swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
I nie rozumiem po co niektórzy piszą zeby Villa był na środku za Messiego. To że zagrał dobrze ostatni mecz to nie znaczy że teraz tez tak będzie. Villa powinien zastąpić Messiego tylko wtedy jak Leo nie będzie w stanie już nic zrobić
0
Za Albe Adriano, Iniesta za Cesca a w ataku Tello Messi Villa. Jak zagrają takim samy składem jak na Milan to powodzenia..
0
Adriano za Alvesa
0
Jeszcze nie wiadomo czy abidal odzyska forme..
0
Moim zdaniem Tito na mecz z milanem powinien wystawić w ataku Pedro, Messi i Tello, bo spisuje sie on dużo lepiej niż Sanches...
0
Jak chodzi o strzelanie bramek to jest zajebiście ^^. Gorzej jest trochę z bilansem. Mamy ok 50 bramek straconych co jest niedopuszczalne. Uważam, że Alba i Alves nie powinni aż tak często przebywać w polu przeciwnika, bo wtedy Puyol i Pique zostają sami. Tito powinien uwzględnić to podczas treningu.
0
Zamiast Sergio wprowadzić Songa, a zamiast Pedro niech wejdzie Tello
0
Popieram La Pluga_10 :)
0
True story Ibra ;)
0
Przypuszczam, że Tito wystawi rezerwę. Chciałbym zobaczyć w ataku Ville, Messiego i Tello ^^
0
A gdzie torres?
0
Eh szkoda że tello nie został powołany :(
0
eh wolałbym zamiast Bartry Tello. Tello ma duży talent. I pokazał to w meczu jak strzelił bramkę przy pierwszym kontakcie z piłką..
0
Alexisa wywalić z barcy, a villa niech odejdzie. Jego miejsce jest na środku a ono jest zajete przez messiego
0
idealny skład.
0
anglicy by polegli i to porządnie.. wątpie też czy messi dogadałby sie z cr7.. zastanawia mnie dl nie ma rooneya w tym składzie
0
Messi powinien odpocząć.. ;/
0
Czapki z głów...
0
Gratulacje Messi
0
Moim zdaniem Villa to świetny zawodnik. Bardzo go cenię i szanuje, ale nie pasuje on do Barcy. Miejsce Villi jest na środku. On ma wykańczać akcje, a nie rozgrywać piłkę. To miejsce zajmuje Messi którego kocham
0
Szkoda, że Sergio nie zagra. Może by jakąs brame walnął :D
0
Znając Valdesa znowu bd 3:2 -,-
0
Real to nie zespół real to ludzie którzy sie wogóle nie znają. W barcelonie są sami wychowankowie i oni są zgrani. Zespołu nie da się kupić... A co do Gran Derbi to gdyby nie kontuzja pique, puyola itp to by barca wygrała.