" to wtedy zostałby zlinczowany przez kibiców, jego pozycja w klubie diametralnie by się zmieniła, również mogli by go sprzedać za taką wypowiedź. Pamiętajcie, swoje się chwali. A realną ocenę sytuacji kto jest najlepszy zostawcie sobie lub ekspertom, którzy nie będą mówili w sposób subiektywny.

0

Balotelli? Nie gram z murzynami.

0

Wierzyłem w Polskę, wierzyłem w sukces. Ale cóż. Piłka jest jedna a bramki są 2.

A co do meczu Grecja - Rosja. Moim zdaniem Rosja zasługiwała na awans. I moim zdaniem bezsensem jest bezpośrednie starcie. Powinno się wchodzić z lepszym bilansem bramkowym w przypadku takiej samej ilości punktów. Grecja jak zawsze ma wielkie szczęście.

0

Bardzo dobra gra Polaków! Tak trzymać! Wygrana z Czechami i jedziemy dalej. Sądzę, że przy tak dobrzej grze Biało-Czerwonych, jest szansa nawet na półfinał

0

Jeśli trzeba go tak koniecznie sprzedać, to przytrzymać jeszcze z sezon/dwa aby ich wartość rynkowa była wyższa :)

0

Cóż, ja należę do tej nielicznej grupy. Dla mnie nowe komplety strojów wyglądają...tandetnie.

0

Szczerze - bardzo mi się nie podobają.

0

Jak, jak to możliwe, żeby zespół, który nie gra w piłkę, tylko broni się cały mecz, wygrywało go. To jest straszne. I jeszcze zespół zbudowany z pieniędzy Abramowicza.

0

Dla mnie Yaya był, jest i będzie w chwili obecnej najlepszym defensywnym pomocnikiem. I oddanie go do Man City to moim zdaniem był duży błąd.

0

Hah, ale trol. Wynika z tego, że Chelsea raczej nie odniesie sukcesów. :)

0

Ja wciąż będę obstawał za ściągnięciem dość wysokiego napastnika np. Cavani lub nawet Lewandowski.

Cavani - niestety drogi, ok 40mln euro, lecz jak na swoje warunki fizyczne szybki, zwinny, bramkostrzelny. Doskonale by się przystosował do stylu Barcy

Lewandowski - ok 15mln euro. Tutaj byłoby trochę gorzej, ale sądzę, że Lewy poradził by se. I jaka byłaby to przyjemność zobaczyć pierwszego polaka w Barcie :)

0



Nie sądzę, by by nienawiść Mou była aż tak wielka do Barcy, rozumiem, największy przeciwnik drużyny którą się prowadzi, ale na pewno jakiś sentyment do Barcy musiał zostać, kiedy to on był asystentem.

0

Szczęścia w nowej drodze, Pep! Ciekawi mnie, kiedy powróci do trenerki, do innego klubu i poprowadzi ten klub do sukcesów. Żegnaj! ;)

0

Ok, rozumiem, taniec mógł obrazić...

Ale do cholery jasnej, jak można porównać bramkę strzeloną do bramki straconej, mecz wygrany do meczu przegranego?! Wciąż się zastanawiam jak można cieszyć się i tańczyć kiedy traci się gola i przegrywa? Tak tępego porównania dawno nie widziałem.

0

Zgarnijmy piniondz kiedy jeszcze można za niego.

0

Tak, to ściągnijmy jeszcze Cristiano Ronaldo, Jacka Wilshere, Nemanje Vidica, Sergio Aguero, Johna Terry'ego itd itp. Moim zdaniem Bale nie jest potrzebny Barcie, oczywiście jest dobry, ale jak na razie nie widze go w szeregach Barcy.

0

"Hiszpańska liga istniała bez Guardioli i będzie istniała bez niego" zgadzam się z tymi słowami w 100%. Tak samo Barca istniała bez Guardioli i będzie istniała bez niego. To było nie do uniknięcia.

I po co tak się spinacie ludzie? Wstyd, po prostu wstyd.

0

Lewa obrona potrzebna od zaraz, nie ma co. Ale też muszą być jakieś 'alternatywy' jeśli nie uda się sciągnąć Alby. Jeśli nie Jordi to postawiłbym na Aly Cissokho z OL. Czy środek obrony jest na tyle potrzebny? Moim zdaniem nie, mamy przecież jeszcze Masche, Fontasa, Bartre, Muniesę...nawet z konieczności Busi może zagrać. Najważniejsze jest aby ściągnąć środkowego napastnika. Hulk moim zdaniem nie byłby dobrym rozwiązaniem dla Barcy. Najlepiej byłoby, aby nasze szeregi zasilił Cavani, ostatecznością zawsze może być nasz Robert Lewandowski ;)

0

To jest pewne, że Dani zostanie. Lecz obawiam się czegoś innego...

Mianowicie tego, że te kluby za kilka/kilkanaście lat mogą znaczyć coś na arenie międzynarodowej. Najlepszym przykładem chyba jest Chelsea Londyn. Nie długo się zacznie, że do głosu zaczną dochodzić Manchester City, Malaga, PSG czy też Anży. A to na pewno nie koniec kupowania klubów przez szejków/rosyjskich oligarchów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?