1

Heh, wiedziałem, że zdjęcia z podpisywania kontraktu to też będzie 'wydarzenie piłkarskie'. Następnym absurdem obstawiam, że Luis nie będzie mógł nosić wiązanych butów, bo zakłada i wiąże je jak korki, więc może nosić tylko buty na rzepę albo chodzić w klapkach.

1

Powiedzmy sobie szczerze, wszyscy spodziewali się więcej po Gonzalo po jego świetnym sezonie w Napoli. Był cieniem gracza z klubu.

1

Eh, szkoda, że tylko w celu spędzenia ostatnich dni wakacji...

0

Boję się, że Vertonghen-Pique to byłoby samobójstwo. Obaj mocno nastawieni ofensywnie, obaj nie są liderami defensywy. My potrzebujemy takiego lidera jak np. Silva, Kompany czy Chiellini. Jedynie mogę być spokojny kiedy to Masche będzie na ŚPD, a nie Busi.

0

James bardzo dobrze radzi sobie jako ŚPO.

Temat mimo wszystko już nieaktualny, podobno James przejdzie do Realu za 70mln + Casemiro

0

Ahh, sorry, machnąłem się :D

0

Bez przesady. Nie pomieścilibyśmy tylu zawodników na boisku. Kto grałby wtedy na lewym skrzydle? Messi czy James? A Rakitic to miałby być rezerwowy? A może będziemy grali bez obrońców i posiadali 100% posiadanie piłki? Hah, w życiu.

7

Ciekawi mnie, czy opublikowanie zdjęć z podpisywania kontraktu przez Suareza to też będzie 'wydarzenie piłkarskie'. Znając fifę to uzna, że tak.

0

Jak wiemy, wypowiedzi Mourinho zawsze są szczere, więc i ta zapewne jest. Messi rozegrał świetne mistrzostwa i zasłużył na to wyróżnienie. Z tak świetnie grającą obroną nie musiał cofać się jak szalony, gdy piłka była na połowie Argentyny to Leo mógł swobodnie spacerować. Z resztą Messi musi grać co raz dalej od pola karnego przeciwnika, aby mieć trochę oddechu i móc poczuć piłkę przy nodze.

0

Nie ma to jak robić z igły widły. Nie tylko Messi podczas tych mistrzostw wymiotował.

18

A mnie śmiech bierze, jak ludzie uważają, że to Robben powinien dostać Złotą Piłkę MŚ. Ten łysol poza nurkowaniem nic nie pokazał w tych mistrzostwach.

A najbardziej mi szkoda Messiego w tym wszystkim, bo spłynie teraz na niego fala hejtu, na którą nie zasłużył. Jakby to on sam sobie tą nagrodę wręczał.

0

Powołanie Pereza nie było błędem, rozegrał bardzo dobry sezon w Benfice. Gago i Biglia to były nieporozumienia, tak samo jak wpuszczanie na siłę Palaciosa, który nie wiedział co zrobić z piłką. Jedynie mogę pogratulować Sabelli, że dał radę złożyć tak świetną obronę, która była jedna z najbardziej zorganizowanych w turnieju.

0

Nie, BVB i Bayern nie są największymi rywalami. Największym rywalem BVB jest Schalke, a rywalem Bayernu jest Borussia Munchengladbach (mam nadzieję, że literówki nie popełniłem). Ale mimo wszystko, Goetze i tak moim zdaniem nie zasługuje na szacunek.

0

Palacios się chyba boi grać, w meczu finałowym takie błędy popełniać...

2

Brawo Argentyna, jeszcze tylko Niemcy pokonać :D

2

Zmiany fatalne, Lavezzi I Higuain robili dużą przewagę, a tutaj? Aguero odnalazłby się dopiero w polskiej ekstraklasie chyba, Rodriguez to jest cień tego Rodrigueza sprzed 8 lat, Palacio, jedyny coś próbuje, ale panikuje w najważniejszych momentach

0

Aguero jaki piach

0

A ty zamiast od razu mnie atakować to mógłbyś przejść do konstruktywnej dyskusji. Uważam, że Mathieu za 20mln do Barcy pasuje jak pięść do nosa. Piłkarz ma już 30lat i gry na najwyższym poziomie ma może jeszcze z 2 lata, a 20mln płacić za rezerwowego gracza to się zupełnie nie opłaca (przykład Czygryńskiego). 5mln za rezerwowego to maks.

0

Max 5mln za rudzielca, jak nie to niech spadają na drzewo.

0

A mi będzie go brakować. Byłem, jestem i będę wielkim zwolennikiem jego talentu. Jak chłopak mógł się rozwinąć, kiedy w ogóle minut na boisku nie dostawał? Wypromowany ale również i zniszczony przez Barcelonę.

0

A jaką Lovren będzie miał pozycje w Liverpool'u? Jest Skrtel, Agger, Sakho, Toure, Dejan walczyć będzie o miejsce na ławce rezerwowych.

0

Szkoda mi Cristiana. Wielki talent, ale będzie musiał go rozwinąć po za Barcą. Przez co raz częstszą grą z Fabregasem jako fałszywą 9 albo z Iniestą na skrzydle, chłopak zupełnie traci miejsca nawet na ławce, gdyż są jeszcze Pedro i Alexis.

0

Zdecydowanie nie. Wypożyczenie jak najbardziej, lecz nie sprzedaż.

0

Kto bogatemu zabroni? Tu nie rozchodzi się o astronomiczne pensje, a o nieprzestrzeganie 'prawa' FIFA (które moim zdaniem jest całkowicie pozbawione sensu) dotyczące sprowadzania graczy poniżej 18 roku życia. Wina leży po stronie zarządu, które mimo ostrzeżeń kontynuowało to, co robił.

0

Patrząc obiektywnie, to C. Ronaldo powinien wygrać ZP. Prezentuje z sezonu na sezon co raz lepszą formę, jest genialny i chyba najlepszy w tym co robi, za samą pracę, którą wkłada w swoją grę powinien dostać ZP. Szkoda, że do walki o ZP nie włączył się jeszcze Ibra, bo moim zdaniem, mógłby namieszać. Ten sezon należał do nich.

0

Cristian jest jednym z największych talentów jakie wyszły z La Masii w ostatnich latach moim zdaniem. Jest w stanie osiągnąć bardzo wysoki poziom, być jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie, ale tylko, jeśli będzie dostawał wiele szans do gry, lecz będzie mu ciężko rywalizować przy takich graczach jak Leo, Neymar, Pedro czy Alexis. Nie zmienia to faktu, że wierzę w niego jak w żadnego innego gracza, uwielbiam go i jego styl gry. Powodzenia Cristian! :)

0

Moje typy:
Najłatwiejsza grupa dla Barcy: Barcelona, Schalke/Marsylia, Basel, Wiedeń/Steaua
Najtrudniejsza grupa dla Barcy : Barcelona, PSG, Borussia, Napoli
IMO Najciekawsza grupa jaka może powstać: Porto, CSKA, Ajax, Sociedad

0

Dobranoc Felipe :)

0

Valdes!

0

Nie podoba mi się to sędziowanie. Nie podoba mi się to, żeby to się źle nie skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?